Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
30. máj 2010

alex bol to des skutocne nebudem pisat ze to bola pohoda nikdy to nepoviem a trvalo vlastne mesiac aj tyzden pokial prisiel ten zvrat ... ale mne to pripadalo ako vecnost a ked som tam rano sla tak som bola nervna a este som tam ani nebola uz mi bolo do revu ... strsne mi pomohol ten zlom 🙂 som stastna ze Fifko je taky statocny a pomohol mi to zvladnut milujem ho najviac na svete zlatko nase

alexarisko
30. máj 2010

Baby, keby ste videli original tej " Particky " na nemcoch, uz roky rokuce to tam ide, som pozerala este ako decko, ustite sa, ja so starym na to nase obcas prepneme , chvilu kukame, po par minutach co sa ani nepohneme a nechapeme nacom sa setci smeju, prepiname

traktor
30. máj 2010

ja furt hovorim, ze dobre sme si vybrali...šunu nevesticku mame 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
30. máj 2010

šumnu 😉 😵 😵 😵 ...zabka, je super ze si fifo takto zvykol... 😉

alexarisko
30. máj 2010

Rius kokos sak musim pomaly, sak nevime jak vyjst kazdy mesiac, tie dve hypoteky nemozme tahat do nekonecna z jedneho platu, ja si to ale vazne neviem predstavit dat malu do tej skolky, akoze kukam, planujem ale nevim, je super odvazna, az moc, ide k hocikomu vyrehotana nemaproblem s nikym cudzim, no nevim

zaba2707
30. máj 2010

majki ja velmi neviem ako im tam davaju a co im davaju papat bo nas fifo ma tu intoleranciu laktozy ... u nich je moznost ze budes dietatku nosit svoju stravu tak ja som sa priklonila k tomu 🙂 takto viem ze dostane svoju davku ovocia, zeleninkyplusmaska, no a ked bude byvat uz na cely den resp. bude to o dve hodiny dlhsie ako doteraz tak aj olovrant budu vitaminy - ovocie. raz som tam videla desiatovat tie starsie deticky od fifa oni uz sami papaju a dostali cokoladovy croasant co sa mi moc nepozdavalo ale tak rodicia asi vedia co tam papavaju 😅

alexarisko
30. máj 2010

Majus a supros vyzerate obe 🙂 neska ste boli?

alexarisko
30. máj 2010

zabik a kam si ho dala?

riusik
30. máj 2010

alex, viem ze je lahko radit, ja nemam s tym skusenost, ale cim skor, tym lepsie.. a lili je sikulka, ta to zvladne lavou zadnou 😉 sak ako uz bolo pisane, je cela maminka - sikovnucka, krasnucka... 😵

majkas
30. máj 2010

traky dik 😵

alex a ty co robis? myslim pred materskou co si robila?

alexarisko
30. máj 2010

az moc sikovna, sa mi to moc nelubi Rius, aj s tym chodenim mohla trosku pockat aj to ze leze s kazdym hned hroznee

zaba2707
30. máj 2010

alex fifo tiez s nikym nemal problem ... ale asi to chcelo cas aby si uvedomil ze nikto mu tam nic zle neurobi a hlavne ze sa maminka pre neho vzdy vrati

u nas je to tiez o hypotekach 😒 😒 preto musel fifo do jasliciek a ja do oprace ... ale uz teraz viem ze ked sa rozhodneme mat druhe miminko tak by som chcela byt matkou na plny uvazok a hlavne sa vracat do prace vtedy ked sa nato budeme citit a nie kvoli fin situacii ja dufam, ze sa to tak aj zadari 🙂

alexarisko
30. máj 2010

Majik hovori ti nieco accenture? robila som tam telefonicku podporu jednej nemenovanej nemeckej banky, call centrum pre system SAP v ktorom si ty zamestnanci museli robit vyuctovania pracovnych ciest a vacsina si nevedela ani zapnut pocitac, heh, takze tak 😀

zaba2707
30. máj 2010

tak to prve je spravne 😅

majkas
30. máj 2010

@alexarisko nie v piatok tam za ekonomickou

riusik
30. máj 2010

alex, no mas pravdu, aj s tym chodenim, ale co uz, lili si chce uzivat zivot naplno, sak nebude na styroch 😉 dobre to bude.. a to, ze s kazdym ide, sa casom moze zmenit.. hoci ani sama tomu neverim, ked tak pozeram do tych sibalskych ociek

majkas
30. máj 2010

@alexarisko hej accenture je znama vec a to si musela mat veselo pri takych telefonujucich 😀

majkas
30. máj 2010

a ja zase riesim presne opacnu situaciu s Tamarkou ked nechce ist k nikomu pri cudzich ludoch len ku mne a aj ked pozna prostredie napr na tom cviceni tak nejde k detickam...

riusik
30. máj 2010

majka, je fakt, ze ste pekne obe, spokojne, stastne, ale fakt je aj, ze mate neskutocne krasne zabery, napady..

alexarisko
30. máj 2010

Rii nemyslim ze sa to zmeni, je uplne blazniva, heh co uz proste opica

Majka ani by si nevedela jaka haluz, ked sa ma spytal ze de najde vo svojom pocitaci internet som myslela ze konec, hovorim kokos a to ja jak mam vediet de mate ikonku ulozenu???? a on ze sak dobehnem k vam do kanclu, sedim tu naproti vam a urobime to vyuctovanie spolu ( oficialne sme mali nemecke telefonne cisla a adresu vo frankfurte, mali si mysliet ze volaju s nemcami ) heh, hovorim toooo asi nepoooooooojde 😅

alexarisko
30. máj 2010

hmmm, tak mas deti a mas deti Majik, radsej nech je opatrna ako by mala ist s hociakym uchylom het

majkas
30. máj 2010

zabka tak to je super ze mozes doniest vlastne jedlo, lebo toho by som sa ja asi bala najviac aby im tam nedali nieco o comja nie sompresvedcne ze je spravne

rius dik za pochvalu, a to niektore som dokonca aj ja fotila 😀 ale vacsinou foti mm, sak uz kedabsolvoval aj ten kurz na expoziciu fotografie tak teraz frajeruje 😉

riusik
30. máj 2010

alex 😀 😀 dobra praca....

zaba2707
30. máj 2010

konecne sa podarilooooo tak ked chcete kuki kuk

http://www.facebook.com/album.php?aid=15716&id=...

riusik
30. máj 2010

majka, tak preto mate take super photos, ze kurzik 😉 ale ano, vsimla som si aj tvojho muzika na fotkach, dobre fotis aj ty 😵

lucim
30. máj 2010

jeeej, chvilku som tu nebola a lichotky na mna? dakujeeem, cmuk, moje. 😵 😵 😵
ja si este neviem predstavit jaslicky ci skolku, ale raz to pride .... zatial je to nase mojkatko .... a kedze sa moc nemame kde stretavat s rovesnikmi, tak je to o to tazsie, matko je taky neisty a ustupi.
a vsetkym vam moc drzim palce, aby ste to hladko zvladli. 😉
kto vyhral?

majkas
30. máj 2010

alex sak hej,optarnosti nikdy nie je dost,ale aspon tam kde pozna deticky by samohla ist zahrat... ale mozno to je len docasne,mozno sme prave vo faze viazania sa na mamu, uvidime

alexarisko
30. máj 2010

Zabiiiiiii jaky je bohovsky 😀 vidim ze sa zaujima o elektroniku tak jak nasa, hrozne, stale stlaca domace kino, satelit secko proste, najlepsie je ked nam vypina telku, tam de je dole pod obrazom svetielko, stale to stlaca a vypina obraz

alexarisko
30. máj 2010

aj ja chcem fazu viazania sa na mamu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre