Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
14. jún 2010

Ránko...ste toho načmárali cez víkend...konečne som dočítala-to ja rada 😵
Oslávenčekom všetko najsamlepšejše 😀
Fotky zo stretka krááásne, super detičky, super maminky i ockovia 😵
My nič nové, akurát sme si kúpili malý bazénik, tak má Nataly za sebou prvé weekendové kúpanie 😉 A boli sme na návšeteve, kde Naty prenasledovala mačku a maminka má 3 škrabance 😝 , zlá mačka, zlá 😝 😀
Aj fotíme, aj videjká točíme....raz ked nájdeme kabel...alebo kúpime nový, čo je pravdepodobnejšie 😝 pridáme 🙂

blani2
14. jún 2010

Ahojte bambulky,

kráásné fotky máte ze srazu 😵 😵 Je vidět, že jste si to užili. A super že se přidali i chlapi! 🙂

Mon, děkujeme za pusu a opětujeme naší spoluoslavenkyni Mišince 😵 😵 😵 A Kika??? ajajaj určitě je to jen přechodné, no jo 8 let, to už je dáma damovitá a prosazuje si své místo na zemi 😉

U nás byla lehce pracovní sobota. Stříkali jsme pozemek, abychom neohrožovali plevelem sousedy. Mamča zatím brázdila s Kubíkem po zámeckém parku, za to v neděli jsme si vyhodili nožky u mm rodičů na zahrádce. "Lehce" se ochladilo, tak bylo celkem příjemně. Kubík zatím se sestřenkou lumpačil a objevoval nedostatky místní chatky 😀 Když už si babi s dědou myslí, že je vše na děti připravené, tak někdo z nich proletí povolenou sítí na dveřích, přeleze ochranu na schodech apod. Takže se neustále zdokonalují ochranné pomůcky a furt není hotovo 😀

blani2
14. jún 2010

a samo gratulka všem ostatním oslavencům 😵

katica5
14. jún 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencom 🙂
Max ma uz 5 zubov a 6ty je na ceste cely den na mne visi... pridala som nejake fotecky na fb http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?p... su tam aj starsie fotky 🙂

blani2
14. jún 2010

Luci, už se těším na fotodokumentáciu 🙂

Kati, Maxík je kouzelný 😵

katica5
14. jún 2010

blani dakujem 🙂

jajona
14. jún 2010

Ahojte,

pripájam fotky zo stretka v Piešťanoch aj pre ostatných 🙂 , ktorých nemám na FB

a pekný deň všetkým 😵

nykyta
14. jún 2010

dobry den babulky 🙂 vsetko naj oslavencom 🙂 🙂 a co to 😕 zas mame zmenu upravy v konikovi 😕 sak to je hruza 🙄 ta predtym bola lepsia-prehladnejsia 🙄 odchadzame k dokymu potom napisem novinky 😉 papa

lucia32
14. jún 2010

Sa mi to nem páči 😝 Ťahá to oči 🙄

lucia32
14. jún 2010

@katica5 malý je zlatučký...
@nykyta netrpezlivo čakám? 😝 😀

zaba2707
14. jún 2010

ahojte bambulky 🙂 tak dnes rano som s fifom skocila k nasej dokine, vcera som mu nasadila aj biogaiu dnes ked som dokine porozpravala cely priebeh hovori mi ze kluuud su to iba zuby, vyrazky su vraj iba potnicky proti ktorym sa neda bojovat ... chvalila ma za smectu a biogaiu - v konecnom dosledku chvalila vlastne vas bo ja som robila ako ste radili ... uz tolko nesereme ale mrzutko a nepapkac je z nas stale .... ja som teraz v praci a pri malom je taka nasa rodinna znama je to ako fifova tretia babina 🙂 do jasli ho tento tyzden nedam aby este nahodou aj on nieco dalsie neschytal ked planujeme ist na tu dovcu takze som si vydychla a teraz uz len preckat kym nejaky zub zasa vykukne 🙂

katica5
14. jún 2010

@lucia32 dakujem

traktor
14. jún 2010

oslavencom gratulujem 😉 miške posielam cmuk 😵 😵 😵 😵 , fotecky krasne 🙂 ....a co to za zmena?...konecne som si zvykla a zas novota...ale teraz sa mi to uz vobec nepaci...vtedy to bolo lepsie...fakt to taha oci 😠 ....sme boli v meste, po tu oblatku...marnost nemali...ze musim objednat...ked priplatim, ze vyrobia aj na pockanie...tak som priplatila...aj pokupila ine blbosticky na torticku 😀 ...a boli sme pri fontanke...matko nahanal holubky...sa mu velmi pacilo..len bars kratko...naraz sa zotmelo, a take blesky a vsetko prislo, ze az strach...a potom krupy..len len sme sa stihli schovat.....cudzi ludia mi pomahali z kocikom a matkom, aby ho krupy nezasiahli...normalne akcne....a ked konecne prestalo ,tak sme sa vybrali domov..aj tak sme este tri krat zmokli....ale matkovi sa to strasne pacilo...chodil po mlakach a vyskal...ani za svet do kocika...rucky vystieral a ...asi si myslel, ze ho sprchujem 😀 😀 😀 😀

traktor
14. jún 2010

hm..a ked chcem teraz vidiet niekoho fotoblok...to kde ho uvidim? 😅

lucia32
14. jún 2010

@zaba2707 jaj, tak to je fááájn, že to nie je nič horšie 😝 Ach tie zuby 😝 Kolko chrobáčikov dokažu potrápiť 😝
Naša horná jednotka sa nejak neukazuje, tak ktovie čo ma to minule škriabalo na palci 😝 , asi som sa tešila predčasne 😒

lucia32
14. jún 2010

@traktor zrejme len cez profilovú fotku 😝
Mali ste to s búrkou akčnééééé 😀
A došli nám sandálky, ešte sme nevyskúšali, bo mica spala, ale sú také maličké, chutnučké 😀

raona
14. jún 2010

@majkas JAKE KRASNE FOTKY...DAKUJEME

battole
14. jún 2010

ahojte,....co to tu zase za zmeny.....konecne sa naucim s tym robit a tu zasa zmena....nema tu niekto co robit? 🙄

battole
14. jún 2010

ano velmi pekne fotocky mate zo stretka

battole
14. jún 2010
battole
14. jún 2010

@lucia32 kde ste kupovali sandalky?.....aj my chceme 😉

battole
14. jún 2010

@traktor tak si mala krasnu prihodu....tak pekne si to opisala aj som sa zasmiala 😀

nykyta
14. jún 2010

ajojte kockosi 🙂 tak som tu na skok 🙂 u dokyho sodoma-gomora ☹ ☹ plaaac aj pred a po injekcii ☹ chuda ☹ mame8800g a cm nehovoria 😉 teraz spime-panadol podany a uvidime co vecer 😕 😕 a preco sa to tu zas pomenilo 😕 sak to je hovadina na entuuu 😕 nempaci sa mi to 🙄 neda sa to dat nazad 😕 🙄 tak zatim papa 😉

nykyta
14. jún 2010

@traktor no parada 😕 to bol akcak 😕 chvala bohu to dobre dopadlo 😉 😉

raona
14. jún 2010

@nykyta sak my mame taku istu vahu ako vy 😀

raona
14. jún 2010

@traktor akcná prihoda 😀 😀 😀 ale hlavne ze ste uz doma a bez krupov 😉

battole
14. jún 2010

@nykyta @raona aj my budeme mat urcite taku vahu, ked nie este menej. ideme o tyzdne na poradnu

lucim
14. jún 2010

dobry den zlaticka,
gratulujem oslavencekom 🙂 🙂 🙂 a krasne fotecky sa dnes prihodili, juj, radost pozeraz na tie decka nase. 🙂
my sme boli doobeda na nakupoch a matko cestou spat zaspal na 20 minut, tak potom bol taky nemastny neslany, umrncany, ale nezatlacitelny do postele. ani vonku ho to moc nebavilo, nakoniec mi pomahal urobit hraskovu polievku a chutila mu, a zaspal 16:25. uvidime do kedy a kedy bude mat potm noc.
traky, dnes ste fakt akcniiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂
nyky dobra vaha. 😉

asparaguska
14. jún 2010

Ahojte.. popozerala som fotočky... krásne... 🙂

@battole sandálky, my sme pobehali skoro celé Ke a nič moc... všetko už vypredané.. aby v júli sme začali pokukávať po čižmičkách 😠

nina41
14. jún 2010

Ahojte 😵
@lucim môže mať riško uzlinku vzadu na hlavičke,ako mu končia vlasky tak tam ju ma na boku,idu mu zubky aj velmi kašle ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre