Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
10. jún 2010

no nic idem dostrihat ten stromcek, kym spinka 😉 tak zatim.. potom este nakuknem

samayka
10. jún 2010

ahojteeeee

tak predsa chodímeeeee 😀 😀 doma sa jej bosorečke malej asi nechce.. tu to má ku všetkému len kúsok.. ale boli sme včera u mojej mamy.. tam dala také 2metre a dnes som bola u mojej babky a 3 metre sem... 3 tam, akoby nič.. šak normálka, nééé ??? strááášne som sa tešila a babka moja tá skoro odpadla. okamžite bola vyhlásená za najšikovnejšie vnúča 😀 😀 a ja som hrdo šúchala hlavou skoro o plafón, takú radosť mi urobila 😀 😀 😀

lucim
10. jún 2010

ahojteeeeee, dobry vecer 🙂
samy no hurrrrrraaaaa sykorka fakt chodiiiiii, sikovnica malunka 🙂 🙂 🙂 🙂
rao nadherne fotky nadhernej slecny. a ta hra s kamienkami - taka umelecka fotka ... a nasa naj hra tiez 🙂
nyky gratulujem k zdolaniu najvyssieho levelu youtubu, uz davas videa, a macko sa uzasne smeje 😀
lu krasne klobuciky ... a ja zase nedavam pokoja bazarom, teraz hladam tielocka 😉 a odvlani som sa tesila, ako budeme nosit jedni nadherne zelene opalovacky - a su nam male. 😒 ale ine , co som kupovala ja a nededila, su nam supeeer, 🙂

lucim
10. jún 2010

a aj my mame aspon malinku novinku ... chodime za jednu ruku. 😉
dnes sme mali zase krasny den, boli sme pozriet jednu umelkynu, robi nadhernu keramiku, na dvore boli traja psi, matko bol v siedmom nebi, aj kozicky dve ma, a kopec krasnych prac. a potom sme sa cvachtali v bazene. 🙂

nykyta
10. jún 2010

hla co som nasla to je v den ked som prisla domov s porodnice 😀 😀

samayka
10. jún 2010

tak pridám zopár fotiek.. keď už je tu tak pusto 🙂

nykyta
10. jún 2010
samayka
10. jún 2010

kým som natiahla fotky sa vás tu zbehlo.. a ja už bežím.. tak pá zajtra

lucim
10. jún 2010

samy cica zlata to je ... a upratuje a perie, pomocnicka 🙂 🙂 🙂
nyky este to nejde ...

nykyta
10. jún 2010

tak sa asi chvilku musi cakat,ale bude to len neviem kedy 😀 😀 😀 idem vas docitat 😀 😀

nykyta
10. jún 2010

@lucim neboj ved ucitelku mam dobruuu tak to hadam pojde 😉 😀 😀 😀 😀

adka12
autor
10. jún 2010

Od dnes si píšem pred menom ING. 😵 😵 😵 😵

lucim
10. jún 2010

adka gratulujem, ing. mamina 😀 🙂 🙂 🙂
papaaa samy, niekedy aj na dlhsie, cmuk. 😉
nyky dik. 😉

traktor
10. jún 2010

@lucim http://www.babybazar.sk/Tielka-HM-id2612989.html https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-tricka-t... , a jej...uz len kusok a matko bude chodit sam 🙂 ,a zas jeden krasny den za vami 😉 ,
@samayka eluska je krasavica...a z vasich fotiek pram laska sala 😉 ,
@adka12 gratulujem k titulu 😉
@nykyta ahoooj 😉

majkas
10. jún 2010

ahojte,

zdravime po dlhsej dobe a dodatocne gratulujeme oslvencekom a tiez vsetkym chodiacim sikovnikom 🙂

adka srdecne gratulujem,pekne si to uzivaj ten super pocit 😉

u nas nic nove len sa na nas lepia furt nejake vyrazky, to co som sa v sobotu pytala nakoniec boli fakt stipance, ale mala ich dost a aj skaredo zreagovane, na rucke mala taky 3cm opuch ☹ a teeraz zas mame vysypany cely krk aj ramena a troska hrudnicek a chrabt s takymi drobnymi vyrazkami co vyzeraju jak potnicky. boli sme dneska u doki tak nam dala kortikoidnu mast a ze to moze byt aj od slnka alebo aj kombinacia slnka a potu... neviem... ale vyzera to velmi skaredo ☹

nykyta
10. jún 2010

tak aspon par dnesnych foteciek od bazenika po bazen 😀 😀 😀

nykyta
10. jún 2010

a este macikovi strazcovia 😀 😀 😀 trhaci 😀 😀

traktor
10. jún 2010

@nykyta krasne to mate 😉
@majkas ahoj, aj matko ma take drobne potnicky...to z toho tepla

nykyta
10. jún 2010

no trosku som sa zdrala ale uz som tu 😉 😉 macko isiel az teraz spat a to neviem do kedy bo je nejaky nespavy to urcite z toho hicu 😕 🙄 a tak krasne spinkaval ze o 19.00 az do ranka a teraz je kazdu chvilu hore ☹

adka12
autor
10. jún 2010

ďakujeeem 😀 😀 😀

nykyta
10. jún 2010

dakujeme trakusik 😉 😉 😉 sak nas to stalo namahy a casu aby to takto vyzeralo 😉 a to este nie je dokoncene 😕 ked sa na to spatne pozriem tak to ani neni pravda,ze za tri roky sme tolko spravili 😕 😕

majkas
10. jún 2010

@traktor sak to bolo prve co ma napadlo ze su to potnicky ale ono sa to kazdym dnom sirilo dalej...

@nykyta ozaj krasne to mate, to mas teraz idealne na take lenosenie ked maly zaspi 🙂

majkas
10. jún 2010

baby nedocitavala som spat, nebola tu nejaka instrukcia k strwtku v tych piestanoch? lebo netusim co kde kam.a pripadne ja nejaka mapa piestan ze kde zaparkovat by bodla

nykyta
10. jún 2010

@lucim gratulko k chodeniu za rucku ☹ ☹ aj my tak uz ficime 😕 a traky su davno zapadnute prachom 😀 😀 😀 nestiham ich davat tomu mojmu gonzalesovi 😀 😀 😀 no musim ist von s trhacmi 😀 😀 tak zachvilku sa vidime 😵 😵 😵

lucim
10. jún 2010

traky cmuuuuuk jeeeej, tie z konika beriem, tie su fakt dobreeee 🙂 🙂 🙂
nyky fiiiha, 2 bazeny aj palmy, pekneeee, trhacom nie je v kozuskoch teplo?
majka, no, potnicky s alergiou na slnko, nezavidim ... skus davat najvyssi opal. faktor casto. 😕

nykyta
10. jún 2010

@majkas dakujem 😉 no ale problem je,ze maly nechce spavat takze ziadne lenosenie 😕 🙄

nykyta
10. jún 2010

lu veru je im teplo,ale ideme na strihanie na buduci tyzden 😀 😀 a zasa budu surikaty 😀 😀

lucim
10. jún 2010

majka pred dvoma dnami som vecer davala tu tabulku co sme sa zapisovali... tam som nieco doplnala .. idem ju pohladat. 😉

lucim
10. jún 2010

nyky, kym to zacnem hladat ... ani u nas sa uz nechce spavat, matko to asi povazuje za zabity cas ... frci proste cely den, dnes spal tristvrte hodinu , kym sme boli na kofolku, tot vsjo, duracell do pol 8 vecer. a ja neviem najst na seba nabijacku, som potom vyflusnuta. 😒 😉 aj tak ho luuubim 😵 😵 😵 😵

majkas
10. jún 2010

lu no ja dufam ze to nebude alergia na slnko sak to by mala vyhazane aj na ruckach, ci nie? ved na krk jej pomaly ani nesvieti jak je furt zakryta strieskou v kociariku a este aj klobucik na hlave...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre