Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
13. jún 2010

@lucim ...no to je z dneska o pol osmej....chudacik, spoteny ako fras...ani mliecko mu netreba...

nykyta
13. jún 2010

@ozi ajoooj 😉 no tak na tie ruky to sa deje aj u nas 🙄 🙄 sak tak si ho naucil mm a teraz na to nervaci,ze je rozmaznany 🙄 😀 😀 aj nam uz vysiel piaty a dalsie su na rade ☹ ja sa len obavam ako to bude ked pojdu stolicky 😕 😕 😕

traktor
13. jún 2010

@ozi aj matko zaspava na brusku z ritulou hore...ale ked pije mliecko tak vzdy takto...a fuuu ani sa nedivim, ze sa bal...aj ja by som sa bala...u nas nic, len teplo..ani kvapka..nic..a trosku by trebalo...nech nie je tak dusno...

inneska
13. jún 2010

nyky, neboooj, ono to raz príde, že sa to podarí 😉

ivka, no no coment maťko 😀 pche, ja môžem o takomto snívať 😝

ozi..veru, tam pri PU sa to prehnalo ☹ a u mňa politika španielska dedina, tak ja neviem, či som spokojná 😝

lucim
13. jún 2010

ozi u nas nastastie futbal az tak nefrci .. .teda okrem dedinskeho .. dnes tu boli 2 zapasy a a moji chlapi tam museli byt. 🙂 mame to vedla domu. 🙂
a ja za seba hovorim, ze s volbami spokojna som, ocakavam zmenu a profesionalnejsich ludi na dolezitych postoch. 😉

inneska
13. jún 2010

aj u nás sa zaspáva s riťulou nahor 😀

a futbal je u nás na bode mrazu 😝

a posledný týždeň sa erik naučil vstávať o 6...preto chodíme potom večer o 19 do postele 😀

traktor
13. jún 2010

ozi takto? 😀

traktor
13. jún 2010

futbal aj u nas nic..ale dedinsky ano..to sa chlapi vyberu..ale ....ze pivo , malinovka, keksiky...huraaaa to bol dobry zapas..len stav nikdy nevieme 😀 😀 😀 😝

ozi
13. jún 2010

@traktor , presneeeeee 😀

ozi
13. jún 2010

@traktor a hlavne, že ste na vzduchu, čo tam po výsledku 😉

lucim
13. jún 2010

traky u nas je v dome teraz celkom fajn, a matko zacal milovat sprchovanie, normalne aj viac krat za den.
a pytanie sa na ruky? jasne, frci to aj u nas, matulik si na to vymyslel novu nastojcivu ziadost .... nadskakuje a podupkava. a dalsia cesrtva matkova nastojcivot je, ze pusti mi pesnicku v notebooku, normalne na mna robi aaaa a drga do pc. som si na seba uplietla bic. 😝

nykyta
13. jún 2010

@lucim ja mam trpezlivosti na rozdavanie,ale dnes nem 😀 😀 😀 prisli mrchy tak som mrchova 😀 😀 a nervy nedrzia po kope 😀 😀 😀 ale sak haaadam po mesiaci sa podari 😀 😀
@traktor no koment 😀 😀 😀 maly je chutnucky na zjedenie 😀 😀 no co ti budem hovorit 🤐 🤐 vyhrala si 😀 aj ja by som prijala keby macik tak zaspaval 😉 ale co uz nemooozem mat vsetko 😀 😀 😀 ale mozno raz to pride 😕 😕

traktor
13. jún 2010

@nykyta 😀 😀 😀 😉

ozi
13. jún 2010

@nykyta , mne sa zdá, že je to kvôli zúbkom, ale čo na tom, nech si Tvoj manžel užije, prídu časy, keď už nás toľko potrebovať nebudú a bude nám za nimi smutno... 😖

nykyta
13. jún 2010

@traktor tak to prosim ta carujeeees 😕 😕 to co 😢 😀 😀 😀 si si ma nasla 😀 😀 😀

ozi
13. jún 2010

@nykyta , to už bolo táááák dáááááávno ☹ , už budú len väčšííí 😉

no ja ešte mrchu nemám vôbec a teším sa tomu 😵 😵 😵

traktor
13. jún 2010

ked si tu minule davala to prve video, tak sm si ta pridala...a teraz som si na to spomenula...takze ked pojdem na moju stranku..tvoje videa mi tam hned ukazuje 😉 ...matko je uuuuuuuuuzsasny...ty mas co robit, maly spekulant...a ako babo...no uzasny, sladky.... 😵 😵 😵

nykyta
13. jún 2010

@traktor no tak to si ma fakt dostala 😎 😎 😎 😎 sak aspon si mozes pozriet trhacov 😀 😀 😀 😀

lucim
13. jún 2010

traky sikulkaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 si ma predbehla, aj ja som to tak isla najst. 🙂 🙂 🙂
nyky matko je zlaty s tou kosackou 🙂 🙂 🙂 🙂

traktor
13. jún 2010

noooooooooooa aky maju strih 😀 ...zlaty su... 😉

ozi
13. jún 2010

@inneska a my vstávame o pol šiestej 😝

@lucim , ja som s voľbami tiež spokojná, som pravičiarka, teda tiež čakám zmeny, pána F. nemusím 😝 😝 😝

nykyta
13. jún 2010

@traktor daaaaaakuuuuujeeeeem 😉 😉 aspon nebudem vyzerat ako debil 😉 sak viem ze som tam davala dobre videjka 😀 este raz dakujem si moj poklad 😀 😉 😉

jajona
13. jún 2010

Dobrý večer,

žiaľ nemám nejako času, ale sťahujem fotečky zo stretka. O chvíľu by mohli byť na FB.

Tak potom mrknite.

Inak bolo veľmi príjemne, super. Aj sme oddýchli.

Ja som nejako prechladla. Keď sme došli k autu, tak som si dala minerálku. Boli v nej bubliky 😒 Asi o 2 h ma rozbolelo hrdlo a dnes aj soplím a cítim sa tak nijak 😖

Majte sa pekne a ak bude času, tak ich zajtra upravím a hodím sem na koníka.

nykyta
13. jún 2010

@lucim sak majstra nemozu sklamat ucni 😉 😉 teda jeden sa trochen zabrzdil,ale to dobehne 😀 😀 😀 😀 dakujeme,ze ta mame 😀 😀

lucim
13. jún 2010

ozi, aj ja som praviciarka a netajim sa tym, pravica je spravodlivejsia. 🙂 buduca koalicia zatial v diskusiach hovori vecne a rozumne, pan F. sa len zhadzuje tym jeho opakovanim zufalych vykrikov dokolecka, ze to zle dopadne. som zvedava, ci budeme mat premierku.
ahoj jajoooooooooooooooooooooooooooooooooo 🙂 🙂 🙂 🙂 idem mrknut na ten FB,. ako sa ma matusko zlaticko? 🙂

lucim
13. jún 2010

nyky moji ziaci su sikovni jednickari, je to tak. 🙂 🙂 🙂

inneska
13. jún 2010

@nykyta suprové videjká, parádne...

babulky, idem do hajan..to vstávanie o 6 sa podpisuje 😝 dobrú nocku vám želám 😉

jajona
13. jún 2010

hotovo 🙂

Maťko celkom fajn, myslím, že je to lepšie. Panadol mu stále dávam.

Idem už spinkať, lebo ja takto neskoro nezvyknem 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre