• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
aspiiiiiiiiiiiiii kupat sa mozeme, pokial sme fit. jas davam prednost prirodnym zdrojom, na kupku je malo vody, a vela ludi. prska som si otrela vlhkym obruskom, kojila som aj tam, kryta dazdnikom. my sme boli len chvilku, najprv som plavala ja, potom drahy , osusili sme sa, cucli a sli domov.

alex budes mat stastie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex som na teba myslela ked my uz ani na prechadzke v kociku nechceme byvat... :(

nase prechadzky vyzeraju asi tak, ze obsedavam kazdu druhu lavicku, vytahujem "cecok" kde sa da a domov chodime pravidelne s revom ako pavian... :(

maximilian: robim presne tu chybu co ty pri prvom, zaspavame na ceciku... :angry: :frowning2:
17. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyzuz mozno sa davidkovi bude kocikovanie pacit, ked nebude tak teplo, to potom ani pit mozno nebude chciet tak casto.
17. aug 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex ja som selma mačkovita :grinning:
17. aug 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim vcera som obzerala nosice a satky na vbavlnce.cz
ktoru mas ty?
17. aug 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, tak v tomto sme totalne rovnake ocividne aj ja necham malu zaspat na prse a prechadzky u nas deto, dneska som bola u nasich v petrzke a reku ze vybehneme s mamou na chvilku von, ze na drazdiak, hehe chyba velka chyba, hlavne preto ze som nezobrala klobucik na bradavku a mala bez neho uz prso nechyti, tak vrieskalaaaa a ludia kukali, som mala pocit ze si myslia ze som ju ukradla niekde, ze preto ju neviem utisit lebo neni moja, hrozne :grinning: Zuzi kam chodite na prechadzky
17. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim no chtela jsem se na to zeptat uz davno jak je to s koupanim, ale vzdycky jsem zapomnela. no a ted jak jsme byli na tom posviceni tak tam maji bazen na zahrade a ja se do nej bala vlizt abych se neco nestalo :unamused: a tak jsem se tam parila a vsichni se koupali :angry: :grinning: tak pro priste uz vim ze muzu no ale asi tam ve vedrech uz nepojedem :grinning:

baby to ma maly porad takovy hlad? :confused: nebo bez ceciku nevydrzi?
my jdem do kocaru a za chvilku spime az do navratu domu :dizzy_face: tak to asi neni normalni u kazdeho co? :sweat_smile: jsem myslela za kocar je spolehlivy v uspavani jako autosedacka :wink:
17. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vam kychaju deti? moj kycha stale...

a na nete je to kychanie spojene s drogovymi matkami, tak som sa nic nedocitala, babo rad na koniku...
17. aug 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex zrovna v sobotu jsem popisovala jak na me lidi koukali kdyz jsem jela s malou ktera ricela jak v poslednim tazeni a lidi se na me divali jak na neschopnou matku ktera nedovede utesit svoje dite :angry: ale kasli na ne! at si vsichni trhnou nohou! :wink:
jinak my uz kloboucek odlozili....od te doby co me prestaly bolet ty bradavky tak uz kojime bez toho :wink:
a ty je mas proc? mas vpacene bradavky? :confused:
17. aug 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu :slight_smile: skákla som spratať tú kuchyňu, do toho mm chcel aby som mu namasírovala krk...tak som rovno šla do sprchy...a rovno som si poliala tie chudatka kvietky smädné :grinning:

erik je šupnutý v postielke a takto bežne spáva :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3157101&vReferer=
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=3162157#navigator (hlavičku mal mať vpravo na vankúšiku :slight_smile: )
17. aug 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mala taky kycha docela casto, ale ma to spis ze svetla.....ma to asi po me :wink: ja kdyz se podivam do nebe tak kycham :grinning:
a drogy? dej pokoj a nech v klidu kychat.....kychaji si na zdravicko :wink:
17. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj my zaspávame na prsku :confused:
17. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...aj erik stále kýcha :slight_smile: to nič nie je :slight_smile:
17. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex: momentalne som u draheho v Ostrave, takze som behala (kojila) po centre :confused:

aspine: ja ti uz neviem, zavistlivo som cumela kazdej matke do kocika po tych ich spiacich detoch v kociku :angry:
17. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka aj mne mala kycha obcas, pisu ze to moze mat aj so svetlom nieco spolocne a tak ,

aspi sak kaslat na nich, len moja mala fakt vrieska o desat oktav vyssie ako ine deti , tak neni to sranda :grinning:

Innka, ajoj :slight_smile: maly je bozsky aj moja mala tak konci v koliske, najlepsie je ked nezaseknem kolisanie a ona sa prevali na jednu stranu, cela koliska sa dvihne, heh a potom uz len pada jak na titanicu, nakrivo
17. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innes je to cestovatel :wink: nase mala spala podobne...tuhle jsem ji nasla jak spi s hlavou narvanou na mantinelu :grinning:
a to vam jinak deti nezaspi? my ted posledni dobou usiname na polstari u televize :wink: mam ji vedle sebe a ona se koukanim kde co lita tak unavi ze usne :dizzy_face: a pak ji prenesu do postylky a je klid :wink:
17. aug 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zase ja sa spýtam, škúlia vaše detičky?? erik od predvčerajška...občas mu očká ujdú k nosu a ked sa na mňa tak zadíva..tak sa musím na ňom smiať :grinning:
17. aug 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyzuz my kychame tiez .
vacsinou ho potom zakryjem, aspon plienkou. satku mam taku ako monr, z liliputi.sk

a to aj my sme robili sirenu po dedine, vraciame sa z prechadzky, dom na dohlad a aj ked z dediny poznam iba dolny koniec, vsetci vedeli, ze sa blizime. :grinning:
a dnes mates predviedol pred tehotnou barmankou vsetky pokryvene grimasy pred placom o 7mej, tak sme sa len smiali, ze aj takto vie vyzerat babatko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex...ked bol paťko, tak aj on spával v kolíske a tiež tak občas spal nakrivo...tá naša sa nedala zabrzdiť :sweat_smile:
17. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz ma uz nazvala doktorka ked som jej odpadavala v ambulancii "anorekticka a drogovo zavisla" (to povedala do telefonu ked volala zachranu na antolsku... dodnes lutujem, ze som na nu nepodala zalobu) :slight_smile:
17. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a on je zavisly na ceciku? nebo ze ma porad hlad? nebo je zavisly na mamce? :sweat_smile: a co dudlik davate? nam pomaha v krizovych situacich a pri usinani. jinak ho mala nechce a vyplivava ho :grinning:
17. aug 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn kuk , matej tiez obcas zaskuli, vsak aj jednu foto v albume mam, tato stihol cvaknut. :stuck_out_tongue_closed_eyes: aha http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3145960&vReferer=%2Fphotos%2Flucim
17. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn: aj mne David skuli, tiez mu semtam ubiehaju ocka, zevraj to nic nie je
17. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspine...väčšinou tak zaspáva, na prsníku...ale cez deň pekne zaspí v kočáriku, ale vieme zaspať aj bez didi, ale dlho to trvá, a ked sa podarí, tak sme o chvílu zas hore :unamused:
17. aug 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my zaspavame na ceciku :slight_smile: vacsinou. :slight_smile: a k dudliku sme prehodnotili vztah, ale mame svoju oblubenu znacku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi..hej, viem, že to nič nieje...len som chcela vedieť, či nie sme jediný :slight_smile:

luci...budem sa snažiť aj ja cvaknúť, hlavne ked obe očká škúlia a ešte aj ústočká zošpúli a hodí taký prihlúply výraz(doslova) :grinning:
17. aug 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to my silhame uz od 3 tydnu :grinning: mam natocene super video kdy se divala na kolotoc na postylkou a pozorovala jak se ty zviratky toci a pak na jedno zaostrila a to ji ty oci sly pekne sejdrem :grinning: :grinning: je to fakt sranda se na to divat :dizzy_face:
a ted taky jeste obcas zasilha :wink:
a je to uplne normalni :wink:

baby nektery doktorky jsou kravy :angry: taky jsem si s jednou uzila ta mi tenkrat skoro rekla ze umiram...fakt hruza...doktorka absolutne bez jakekoliv lidskosti :angry:
17. aug 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi najprv som kvoli bradavkam pouzivala, mala strasne kusala a teraz uz ne a ne chytit bez, ale nevadi mi to, len ho musim mat vzdy so sebou

Inn aj nasa mala skuli, pohodicka, vrajze nic

Kuknite Lili vcera na Devine

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=396796&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Kokos my len fotime a fotime
17. aug 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aleeeex, co si neposlala foto z prechadzky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
babyzuz ale uz k tej doktorke nechodis, ci si zvedava na dalsie "forky"? :wink:
17. aug 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucimka jaaaaj, kua no vidis, ma mala tak ovrieskala ze som stratila polku rozumu, som len rozmyslala jak ju co najrychlejsie dostat domov
17. aug 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok