• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
no nic idem dostrihat ten stromcek, kym spinka :wink: tak zatim.. potom este nakuknem
10. jún 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee

tak predsa chodímeeeee :grinning: :grinning: doma sa jej bosorečke malej asi nechce.. tu to má ku všetkému len kúsok.. ale boli sme včera u mojej mamy.. tam dala také 2metre a dnes som bola u mojej babky a 3 metre sem... 3 tam, akoby nič.. šak normálka, nééé ??? strááášne som sa tešila a babka moja tá skoro odpadla. okamžite bola vyhlásená za najšikovnejšie vnúča :grinning: :grinning: a ja som hrdo šúchala hlavou skoro o plafón, takú radosť mi urobila :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeee, dobry vecer :slight_smile:
samy no hurrrrrraaaaa sykorka fakt chodiiiiii, sikovnica malunka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
rao nadherne fotky nadhernej slecny. a ta hra s kamienkami - taka umelecka fotka ... a nasa naj hra tiez :slight_smile:
nyky gratulujem k zdolaniu najvyssieho levelu youtubu, uz davas videa, a macko sa uzasne smeje :grinning:
lu krasne klobuciky ... a ja zase nedavam pokoja bazarom, teraz hladam tielocka :wink: a odvlani som sa tesila, ako budeme nosit jedni nadherne zelene opalovacky - a su nam male. :unamused: ale ine , co som kupovala ja a nededila, su nam supeeer, :slight_smile:
10. jún 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj my mame aspon malinku novinku ... chodime za jednu ruku. :wink:
dnes sme mali zase krasny den, boli sme pozriet jednu umelkynu, robi nadhernu keramiku, na dvore boli traja psi, matko bol v siedmom nebi, aj kozicky dve ma, a kopec krasnych prac. a potom sme sa cvachtali v bazene. :slight_smile:
10. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hla co som nasla to je v den ked som prisla domov s porodnice :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pridám zopár fotiek.. keď už je tu tak pusto :slight_smile:

10. jún 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jún 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kým som natiahla fotky sa vás tu zbehlo.. a ja už bežím.. tak pá zajtra
10. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy cica zlata to je ... a upratuje a perie, pomocnicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nyky este to nejde ...
10. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa asi chvilku musi cakat,ale bude to len neviem kedy :grinning: :grinning: :grinning: idem vas docitat :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim neboj ved ucitelku mam dobruuu tak to hadam pojde :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Od dnes si píšem pred menom ING. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka gratulujem, ing. mamina :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
papaaa samy, niekedy aj na dlhsie, cmuk. :wink:
nyky dik. :wink:
10. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim http://www.babybazar.sk/Tielka-HM-id2612989.html http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-tricka-tielka/n640/3-ks-tielok/ , a jej...uz len kusok a matko bude chodit sam :slight_smile: ,a zas jeden krasny den za vami :wink: ,
@samayka eluska je krasavica...a z vasich fotiek pram laska sala :wink: ,
@adka12 gratulujem k titulu :wink:
@nykyta ahoooj :wink:
10. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

zdravime po dlhsej dobe a dodatocne gratulujeme oslvencekom a tiez vsetkym chodiacim sikovnikom :slight_smile:

adka srdecne gratulujem,pekne si to uzivaj ten super pocit :wink:

u nas nic nove len sa na nas lepia furt nejake vyrazky, to co som sa v sobotu pytala nakoniec boli fakt stipance, ale mala ich dost a aj skaredo zreagovane, na rucke mala taky 3cm opuch :frowning2: a teeraz zas mame vysypany cely krk aj ramena a troska hrudnicek a chrabt s takymi drobnymi vyrazkami co vyzeraju jak potnicky. boli sme dneska u doki tak nam dala kortikoidnu mast a ze to moze byt aj od slnka alebo aj kombinacia slnka a potu... neviem... ale vyzera to velmi skaredo :frowning2:
10. jún 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon par dnesnych foteciek od bazenika po bazen :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este macikovi strazcovia :grinning: :grinning: :grinning: trhaci :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta krasne to mate :wink:
@majkas ahoj, aj matko ma take drobne potnicky...to z toho tepla
10. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no trosku som sa zdrala ale uz som tu :wink: :wink: macko isiel az teraz spat a to neviem do kedy bo je nejaky nespavy to urcite z toho hicu :confused: :rolling_eyes: a tak krasne spinkaval ze o 19.00 az do ranka a teraz je kazdu chvilu hore :frowning2:
10. jún 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ďakujeeem :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme trakusik :wink: :wink: :wink: sak nas to stalo namahy a casu aby to takto vyzeralo :wink: a to este nie je dokoncene :confused: ked sa na to spatne pozriem tak to ani neni pravda,ze za tri roky sme tolko spravili :confused: :confused:
10. jún 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor sak to bolo prve co ma napadlo ze su to potnicky ale ono sa to kazdym dnom sirilo dalej...

@nykyta ozaj krasne to mate, to mas teraz idealne na take lenosenie ked maly zaspi :slight_smile:
10. jún 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nedocitavala som spat, nebola tu nejaka instrukcia k strwtku v tych piestanoch? lebo netusim co kde kam.a pripadne ja nejaka mapa piestan ze kde zaparkovat by bodla
10. jún 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim gratulko k chodeniu za rucku :frowning2: :frowning2: aj my tak uz ficime :confused: a traky su davno zapadnute prachom :grinning: :grinning: :grinning: nestiham ich davat tomu mojmu gonzalesovi :grinning: :grinning: :grinning: no musim ist von s trhacmi :grinning: :grinning: tak zachvilku sa vidime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
traky cmuuuuuk jeeeej, tie z konika beriem, tie su fakt dobreeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nyky fiiiha, 2 bazeny aj palmy, pekneeee, trhacom nie je v kozuskoch teplo?
majka, no, potnicky s alergiou na slnko, nezavidim ... skus davat najvyssi opal. faktor casto. :confused:
@majkas dakujem :wink: no ale problem je,ze maly nechce spavat takze ziadne lenosenie :confused: :rolling_eyes:
10. jún 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu veru je im teplo,ale ideme na strihanie na buduci tyzden :grinning: :grinning: a zasa budu surikaty :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka pred dvoma dnami som vecer davala tu tabulku co sme sa zapisovali... tam som nieco doplnala .. idem ju pohladat. :wink:
10. jún 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky, kym to zacnem hladat ... ani u nas sa uz nechce spavat, matko to asi povazuje za zabity cas ... frci proste cely den, dnes spal tristvrte hodinu , kym sme boli na kofolku, tot vsjo, duracell do pol 8 vecer. a ja neviem najst na seba nabijacku, som potom vyflusnuta. :unamused: :wink: aj tak ho luuubim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu no ja dufam ze to nebude alergia na slnko sak to by mala vyhazane aj na ruckach, ci nie? ved na krk jej pomaly ani nesvieti jak je furt zakryta strieskou v kociariku a este aj klobucik na hlave...
10. jún 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok