Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
13. jún 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
13. jún 2010

@zaba2707nech to ma rychlo chuda za sebou ☹ 😉 posielam boztek na uzdravenie nech je z neho znova silny chlapcek 😉 😉 😉

traktor
13. jún 2010

@nykyta perfektny je 😵 😵 😵 ty a place on niekedy?..ved to je vecny smejko 😉
@samayka juj moja mala sykorka...tak s tou smotanou si dobre urobila...jej to aspon schladilo

inneska
13. jún 2010

ahojte..taaaak som smutná, že som na tom stretku nebola, fakt som chcela ísť..no snád dačo v lete ešte spichneme a nám do toho nič nepríde 🙂 fotečky sú krásne, detičky úžasné, maminky zlatunké 😵 😵 😵

@adka12 kúp si na takéto veci dettol...je na dezinfekciu a neštípe..aj ho reklamujú a odporučila mi ho aj lucimka 🙂 ja ho síce ešte nemám kúpený, ale isto budem kupovať ten 😉

@samayka fúkame sýkorečke ručenky 😲 😲 fú fú...je velmi zradné to slniečko...ja by som skúsila natrieť niečim po chladivým po opalovaní..ale to asi teraz po ruke nemáš 😒 tak popatlaj tou smotankou..snád to rýchlo prejde 😉

traktor
13. jún 2010

ahoj inka..a erik ako?..uz ste ok?

nykyta
13. jún 2010

no trakus veru place ☹ uz druhy den ma nejake placlive obdobie ☹ ale to ma aj kvoli tomu,ze cez den nechce spat a potom je az taky nervny az place,ale to je taky plac ako keby sa mu daco stalo ☹ ☹ dufam,ze ho nelapa ziadna choroba 😕 😕 sak zajtra ideme do poradne a este aj k tomu ho budu ockovat tak to bude zase plaaacu ☹ tak sa spytam dokyho 😕

nykyta
13. jún 2010

@inneska ajoj 😉 sak hadam este budu nejake stretka 😉 😉 a malicky ako?? 😕 😕 uz je to akotak dobre 😕

inneska
13. jún 2010

ivka..ešte odsávame 😒 neviem, kde sa mu tam tolko toho soplíka berie 😠 noštek stále plný...a zakašlal tuším dnes len 3-4 razy...

lucim
13. jún 2010

dobry vecer, docitkam o chvilu, som len tak zbezne, matko zalomil az na druhy pokus ... po prvom sa docucol a odcupital do obyvky ... ze sme ho my naucili zliezat. 😒 😉
adka, detska pokozka sa regeneruje rychlo, o chvilu tam saska nic nebude mat ... mozno ak mas tak kalciovu mast este mozes pridat ...
samy, smotanu si dala dobre, mlieko s panthenolom staci, do zajtra sa jej pokozka urcite skludni . cmukame elusku fuuuuuu.

traktor
13. jún 2010

juj tak to z toho pocasia...u nas dnes trosku fuklo...jaj a dobre bolo...ale zas je dusnooooo...sme spoteny ako mysky...tak nech uz vsetky chorobky a boliesty odidu...marnost , vsimate?kazdy den nieco...

traktor
13. jún 2010

@lucim ooj

inneska
13. jún 2010

@nykyta dúfam, že ešte dačo spichneme 😉 a zajtra nech očko prebehne ok, aj potom, nech žiadne komplikejšn..my sme mali nedávno také obdobie, že len plač...zobudil sa po 2 hodkách spánku a spustil rev...som ho musela normál rozosmievať, aby prestal plakať...teraz už lepšie..

traktor
13. jún 2010

ako kam to spejeme...uz aj pismenkami setrime?...malo byt ahooooooooooooooooooooooooooj 😀

inneska
13. jún 2010

inak aj u nás včera riadna mela...vyhodilo káblovku a aj net..tak som mala po ftákach 😀 dnes už bolo kúštik lepšie, ale aj tak teplo..máme trochu riťulu vyhádzanú a krk..potničky 😒 a to behá skoro furt holatý 😅

lucim
13. jún 2010

traky co oooj ? mam sikovneho syna, nechal ma v posteli a padil prec. 😀 jeee a dnes vieme dalsie 2 zvuky - auto robi brrrm a macka ňa 😀 ... havo vysoke a, lev va, konik cvala. 🙂
idem este vyvesat pradlo, o chvilinku som spat. 😉

zaba2707
13. jún 2010

ahojte bambulky🙂 tak my stale rovnako maly bojkotuje akekolvek jedenie ... proste lyzicka sa priblizi tak ju vyhadzuje s rukami odstrkuje od seba ... na obed zjedol asi 8 lyziciek a po 15 min. zakaslal ako zakaslal tak to z neho vyslo von ... olovrant nula bodov ... zjedol asi 4 chrumky a teraz sa s nazime kasu ale bezuspesne .... ☹

traktor
13. jún 2010

in u nas nic nebolo...na nas sa tera aj dazd vykaslal...a potnicky ma aj matko...cely chrbatik aj brusko...a tiez lieta len holy...aj sa vela maca vo vodicke...ale vecne je spoteny...on je po tatovi...

inneska
13. jún 2010

@lucim ahojky..aj my sme dnes zaspávali asi na 3x 😝 a furtom zliezali z postele 😀

@traktor akurát som si dnes hovorila, že akosi stále dačo máme s detičkami 😒 snád to rýchlo pominie a budeme sa len radovať 😵

nykyta
13. jún 2010

@lucim ajoooj 😉 matkovi zelam pokojnu nocku 😔 😔 nech uz pekne hajka 😔
@inneska no toho sa obavam bo zakazdym ked nas ockovali boli nejake problemy 😕 sak ho aj my rozosmievame,ale dako to nemfunguje ☹ ☹ ale ja to stale pripisujem zubom tak dufam,ze to aj tak je 😕

zaba2707
13. jún 2010

a najhorsie je to spadnute brusko .... snad to prejde a zasa sa mu pekne bude gulatit ...

traktor
13. jún 2010

@lucim lucim som pisala nizsie, ze mi ukradli pismenka, malo byt ahooooj 😀

nykyta
13. jún 2010

@lucim gratulko matkovi k zvukooom 😉
@zaba2707 zabka no tak to chuda male strasne trpi 😕 😕 😕 ja na tvojom mieste zajtra ficim dokymu 😕

inneska
13. jún 2010

@zaba2707 s papaním je to aj tak u nás..skoro nič(už asi 2 týždeň), ale inak sme ok...ale vy ked ste choručký, tak sa nediv..proste mu nechutí...a ked erik hnačkoval, tak tiež som do neho nedostala nič z dietnych vecí...len na mm sme boli..vodu som do neho len so striekačkou nasilu dostala...
@traktor no a v dedine odkial je mm na školke urvalo celú strechu..komplet odletela...
@lucim šikovný maťulko 😵 😵

nykyta
13. jún 2010

@traktor neukradli 😀 😀 😀 ty si ich zjedla ved uz si to nepamatas 😀 😀 aha tak to bude ta tehu zabudlivost 😀 😀 😀

traktor
13. jún 2010

@nykyta 😀 😀 😀 😝 ...ja to mam dovolene...som tehu..ak mozem vsetko..aj pismenka jest

traktor
13. jún 2010

@zaba2707 ...brusko sa bude gulatit...len mu nic ine nedavaj ako som pisala..za den dva bude ok...teraz musi podietovat... 😉

inneska
13. jún 2010

@nykyta tie očkovania sú hnusoby 😠 nám po ňom sa spustilo to teplotovanie, kašel, soplík..ale asi to bola potom aj kombinácia počasia, možno aj zubov...vtedy sa nám prerezal 8...no horor..u nás ked plače, tak viem čo na neho platí(aj ked sa buchne)proste hned ísť k fotkám...na ktorých je on a paťko...to sa aj cez slzy začne smiať a je vytešený..dám mu jeden rámik do ruky a je spokojný 😵

nykyta
13. jún 2010

no zeby to uz dnes islo 😀 😀 😀 😀 vyskusam 😀

zaba2707
13. jún 2010

oki bambulky ja som mooooc moooc rada ze ste tu ... idem mu na zajtra dat varit dalsiu ryzku s mrkvou dufam ze pomoze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre