Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
13. jún 2010

@zaba2707 tak ako píše traky, dodrž to a bude fajn..my sme vtedy tiež pochudli a potom to do 2 týždňov dohnal 😀

@traktor veru takto pred rokom sme skoro finišovali..daktoré to mali za sebou 😀 rýchlo to ušlo ten rok...už plánujem tortičku a rozmýšlam čo za darček 😝

traktor
13. jún 2010

@nykyta frajerka cuj tu nemachruj, heeeeej...ze poskodene video... 😀

inneska
13. jún 2010

@nykyta ak si chcela dať úvodnú stranku YT, tak sa ti to podarilo 😀 😀

nykyta
13. jún 2010

a mozem sa na to vykaslat 😠 😠 😠 nic nebude 😀 😀 😀

traktor
13. jún 2010

@inneska ja zajtra utekam do aidy kupit oblatku na tortu....urobim nasu klasicku domacu 😉 ..aj ked sa mi veeeeelmi pacia tie farebne ale to nie vhodne pre matka...a my chceme jest , nie kukat 😀 😀 😀 😀 ...a ked nebudu mat...si na tu tortu ja lahnem...abo co?....darcek neriesim...ked sme robili izbu poobjednavala som kopu hraciek z fisher price a vsetky som mu uz dala......a uz som na tu znacku odbornik..uz viem, ktore by som rozhodne nekupila aktore su skvele 😉 ...a nech zije mmb... 😀 😀 😀

nykyta
13. jún 2010

@traktor a sk tomu slaha na karbit 😠 😠 ja uz na to nemam nerv 😠 jake poskodene YT je poskodeny 😀 😀 😀
@inneska 😀 😀 nemam slov 🤐

traktor
13. jún 2010

@nykyta to nam nemozes urobit.....skus este raz...a bude 😀

lucim
13. jún 2010

uz som tuuuuuu, pradlo sa ovieva v altanku. 🙂
zabi, aj u nas tak bolo, ked matko hnackoval, nic nepapal, ked to prejde, zase sa rozje, dobre kocky hovoria, este by si mohla pridat probiotika, aby sa obnovila crevna mikroflora, nam to pomaha.

traktor
13. jún 2010

@nykyta 😀 😀 😀 😀

inneska
13. jún 2010

@nykyta kolkatý pokus to je?? 😅
@traktor jasne, ide o to, že je tortička z lásky robená 🙂 aj tá moja bude, a potom poťah hodíme dole a bude aj erik papať 😵

lucim
13. jún 2010

torta - ja som u kamosky objednala kvalitnu mnamkatu domacu - vymysleli sme, ze format kniha, ale ze tam nakresli nejake auticko a pre matulka urobim taku nejaku, co nam tu koloval ten recept. alebo nejaky jogurt, piskotky, ovocie.
akurat dnes som sa zamyslala, ze tento tyzden uz od zajtra idem riesit oslavu, pridu pribuzni, len moja mamina asi nie, neciti sa dobre, ale a tak nas bude 12 a to nikto pri nas blizko nebyva. 🙂
darceky - trojkolku uz dostal, este je v pivnici schovane nakladne auto odrazadlo aj s vleckou, (ze od deda) a vkladacka a magnetky. 🙂

nykyta
13. jún 2010

http://www:youtube.com/watch?v=4d36mkY4kl4

traktor
13. jún 2010

@inneska inka pssssssssst...to len zato, ze som nenabrala na potah odvahu.. 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale do bruska pojde riadny kusiok tortyyyy.mnaaaaaam...a urobim asi 2, jednu tu nasu velku domacu a jednu tu z kyslej smotany, ovocia a piskot...

nykyta
13. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
13. jún 2010

@lucim ..ked ja som vsetko uz povykladala...ja som v tomto strasna..ale deti si uz zvykli... 😀 😀

traktor
13. jún 2010

@nykyta cuj...to co si ty vlastne nahrala? 😀 😀 😀

ozi
13. jún 2010

Dobrýýýýý večer 😉

všetko naj oslávenčekom, pôjdem kuknúť, že komu vlastne 😕

sme boli cez víkend u mojich rodičov, detičky zlaté, Samko a Saška cestu tam prespali a dnes večer, cestou domou prespali všetci traja, bo aj Maťo bol unavený z turnaja, tak si zdriemol 🙂

naša Saška je tiež teraz mrzutá, aj sople má, tak ju zuby trápia, vyšiel nám piaty, a tlačia sa ďaľšie, cez deň len za mnou lozí, a pýta sa na ruky...

lucim
13. jún 2010

traky hihihi matkovia budu mat podobnu vlastnu torticku .. asi aj ja dam aj kyslu smotanu. 🙂 na vrch pojdu jahody, uz nam zacali chutit. 😝 a inak, asi by som aj ja povykladala ale drzim sa, kedze je to v jednej krabici s tym autom "od deda" 😀 😀 😀

traktor
13. jún 2010

@nykyta do tretice vsetko dobreeee 😀
@ozi ahoj ozi 😉 ....marnost...vsetky deticky chore...juj sa tesim, u nas vsetko klop, klop...aj matko je uzasne babo, ani neviem ze ho mam...len citim vietor vo vlasoch..ked okolo mna prefrci...a potom uz len ritka hore a chrpe..len ho hladat v ktorej izbe...kukat treba pod nohy 😀 😀 😀 😀 ...ale viem, ze nic nie je zadarmo...cakam na pubertu... 😀 😉

traktor
13. jún 2010

@lucim pridem ti povykladat? 😀 😀 😝 ...ja som horsia ako decko....a ze vekom ma to prejde...len kedy ten vek pride... 😕 😀 😀 😀

nykyta
13. jún 2010

@traktor tak som ti chcela spravit radost 😀 to bol prvy den ked sme dosli s porodnice a trhaci straaasne nateseni a tak hupali macika v koliske 😀 😀 ale moc hupali lebo nejde videjko ☹ a tak konciiim s youtubom 😝 😝 😝 ziadne videjka bo tu budem len na smiech 😀 😀

nykyta
13. jún 2010

a to druhe este asi nempojde 😀 😀 tam je kosacka 😀 😀 😀

traktor
13. jún 2010

@nykyta nebudeeeeeeeeees 😉 aj ked...vsak aspon je sranda...kym uvidim tvoje video...najviac sa naklikam 😀 😀 😀 😀

lucim
13. jún 2010

ahoj oziiiii, mala prisavka bude zubatejsia a sopliky prejdu, aj u vas, innnn 😵 😵 😵

traktor
13. jún 2010

ako stale...ale velmi sa mi to paci 🙂

lucim
13. jún 2010

nyky trpezlivost videa prinasa. 🙂

traktor
13. jún 2010

...a kto vyhral pozuzlanu piskotu?..ostala uz len karamelka?

lucim
13. jún 2010

traky jeeej, flasa plna, ale spinka. 😵 😵 😵

ozi
13. jún 2010

tak Nelinke a Julke všetko naj 😵

ale musím povedať, že zaspinkali aj teraz večer dobre, hoci spali do šiestej v aute

no a v Púchove bola taká búrka, vetrisko, deti spali, Maťo sa bál, zlomilo za panelákom jeden strom na polovicu a prúd nebol niekoľko hodín, ráno všade vetvičky, a vetvy zo stromov, a polámané stomy, hrôza

a u nás teraz idú len MS vo futbale, no aspoň mám čas sem prísť 😉, a v utorok to tu bude vrieť 😉

a prepáčte odbočím, ako ste spokojné s voľbami? 😕

ozi
13. jún 2010

@traktor , zlatýýýýý 😵 , moja malá zaspáva na brušku s vypučenou riťkou, musím sfotiť niekedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre