• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
lucimka, o nejakom zdobeni by som teda nevravela :wink: capla som jedlu tortovu oblatku a bolo, tomaskovi na narodeniny
16. jún 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to este som chcela ozdobit kraj a boky, ale uz nebolo kedy :sweat_smile: :sweat_smile: a na vysvetlenie - ta ruzova babika s jednou svieckou - to bolo akoze pre mna, tak to vymyslel tomasko, ze "maminka, budeme mat spolocnu, spidermanovu tortu, ale daj tam aj nieco ruzove pre teba.."
16. jún 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim - chcela som vcera s tebou hodit rec o tom utajovani stretnuti :wink:
16. jún 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujemeee :dizzy_face: ..aj majke zo vcera :wink: ..tamarka je fesandaaa :slight_smile: ...gratulka leti aj blani a velkemu chlapovi milosovi, tak nech sa mu v sporte dari a bez zraneni :wink: ...lucim , matko fesak :slight_smile: ....karamelka velky cupkacik :slight_smile:
16. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, už jsem tu dlouho nebyla, vždycky jen kouknu a není ani čas, buď nám dává zabrat voda a déšť nebo jsme konečně venku na teplíčku
všem oslavencům posíláme velkou puťu a tu největší matějkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
traky už jsem ti dávno chtěla napsat, že ty tvoje dětičky mají tak krásné pokoje to je něco úžasnýho se na to koukat fakt krása ................
a ostatní dětičky to je děs jak to rychle roste :wink: jsou všechny krásné, každé dítě originál
16. jún 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik tá Tomášková torta je teda podarená, bábika +spiderman 100 bodov :grinning: velmi miléééé :dizzy_face:
Za gratulky ešte raz ďakujem...fakt to beží...keď si spomeniem akokeby to bolo včera...ach jáj...ale už som stará krabica no čo už :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arci dakujem :wink: a izbicky...aj zo starych veci sa daju urobit nove :wink: +vela deti rovna sa vela sviatkov tak aj vela hraciek :grinning:
16. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ..ze stara krabica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....tak nas uz len darcekovo zabalit noo co uz :grinning:
16. jún 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby u nas riadna zima a prsiii.....to su zmeny...marnost...a marnost , o chvilku velke prazdniny...to budeeeeeeee.....kolko vlaskov mi po nich ostane? :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor previažeme sa mašlou a bude to :grinning:
Aj u nás prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...lu na mna by trebalo tooooooooooooooolko masle...to by bolo bars drahe :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....kurnik, blizi sa dalsie stretko...trebalo by zhodit...
16. jún 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky to máš pravdu, my dědíme hodně hraček a oblečení po sestřence a taky toho není málo
ale ty pokojíky fakt nemají chybu
16. jún 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arci ju arci ema je fesanda...a s tym havom...to nema chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt krasne fotky :wink: ...a este raz dakujem :wink:
16. jún 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....matko lezi na zemi, v rucke hrkalka...kopka si nozkami a sa premazuje, ze e e e....hotove babo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eminka je fešanda...juj aké sú tie detičky rôznorodé a predsa skoro rovnaké :grinning:
16. jún 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spomienka...pred 13 a pol rokom môj najstarší drobček :grinning:
16. jún 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuu..vsak to cista naty :slight_smile:
16. jún 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky děkuji za pochvaly, je to fešanda ale divoška :dizzy_face:
jinak máme dva velké bafany ale toho světlejšího miluje víc, je víc hravej, nosí jí hračky a s ním se mazlí, ten další to je takovej pes sežerte mě :wink:
16. jún 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia to je první dítě,,, je naprosto podobnej natálce jak traky píše
16. jún 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor že hej? však kukni ako dve hrozienka :grinning: či tri?
16. jún 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arci ano to je najstarší....a je pravda, že s Natálkou sa aj podobajú, Bianka je už trochu z iného cesta, ale jedno obdobie sa podobali aj ony...však dievčatá :slight_smile:
16. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ten náhľad nie je svetový, ale že sú súrodenci sa nezaprie :grinning:
16. jún 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu by som povedala, ze to jedno dieta :wink: ...arci to je skvele, ze sa zo psikom tak vedia pohrat,,,,aj my mame psika, ale keby matko nanho lahol, tak ho rozpuci :grinning: ...tak musia byt zvlast...
16. jún 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jo sourozenci, já mám dvě sestry a i když jsme každá jiná tak přece se tam najde podoba
16. jún 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe moje trojičky :grinning:
My psíkov bojíme....Bianku pred pár rokmi jeden kusol a od vtedy od havinov na 100 krokov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale je to pekné, ked psík a dieťa majú takýto vzťah.. :dizzy_face:
16. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je patko....takze matko a patko je uplne jedno :grinning:
16. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vzadu na prvej fotke vidno stoly....to sme mali ine farby v oblube :grinning: :grinning: :grinning: ...
16. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nás je to podobně, doma má velké bafany po kterých hopsá a když jede k bábi, která má naprosto malého tak ho dif nezašlápne :wink:
16. jún 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arci v zime sanky a mate zaprah.. :grinning: :wink:
16. jún 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky to je opravdu naprostá kopie
16. jún 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok