• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
no jak sa tak tym hrabem tak odchylka merania bude dost dolezity udaj

@lucia32 @traktor dik
16. jún 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaak na chvilku sa zase ku vam zlozim...
arci ahooooj :slight_smile: emka je podarena slacna na fotkach. :slight_smile:
@riusik IP :wink:
majka moji znami maju digi teplomer taky ako hladas a velmi si ho chvalia. aj teplotu pripraveneho mlieka nim meraju a tusim aj vodu v kupeli. :slight_smile:
ja som dnes objednala - do lekarne mi pride - 10 sekundovy teplomer, budeme merat pod pazuskou, na 10 sekund matyska viem udrzat v klude, ked si ho drzim na kolenach, vyskusali sme to na kamoskinom, ked tu boli.
dnes je matko nejaky nesvoj trosku - 2x uz kakal a ma malinko zvysenu teplotu, do vsetkeho, co mu ponuknem len 2x zobne ... zeby predsa len ten zub vyliezal?
16. jún 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko papa strapacky s kapustou a veeeeeelmi mu chutia :wink:
16. jún 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim a nevies jaka to bola znacka? tu v nasich zdravotnicky potrebach by mali dnes poobede dostat microlife len neviem aky typ presne. dost sa totiz obavam ze takako pri prvych dvoch ockovaniach tak aj teraz nam teplota vystupi v noci a to bolo placu ked sme ju zobudili,a kym sme zmerali v dupke teplotu... ale to sa este nebranila, teraz mi nedovoli ani strcit teplomer do dupky... :unamused:

@traktor ze prajeme dobru chut

ja som dala Tami do jedla trocha cervenej papriky prvykrat tak uvidime ci spapa, chut to podla mna velmi neovplyvnilo ale ma to peknu farbu :slight_smile:
16. jún 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky juuuu, tie vase rodinne foto su uzasne, fakt neskutocne sa podobate :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . a u lu - keby si nepovedala, tak si myslim, ze je to foto jedneho cloveka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
majka prave volam s kamoskou - znacka je thermofocus , jej drahy ho kupoval cez net.
16. jún 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka papriku davam uz aj ja..tamarka si to ani nevsimne..a jedlo vyzera krajsie..nie ako ...
16. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE BAMBULKY my sme akurat teraz tiez kupovali dva dni dozadu teplomer zn. Topcom je to taky trojsekundovy staci prilozit k cielku alebo sa da vytiahnut taky vrchnak a da sa pouzit aj ako usny ... nas fifo miluje ked mu cistime uska tymi spajdlickami drzi ako hluchy dvere hadam ani nedycha vtedy ... a ked sme skusili tento teplomer tak taky isty blazeny vyraz ako ked mu uska cistime ... takze ten ... super je ze meria tak rychlo a vraj usne su najpresnejsie :slight_smile:
16. jún 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trakynka Matejkovi este raz vsetucko najlepsie k narodeninkam vela vela vsetkeho ale vy ste spokojna stastna usmievava rodinka tak hlavne nech je to zdravicko :slight_smile: cmuk nasmu velkacovi

a ostatnym vymesacnikom vsetko naj tiez samozrejme prajeme cmuk cmuk cmuk
16. jún 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka a vyrobca je tecnimed.
my tiez trosku opapricene jedla papame - vcera bola bryndzova natierka s mladou cibulkou, to si matko posmakoval - teda tych par kusockov na rohliku.
16. jún 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim lucka dik, takze je to ten z prveho linku co som davala

no ideme pripravit obedik, kedze uz je princezna hore a potom poradna, tak drzte palce nech nas je pocut len na prizemi, nie az na tretom poschodi :grinning:

papa
16. jún 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako v robotke? ide to od ruky? :slight_smile:
majka nemas zac a drzkajte sa. :wink:
sa musim pochvalit - mam viac ako polku pradla pozehlenu ... matko papal, hral sa s kockami a hadzal veci zo stola dole vedla mna v stolicke, tak sme trochu zvladli ... o chvilu sa vrham na zbytok. :sweat_smile:
16. jún 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jún 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim - vy ste kráááásny horolezeeeec :grinning: som ti chcela už skôr napísať a spýtať sa, že od kedy je maťulko blonďáčik?? strašne je krásny. joooj taký tuli-tuli na vycmukanie :slight_smile:))))))))))))))))))

naša sýkorka dnes úžasne zaspala. cuckala mliečko v posteli, zrazu sa len odtiahla, hodila na mňa kukuč s takým jemným úsmevom, pritúlila sa a tak v objatí som jej rozprávala akú jej upečiem tortičku a tak.. a zrazu to neodpovedalo a hajalo. tak som ju zložila, prikryla a hajáme. joooj láska moja malá krásna...
16. jún 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky - zlatíčko... naša babulka zatial zvláda to pranie.. nakladáme a vykladáme a nakladáme a vykladáme... čo už keď nemôžeme ísť von..
16. jún 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor za Maťulom sa budú ženské trhať, nie že je len krásny, ale vie aj upratovať :dizzy_face: , hotový podpultový tovar :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka ahoooj...no tak to je krááásne...cmučky naše malé sa už vedia tulinkať...no na spapkanie...naša micka dnes vstala o 6.20...príjemná zmena oproti 5.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mm zahlásil...nmo ešte mesiac, či dva a snáď aj ráno pospíme :grinning:
16. jún 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky úžasné videá...čo nepozametáme - spapáme :grinning: detičky sú fakt úžasné...srandy kopec

Lucka pekná nová foto v pase... prajeme Vám všetkým krásny deň, u nás poprcháva, takže sa aspoň schladil vzduch, no nech to už nie je také "povodňové"...snáď to ostane pri tomto len...
16. jún 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prisiel mi balicek z dm..a poslali matkovi sviecku k prvemu rocku...modru..sice krivu jak fras..ale potesi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lucia32 , ze podpultovy tovar :grinning:
@samayka , mojkacik..je to uzasne ako vedia kuknut a mojkat sa :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jún 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisku...no vidis...lu perfisna fotka... :dizzy_face: :dizzy_face: musim aj ja zmeniiiiit, len kedy? :sweat_smile:
@laurajana :wink:
16. jún 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ľudia toto moje dieťa nie a nie na nohy sa postaviť, namiesto toho dvíhame riťku a robíme "stojky na hlave" no podívaná jak fras, samozrejme natočiť to nestíham, lebo to by si zas malá povedala "a just to nespravím" v tej malej makovičke :grinning:
16. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana :grinning: :grinning: :grinning: tie deti su super.... :wink:
16. jún 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor to je taká samofotím sa :grinning: , no alespoň aktuálna :slight_smile:
16. jún 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu , sak je perfektna :wink: ...ja kebyze sa sama fotim...co som aj skusala...tak mi furt daco chybalo...alebo bolo naviac :grinning:
16. jún 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor nevšímaš tú naklonenú hlavu dopredu :grinning:
16. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak mame velkeho oslavenca, vsetko naj naj trakynmu Matkovi....cmuk posielame aj s Risikom :dizzy_face:
16. jún 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny :slight_smile:
@traktor Matejkovi vsetko najlepsie k narodeninkam :slight_smile:, to je krasne
pozerala som videjko, matko je super....chcem sa spytat, kde ste kupili to, na com sedel? tie kocky...ako sa to presne vola? a co to stojí?
16. jún 2010 o 14:42  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim a to uz tie nase male deturence môzu bryndzu?.....a cibulku?.....a co este mozu?.....

citam tu uz aj o paprike, to som este tiez nedavala....tak radte mamicky...ja som velmi neskusena a hrooooozne opatrnaaaaa
16. jún 2010 o 14:52  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tu mame aj draheho ... a ja mam pozehleneeeee :grinning: :grinning: :grinning: a este aj palacinky s nutelou som stihla spravit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
batt ja mam uz takmer jednorocneho ... a na cibulke sa moze robit, minule tatovi vydrapol mladu cibulku z ruky a pochutnaval si, bryndza - je trosku slansia, ale vlastne probioticka, bola zmiesana s maslom , tak preco nie? a ja mam nejedlika, moc nicomu neublizi. :wink:
16. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela som sa opytat maminiek v ba, pk a okoli, ci nepoznaju dajake jaslicky pre nasho Adka, alebo mńevedia o dajakej opatrovatelke, pripadne ci by sami neboli ochotny sa starat aj o nasho drobca, asi tak od 8 rano do 3, max 4 po obede
skuste mi prosim poradit, lebo musime ja aj Peto robit....dakujem :slight_smile:
16. jún 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok