Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
16. jún 2010

lucimka, o nejakom zdobeni by som teda nevravela 😉 capla som jedlu tortovu oblatku a bolo, tomaskovi na narodeniny

riusik
16. jún 2010

a to este som chcela ozdobit kraj a boky, ale uz nebolo kedy 😅 😅 a na vysvetlenie - ta ruzova babika s jednou svieckou - to bolo akoze pre mna, tak to vymyslel tomasko, ze "maminka, budeme mat spolocnu, spidermanovu tortu, ale daj tam aj nieco ruzove pre teba.."

riusik
16. jún 2010

@lucim - chcela som vcera s tebou hodit rec o tom utajovani stretnuti 😉

traktor
16. jún 2010

baby dakujemeee 😵 ..aj majke zo vcera 😉 ..tamarka je fesandaaa 🙂 ...gratulka leti aj blani a velkemu chlapovi milosovi, tak nech sa mu v sporte dari a bez zraneni 😉 ...lucim , matko fesak 🙂 ....karamelka velky cupkacik 🙂

arci
16. jún 2010

ahojky holky, už jsem tu dlouho nebyla, vždycky jen kouknu a není ani čas, buď nám dává zabrat voda a déšť nebo jsme konečně venku na teplíčku
všem oslavencům posíláme velkou puťu a tu největší matějkovi 😵 😵
traky už jsem ti dávno chtěla napsat, že ty tvoje dětičky mají tak krásné pokoje to je něco úžasnýho se na to koukat fakt krása ................
a ostatní dětičky to je děs jak to rychle roste 😉 jsou všechny krásné, každé dítě originál

lucia32
16. jún 2010

@riusik tá Tomášková torta je teda podarená, bábika +spiderman 100 bodov 😀 velmi miléééé 😵
Za gratulky ešte raz ďakujem...fakt to beží...keď si spomeniem akokeby to bolo včera...ach jáj...ale už som stará krabica no čo už 😀 😀 😀

traktor
16. jún 2010

arci dakujem 😉 a izbicky...aj zo starych veci sa daju urobit nove 😉 +vela deti rovna sa vela sviatkov tak aj vela hraciek 😀

traktor
16. jún 2010

@lucia32 ..ze stara krabica 😀 😀 😀 😀 😀 ....tak nas uz len darcekovo zabalit noo co uz 😀

traktor
16. jún 2010

...baby u nas riadna zima a prsiii.....to su zmeny...marnost...a marnost , o chvilku velke prazdniny...to budeeeeeeee.....kolko vlaskov mi po nich ostane? 😀 😀 😀

lucia32
16. jún 2010

@traktor previažeme sa mašlou a bude to 😀
Aj u nás prší 😝

traktor
16. jún 2010

...lu na mna by trebalo tooooooooooooooolko masle...to by bolo bars drahe 😀 😀 😝 ....kurnik, blizi sa dalsie stretko...trebalo by zhodit...

arci
16. jún 2010

traky to máš pravdu, my dědíme hodně hraček a oblečení po sestřence a taky toho není málo
ale ty pokojíky fakt nemají chybu

traktor
16. jún 2010

@arci ju arci ema je fesanda...a s tym havom...to nema chybu 😵 😵 😵 😵 fakt krasne fotky 😉 ...a este raz dakujem 😉

traktor
16. jún 2010

....matko lezi na zemi, v rucke hrkalka...kopka si nozkami a sa premazuje, ze e e e....hotove babo 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
16. jún 2010

Eminka je fešanda...juj aké sú tie detičky rôznorodé a predsa skoro rovnaké 😀

lucia32
16. jún 2010

Spomienka...pred 13 a pol rokom môj najstarší drobček 😀

traktor
16. jún 2010

juuuu..vsak to cista naty 🙂

arci
16. jún 2010

holky děkuji za pochvaly, je to fešanda ale divoška 😵
jinak máme dva velké bafany ale toho světlejšího miluje víc, je víc hravej, nosí jí hračky a s ním se mazlí, ten další to je takovej pes sežerte mě 😉

arci
16. jún 2010

lucia to je první dítě,,, je naprosto podobnej natálce jak traky píše

lucia32
16. jún 2010

@traktor že hej? však kukni ako dve hrozienka 😀 či tri?

lucia32
16. jún 2010

@arci ano to je najstarší....a je pravda, že s Natálkou sa aj podobajú, Bianka je už trochu z iného cesta, ale jedno obdobie sa podobali aj ony...však dievčatá 🙂

lucia32
16. jún 2010

Tak ten náhľad nie je svetový, ale že sú súrodenci sa nezaprie 😀

traktor
16. jún 2010

lu by som povedala, ze to jedno dieta 😉 ...arci to je skvele, ze sa zo psikom tak vedia pohrat,,,,aj my mame psika, ale keby matko nanho lahol, tak ho rozpuci 😀 ...tak musia byt zvlast...

arci
16. jún 2010

to jo sourozenci, já mám dvě sestry a i když jsme každá jiná tak přece se tam najde podoba

lucia32
16. jún 2010

Hehe moje trojičky 😀
My psíkov bojíme....Bianku pred pár rokmi jeden kusol a od vtedy od havinov na 100 krokov 😝
Ale je to pekné, ked psík a dieťa majú takýto vzťah.. 😵

traktor
16. jún 2010

toto je patko....takze matko a patko je uplne jedno 😀

traktor
16. jún 2010

a vzadu na prvej fotke vidno stoly....to sme mali ine farby v oblube 😀 😀 😀 ...

arci
16. jún 2010

tak u nás je to podobně, doma má velké bafany po kterých hopsá a když jede k bábi, která má naprosto malého tak ho dif nezašlápne 😉

traktor
16. jún 2010

@arci v zime sanky a mate zaprah.. 😀 😉

arci
16. jún 2010

traky to je opravdu naprostá kopie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre