Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
12. jún 2010

Ahojte my sme boli na pohotovosti,nevedela som či sa Riško vyhodil z niečoho ,alebo potničky,tak ma potničky mame natierať sudokremom,a ešte ma aj kašel no super,prišli sme domov a jurko dostal teploty ,ale už buvkaju,

zrnik1
12. jún 2010

vy sa takto stretavate?
vam sa zije
ale ked pridem domov nakonci jula dufam, tak sa stretneme

nina41
12. jún 2010

@zrnik aj ja mam Riška a Maťka 😵

traktor
12. jún 2010

juj krasne fotky...a tie dvojicky...supeeer 😉 ....zrnik....bude stretko v ke, v juli, pride aj rei, vendy....a dalsi potom ti hodim termin, cas a vsetko do ip 😉

traktor
12. jún 2010

@zrnik1 ...a ako sa citis?...ste tam cela rodinka?...juj sa tesim, ze uz je lepsie 😵 😵 😵

nina41
12. jún 2010

@traktor možno pridem aj ja do ke 😵

raona
12. jún 2010

Luci len v skratke, my sme este pobudli pri tych fontankach, Klaudika sa vyblbla, takze mi odpustila aj to kupalisko 😀 😀 😀
no lenze, padol mi tam do jazierka mobil, a zistila som ze nemam mobil, az v auparku pri aute..tak davaj naspat, a Kaja mi ho vylovila z jazierka, tak neviem, ci mi pojde, ale asi nie.. no smola.. sme sa tam chceli osviezit, a vypadol mi z vrecka, 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹ , potom sme sa na skok stavili este v tescu, na cca 20 min., potom volit a nakoniec domov.. Mala mi zaspala az teraz uff..
no a mm nas uz cakal s ugrilovanou rybou a zemiakmi, stihli sme skocit do bazena a teraz bola chvilu burka.. ale uz je to prec, tak idem dojest rybu do altanku... tak zatim.. ja sem este skocim

lucim
12. jún 2010

este boli do poctu tamarkyn tatinko a matuskov tatinko. 🙂

raona
12. jún 2010

@traktor oni sa na zivo vobec nepodobaju 😉

traktor
12. jún 2010

@nina41 nina super...cim viac tym lepsie 😉 .....a ked zas daco vyvediem, tak sa to aspon strati 😀 😀 😀 😝

raona
12. jún 2010

a do poctu bola aj moja neter 😀 😀 😀 idem jest uz ma volaju

traktor
12. jún 2010

@raona nie?...ale na fotkach to tak vyzera....ale to nevadi aj tak su rozkosneeee 😉

traktor
12. jún 2010

krasne fotecky...a vam poviem...ake je to ine ked tam tak pekne sedia na deke...taky su uz velkyyyyyyyyyyy....ked spomeniem prve stretka, tak ake male prdolky to boli 😉

lucim
12. jún 2010

rao uuuuuj klaudinke sa ospravedlnujem, som ju zabudla zapocitat.
zrnik ahooooj, ked budes doma - to je na vychode? - kocky tam tiez robia stretko a na leto tusim aj dve, ze traky? daju ti vediet. a keby si bola na zapade, tam ti zase dame vediet my. 😉
ninka este ze su to len tie potnicky. 😒 😉 a u jurka dufam teploty do rana prejdu.

lucim
12. jún 2010

rao dobru chut, mnam, pecena rybka, ... asi bude grilovana na matkovej oslave, si mi vnukla myslienku. 😝
traky ta linia deti sa robila na 2x, prvy ju pokazil moj matulo, vyliezol z utvaru, som ho tam musela vratit. 😀

traktor
12. jún 2010

no a potnicky ma aj matko..a vsade chudak...teda neskriabe sa, ale fuj to vyzera...a poti sa ako ...ako co sa hovori? 😀 ...vecne vyzera ako oliaty vodou...a jasne , ze dame vediet kedy stretko....ved ten zazitkok stretnut mna si nemozte nechat ujst 😀 😀 😀 😝

traktor
12. jún 2010

@lucim ...no teraz bude cim dalej tym tazsie ich udrzat pokope, ked sa budu fotit...vsak uz sa zakazdym rozutekaju...sa tesim na stretko v ke...to uz asi vsetky budu chodit...a aj nam urcovat smer , ktorym pojdeme 😀

traktor
12. jún 2010

...a vam poviem toho roku su akesi obrie tie komare...marnost som jedneho zabila a pol steny peciatka 😅

lucim
12. jún 2010

traky kazde stretko je ine, kazde je zazitok ... neda sa povedat, ze bysme tam robili nejake ohromne kusky ci zabavnu sou, ale je to strasne prijemne. vzdy. a deturence sa tak krasne menia. 🙂

a este jedno foto .... aj matko s rodicmi si bol plnit obciansku povinnost, aha. 🙂

a tohtorocne komare su fakt svine hnusne, bezne na mna nejdu, ale teraz ich je vela a najdu aj mna. 😠 😠 😠 😠

traktor
12. jún 2010

matko volic 😉 ...a vazne ako sa zmenil..mozno aj tym , ze je ostrihany 🙂

lucim
12. jún 2010

cakam na tie vysledky volieb, natahuju to ako gumu v trenkach 😒
matko zacina mat aj tatinove crty. dnes to povedala volebna komisia a drahy bol hrdyyyyy. 🙂 a aj to ze tym ostrihanim oblondatel je zmena.

lucim
12. jún 2010

este k stretku - macko od nyky je strasne sidlo, vecne usmievave, on sa asi ani inak nevie tvarit, len usmievat, sarinka je slniecko, take male zive striebro, krasne bezka, vsetko ju zaujima, tamarka je tak spokojna mila slecna, radost pozerat, matusko je tiez usmiate mile slniecko a vseeetky deturence maju nadherne milujucich rodicov. 🙂 jajonku som videla prvy raz, velmi mila holka, a tatinkovia uplni pohodaci. 😵 😵 😵 deturence si navzajom poziciavali hracky a vyjedali si chrumky a keksiky a aj jajonine tycinky. mnam.

jaaaj čáry, nevedia kedy skoncit... volby. uuuuz?

traktor
12. jún 2010

hej nie len strihanie ale celkovo je zmeneny...a fesaaaaak..budete baby odhanat 😀 😉 ...aj ja kukam volby...konecne uz hovoria...

traktor
12. jún 2010

krasne si to opisala...skoda, ze ste tak dalekoooo...ale raz ...to pride 🙂

lucim
12. jún 2010

traky, este si trosku vyformuje figuru, ked zacne bezkat a moze zacat lovit . 😉

zrnik1
12. jún 2010

🙂

traktor
12. jún 2010

sak je zlatyyyyyyy. k drobcom faldiky patria 😉 😉 😉 a niektore baby su na faldiky 😀

lucim
12. jún 2010

ahoj lenka 🙂 😵 😵
traky vsak ano ... dnes sme zase pocuvali - pri tych volbach - ze ty asi lubis papkat a dobre spavas, vsak? no mas ho vidiet. 😀 😀 😀

lucim
12. jún 2010

jeeeej, podla odhadov som s volbami spokojnaaaaaa , bude zmena. 🙂 🙂 🙂 🙂

lucim
12. jún 2010

traky, inak - ja si vazne myslim, ze my sa urcite niekedy uvidime aj s drobcami, som si takmer ista. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre