Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
10. jún 2010

mini zoo, no v PN nie je, ale niekde za PN je, len som zabudla jak sa to vola, ale pocula som ze tam dost draho..
a potom este ak by ste chceli muflonika a srny vidiet , tak to za pn smerom ako sa ide na Certovu pec ci Certovica sa to vola Nyky? To by si mala poznat, hned za bankou vpravo, tam je taka restika a su tam trochen zvieratka... 😉

nykyta
10. jún 2010

@katkah tak sme urcite boli spolu 😀 😀 ja som bola na izbe este s jednou kocenou a ta mala cisarak 😀 a ty si kde potom lezala 😀

raona
10. jún 2010

@traktor
satelit - hotel
banka - dedina za PN
plavky - to je take spodne pradielko, ked chces skocit do bazenika 😀 😀 😀 😎

nykyta
10. jún 2010

@raona spraavne certova pec 😉 ale to neni az tak blizko 😕

traktor
10. jún 2010

@raona ahaaaaaaaaaaaaa...tak diky....tak tie bombardaky co mam,ked sa strepem do bazena sa volaju spodne pradielko...pekneeeee...tak kulturne a ucene sa vyjadrujes... 😉 😀 😀 😀

battole
10. jún 2010

ako to robite, ze sa vam meno vysvieti do modra?

raona
10. jún 2010

@nykyta Certova pec, ja viem ze neni blizko, ale ta restika za Bankou je blizko, pockaj porozmyslam jak sa to vola.. tak oni tam maju srny, muflony a je tam celkom prijemne aj detske ihrisko tam je.. napr. co mam fotky, ze mala na hupacke a tu kde som s nou pri tom voze, to je odtial

nykyta
10. jún 2010

@lucim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katkah
10. jún 2010

@nykyta dakujeme...vy ste tiez nadherny a ten bazenik, prave vcera som ho aj ja kukala na nete..ale nakoniec vyhral iny, trosku mensi..kvoli este nedokoncenej zahradke 😉

nykyta
10. jún 2010

@raona furman 😀 😀 😀 ma to moj zly ujko 😀

raona
10. jún 2010

@nykyta jo presne furman..
zly? jak zly? vsak je tam celkom pekne

traktor
10. jún 2010

@battole bat, ked chces pisat niekomu konkretnemu..pri jeho mene ...na konci je odpovedz..tak to stlacis, napises co chces, odosles a uz to mas

katkah
10. jún 2010

@nykyta hned vedla...ja som najskor lezala sama na izbe , taka malinka, chudunka..po porode som nemala ziadne brucho..tak ste sa mi tam vsetci divili 🙂

battole
10. jún 2010

a mne to nefunguje

alexarisko
10. jún 2010

Baby vy co tu riesite, jake zvierata???? vam nestaci moja opica????

traktor
10. jún 2010

a potom hore..ako mas internu postu, je , ze kto ta spomina 😉

nykyta
10. jún 2010

@katkah no my mame este tu muchotravku,ale ten je maly a ma ho v izbicke a nechcelo sa mi s nim trepat dole 😀 😀 tak sme kupili v auparku druhy a vacsi 😀 ale ked bude voda v bazene teplejsia tak macik sa pojde kupat s nami 😀 sak chodime uz 7 mesiacov na plavanie do tt 😀 takze plavat vie a aj potapat sa 😀 😀

battole
10. jún 2010

traky: vidis, som ti tamto tak napisala, a neslo to

majkas
10. jún 2010

@raona @nykyta diky, tkaze mam dat hladat furman do googlu, idem na to

traktor
10. jún 2010

dala si odpovedz?

nykyta
10. jún 2010

@katkah ahaa tak ty si bola na samotke 😀 😀 ale to si mala bledsie vlasy,ci 😕 tak to si ma musis pamatat ako jedina som tam pobehovala so zltym nafukovacim kolesom a vsetci ste sa smiali ci si idem dat dlzku po vahu 😀 😀

traktor
10. jún 2010

bat...napriklad pises mne tak pozeraj...traktor, potom pise fotoblog, posli ip....a na konci je odpovedz...tak stlac to odpovedz a pises mi co chces..

nykyta
10. jún 2010

@majkas a coze ti ides do zoo na furmana 😀 😀 😀

traktor
10. jún 2010

@nykyta ....ja normalne lutujem, ze som nerodila v tej nemocke ako ty 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
10. jún 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 😀 aka ucitelka je z teba 😉 aka si chutna 😉

traktor
10. jún 2010

@nykyta ...sak v dobrej skole sedim, neee 😀

battole
10. jún 2010

traky? a pisem to dole do: "pridaj odpoved" ?.....lebo mne nic ine neukaze

battole
10. jún 2010

ale mne to fakt nefungiruje..... 🙄

nykyta
10. jún 2010

@traktor no tak to ma mali ako za tu co vsetkych rozosmievala 😀 baby po cisaraku mi nadavali,ze sa im potrhaju stichy 😀 😀 😀 no bolo super mi to normalne chyba ta atmoska co tam bola ☹ taky klud a pohoda 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre