Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
riusik
16. jún 2010
lucimka, o nejakom zdobeni by som teda nevravela 😉 capla som jedlu tortovu oblatku a bolo, tomaskovi na narodeniny
riusik
16. jún 2010
a to este som chcela ozdobit kraj a boky, ale uz nebolo kedy :-N :-N a na vysvetlenie - ta ruzova babika s jednou svieckou - to bolo akoze pre mna, tak to vymyslel tomasko, ze "maminka, budeme mat spolocnu, spidermanovu tortu, ale daj tam aj nieco ruzove pre teba.."
riusik
16. jún 2010
@lucim - chcela som vcera s tebou hodit rec o tom utajovani stretnuti 😉
traktor
16. jún 2010
baby dakujemeee x-) ..aj majke zo vcera 😉 ..tamarka je fesandaaa 🙂 ...gratulka leti aj blani a velkemu chlapovi milosovi, tak nech sa mu v sporte dari a bez zraneni 😉 ...lucim , matko fesak 🙂 ....karamelka velky cupkacik 🙂
arci
16. jún 2010
ahojky holky, už jsem tu dlouho nebyla, vždycky jen kouknu a není ani čas, buď nám dává zabrat voda a déšť nebo jsme konečně venku na teplíčku
všem oslavencům posíláme velkou puťu a tu největší matějkovi x-) x-)
traky už jsem ti dávno chtěla napsat, že ty tvoje dětičky mají tak krásné pokoje to je něco úžasnýho se na to koukat fakt krása ................
a ostatní dětičky to je děs jak to rychle roste 😉 jsou všechny krásné, každé dítě originál
lucia32
16. jún 2010
@riusik tá Tomášková torta je teda podarená, bábika +spiderman 100 bodov 😃 velmi miléééé x-)
Za gratulky ešte raz ďakujem...fakt to beží...keď si spomeniem akokeby to bolo včera...ach jáj...ale už som stará krabica no čo už 😃 😃 😃
traktor
16. jún 2010
arci dakujem 😉 a izbicky...aj zo starych veci sa daju urobit nove 😉 +vela deti rovna sa vela sviatkov tak aj vela hraciek 😃
traktor
16. jún 2010
@lucia32 ..ze stara krabica 😃 😃 😃 😃 😃 ....tak nas uz len darcekovo zabalit noo co uz 😃
traktor
16. jún 2010
...baby u nas riadna zima a prsiii.....to su zmeny...marnost...a marnost , o chvilku velke prazdniny...to budeeeeeeee.....kolko vlaskov mi po nich ostane? 😃 😃 😃
lucia32
16. jún 2010
@traktor previažeme sa mašlou a bude to 😃
Aj u nás prší :-p
traktor
16. jún 2010
...lu na mna by trebalo tooooooooooooooolko masle...to by bolo bars drahe 😃 😃 :-p ....kurnik, blizi sa dalsie stretko...trebalo by zhodit...
arci
16. jún 2010
traky to máš pravdu, my dědíme hodně hraček a oblečení po sestřence a taky toho není málo
ale ty pokojíky fakt nemají chybu
traktor
16. jún 2010
@arci ju arci ema je fesanda...a s tym havom...to nema chybu x-) x-) x-) x-) fakt krasne fotky 😉 ...a este raz dakujem 😉
traktor
16. jún 2010
....matko lezi na zemi, v rucke hrkalka...kopka si nozkami a sa premazuje, ze e e e....hotove babo 😃 😃 😃 😃 😃
lucia32
16. jún 2010
Eminka je fešanda...juj aké sú tie detičky rôznorodé a predsa skoro rovnaké 😃
lucia32
16. jún 2010
Spomienka...pred 13 a pol rokom môj najstarší drobček 😃
traktor
16. jún 2010
juuuu..vsak to cista naty 🙂
arci
16. jún 2010
holky děkuji za pochvaly, je to fešanda ale divoška x-)
jinak máme dva velké bafany ale toho světlejšího miluje víc, je víc hravej, nosí jí hračky a s ním se mazlí, ten další to je takovej pes sežerte mě 😉
arci
16. jún 2010
lucia to je první dítě,,, je naprosto podobnej natálce jak traky píše
lucia32
16. jún 2010
@traktor že hej? však kukni ako dve hrozienka 😃 či tri?
lucia32
16. jún 2010
@arci ano to je najstarší....a je pravda, že s Natálkou sa aj podobajú, Bianka je už trochu z iného cesta, ale jedno obdobie sa podobali aj ony...však dievčatá 🙂
lucia32
16. jún 2010
Tak ten náhľad nie je svetový, ale že sú súrodenci sa nezaprie 😃
traktor
16. jún 2010
lu by som povedala, ze to jedno dieta 😉 ...arci to je skvele, ze sa zo psikom tak vedia pohrat,,,,aj my mame psika, ale keby matko nanho lahol, tak ho rozpuci 😃 ...tak musia byt zvlast...
arci
16. jún 2010
to jo sourozenci, já mám dvě sestry a i když jsme každá jiná tak přece se tam najde podoba
lucia32
16. jún 2010
Hehe moje trojičky 😃
My psíkov bojíme....Bianku pred pár rokmi jeden kusol a od vtedy od havinov na 100 krokov :-p
Ale je to pekné, ked psík a dieťa majú takýto vzťah.. x-)
traktor
16. jún 2010
toto je patko....takze matko a patko je uplne jedno 😃
traktor
16. jún 2010
a vzadu na prvej fotke vidno stoly....to sme mali ine farby v oblube 😃 😃 😃 ...
arci
16. jún 2010
tak u nás je to podobně, doma má velké bafany po kterých hopsá a když jede k bábi, která má naprosto malého tak ho dif nezašlápne 😉
traktor
16. jún 2010
@arci v zime sanky a mate zaprah.. 😃 😉
arci
16. jún 2010
traky to je opravdu naprostá kopie

Začni písať odpoveď...

Odošli