Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
1. jún 2010

no uz som spat 😀 😀 a leje a leje 😠 😠
@traktor 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
1. jún 2010

@nykyta tak ked jej takto napise...neviem, ci sa jej este niekedy ozve 😀 😀 😀 😀

nykyta
1. jún 2010

ale viete co je sranda,ze sa to moc uz nepouziva sirka rozkroku 😀 😀 uz je vacsinou len obvod bokov 😀 😀

nykyta
1. jún 2010

@traktor nechcela si to napisat lucim 😀 😀 😀 ale aj ja si to myslim 😀 😀 😀

nykyta
1. jún 2010

myslis na mna cooooo 😀 😀

nykyta
1. jún 2010

trakus a obcanak uz si vybavila? 😀 😀 ja nie bo tam neboli a potom nembolo casu 😀 😀 😀 tak idem v piatok bo zajtra nestiham v stvrtok su tam neni 🙄 🙄 🙄

lucim
1. jún 2010

😀 😀 😀

nykyta
1. jún 2010

lu a kde si bola 😕

lucim
1. jún 2010

jaaaj ja si budem musiet ist vybavit karty, sa mi nechce. 😒

zmurkaz
1. jún 2010

@lucim ...ma ide urvať! ..... keby ste videli tie litánie o cm.... a že čo ak jej to bude napriek tomu malé.... 😕 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 ...šak centimeter je centimeter a keď nechce nech napíše! Nekúpi ona - kúpi iný ... a keď nie - ja sa obesiť nepôjdem - sa chcem toho len zbaviť 😠

nykyta
1. jún 2010

@lucim karty na vestenie 😕 😕 😕 😀

traktor
1. jún 2010

nooooo...sak ...ani zavinac nezaruci..ze lepsie uvidim...som slepa jak patron...ale sak to jedno komu som napisala cicusky moje 😀 😀 😀 😀 ...a obciansky nemam...este...a ci bude...ktovie...ci MNE vobec daju...uz raz to risli... 😀 😀 😀

nykyta
1. jún 2010

@zmurkaz tak to ti nezavidim 😕 mas to perne 😒 😒 aj tak nechapem co z toho robia taku dramu 🙄 🙄 🙄

nykyta
1. jún 2010

@traktor sak jee 😀 aj ja si pisem sama sebe 😀 😀 😀 hlavne,ze sa pise 😀 😀 😀

zmurkaz
1. jún 2010

@nykyta a šak keby aspoň povedala - že daj zľavu, alebo podrž mi to, peňeži nemám - prídu o 2 týždne.... alebo búúúúú - ale ide na mňa s takými vecami .... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ...to je chvala Bohu prvá taká... inak dnes mi písala aj tá maminka- som ju tu spomínala že má doma dvoch chlapcov 13 a 15 a že teraz čakajú a tá sa strááááášne vytešovala ako je gaťáše sadli 😵 😵 😵 ...tak to zase poteší 😉

traktor
1. jún 2010

zmurka...napis jej, ze viac pre nu urobit nemozes..poskytla si jej presne miery...je uz len na nej ci to zoberie alebo nie...ale nech sa ti vyjadri...aby si to mohla ponukat dalej 😉

lucim
1. jún 2010

nyky som vravela ze vestecke mam a ze do piestan ich neberem, aby si sa nebala 😀 😀 😀 bankove moja, co boli v tej mojej nadhernej zelenuckej penazenocke.
zmur, tak jej napis nieco studene ... mozno sa chce robit aj pred tym krajcirskym metrom chudsia. 😉

zmurkaz
1. jún 2010

@traktor ..a to prečo nemáš občanák? to je to čo vám ukradli peňaženku? 🙄

traktor
1. jún 2010

hej...ja vsetko nosim pokope 😠

zmurkaz
1. jún 2010

@traktor
@lucim
....no presne to som jej aj napísala.... že bohužial, keď sa rozhodla si kupovať na seba veci cez net, tak jej nič iné neostáva len sa presne zmerať a rozhodnúť sa musí sama .... že keď je z TT tak nech príde vyskúšať - inak ..... šak čo sme tu už? ....V obchode by za to dala 3-4x toľko....

zmurkaz
1. jún 2010

@traktor ...ty si jak ja 😕 ...ja tam mám aj kartičky poistencov pre detúchy 😅

traktor
1. jún 2010

zmurka neries to...nech sa vyjadri a hotovo...berie, neberie..koniec..

lucim
1. jún 2010

traky ja nastastie pokope doklady a penazenku nenosim, mavala som aj doklady k sluzobnemu autu a tak, vodicak, poistky, to by sa zdlhavo vybavovalo a sefstvo by sa netesilo 😝
zmur klideeeek, dobre si jej napisala. 😉

nykyta
1. jún 2010

lu ja sa nebojim 😀 😀som myslela,ze chces nove 😀 jaaj v zelenej penazenocke 😕 😕 🙄 aj ja nosim vsetko pokope 🙄 musim to zmenit 😕 😕 😕

traktor
1. jún 2010

tak ja vodicak nemam..mne by ho ani nedali..ale ani nechcem..ja sa nemestim na cestu...ja som zmetkar..to by tak este bolo

nykyta
1. jún 2010

@zmurkaz presne tak 😉 sak co je na trhu 😀 😀 keca keca a nic nekupi 🙄 🙄

zmurkaz
1. jún 2010

@traktor ..presne... len že jej na požiadanie meriam každú nitku .... 🙄
@lucim ...som kľudná ... takéto ma vytočia ale nie na dlho ... ako prišlo - tak odišlo 😉
@nykyta ...aj ja nad tým rozmýšlam....ale to by som aj ľahšie zapatrošila alebo stratila sama 😅 😀 😀 😀 😀 ....sa poznám 🙂

zmurkaz
1. jún 2010

@nykyta jáááááj 😀 😀 😀 😀 😀 -šak tehula ... sa nemá asi s kým vykecávať .... tak takto to rieši .... 😀 😀 😀 😀 .- šak ale mohla povedať hneď 😀 😀 😀 😀

lucim
1. jún 2010

nyky bohuzial, nie je to prvy krat, co sa mi to stalo ... kabelu v dave tlacim pod pazuchu, ruksacik na hrud, prvy krat to bolo na prechoode, ked ma sefka poslala kupit hot dog ... vytiahli mi ju z vrecka, kym som si potiahla v zime rukav.... ale tam - proste bola v ruksaku, a som presvedcena, ze nas niekto sledoval, ze kto k nemu patri ... mozno ju zahliadol, ked som tahala plienku ... ironia je, ze ked drahy a kamoska isli kocikovanim uspat deti, ja som strazila batozinu, bolo mi treba curat, ani som sa nepohla, kym sa nevratili ... a aj tak nas okradli.

asparaguska
1. jún 2010

Traky, som pozerala Torysa stúpla za 1 hodku 12 cm... Ešte u vás prší? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre