• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@ozi dakujeme :wink:
16. jún 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkah, nas matko zas neukaze kde ma ocko ani za svet...kuka na mna ked mu to hovorim..a odpochoduje...tak raz to pride
16. jún 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no ahoooj trakusik :wink: ako oslava :wink: matkovi sa pacila :wink: boze aj nas to caka za chvilku :confused: :confused: no musim sa poponahlat aj ja na nakupy do papiernictva bo dopadnem zle ked si to necham na poslednu chvilu :rolling_eyes: nic nezozeniem :rolling_eyes:
16. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no Ninka po mne opakuje zase uplne vsetko...je strasne smiesna..co robim ja, robi aj ona :wink: Este aj na zachod chodime spolu :grinning:
16. jún 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jún 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta no ja uz si tiez veru chystam pomalicky veci na oslavu...uz spekulujem, aku tortu upeciem :slight_smile:
inak zdravím vás všetky, gratulky aj oslávenčekom, sa pozriem ktorým :wink:
@inneska , sa nič nedeje, ešte sa okolo neho nabeháš, neboj :dizzy_face: , Samko začal až 14- mesačný, Maťko 11-mesačný a Saška 10-mesačná, každé dieťatko je iné a nič to, že začne neskôr ako to druhé, musím povedať, že Samko tým, že začal neskôr, mal najstabilnejšiu chôdzu, najmenej úrazov, a keď sme sa stretli s chlapčekom rovnakého veku, ktorý začal v 10-tich mesiacoch, chodil v tom čase omnoho lepšie, lebo kĺbiky a svalíky boli dostatočne pripravené, Saška má síce veľmi dobrú chôdzu, aj na tráve, ale často sa jej aj nevyhnú nejaké tie hrče :wink:
@nykyta nyky super....matko dnes priam hviezdil....bol rozkosny...a uz je velky chlap :grinning: ....a kazdu chvilku odbiehal ku mne a sa stiskal a pusinkoval...tak som sa vytesovala a ocmukavala :wink: ..juj ale to zbehlo...a veru, ak nieco chces, tak kup uz teraz, my sme presli cele mesto a nic...az som bola prekvapena, ze aj tesco sklamalo...ale aj bez toho toho bolo dost a bolo dobreeeee...a musim povedat , ta smotanova torta to bol najlepsi napad aky moze byt...vrelo odporucam...aspon matkovi chutila velmi...vsak vidno aj na fotkach, vecne oberal piskotiky :grinning:
a zabudla som povedat,ze macik sa zacal trosku hanbit :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah tak to aj matko...rad opakuje..vsak vid dnesne upratovanie :grinning: ...ale ocko...to nie...on je uz ma asi iny level :grinning:
16. jún 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jún 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta nyky tym sme aj my presli...a este sa ho to trosku drzi..ked sa niekto k nemu ozve , bude sa skerit ale hned hlavu schova...je smiesny...
16. jún 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor , všetko najlepšie a najkrajšie v tento váš veľký deň, hlavne zdravíčko, plnú náruč lásky Matejkovi želám :wink: :wink: :wink:

aj ostatným oslávenčekom všetko naj :dizzy_face:
16. jún 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta no my sa hanbime uz vyse mesiaca a teda uz by to mohlo aj skoncit, ked sa niekto prihovori, tak sa schovava za maminu suknu a ked nema kde tak aj na zem si lahne a zakryje si hlavicku a potom len tak nenapadne vykukuje. Je to zlate,az na to, ze niekedy sa hanbi aj babky a dedka :sweat_smile:
16. jún 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matejkovi, samozrejme :sweat_smile:
16. jún 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah , my sa tiež táááák krásne hanbíme :grinning:
16. jún 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozi dakujemeee :dizzy_face:
16. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta , nie je zač, je to super, škoda, že niečo také nestíham
16. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*****STRETKO KOšICE*****
Pozyvam srdečne všetky mamičky, detičky, oteckov...a inych rodinnych milacikov, na stretko v KE , ktore sa uskutočny vo štvrtok 29.7.2010...prosim, k menu si napiste cas , ktory vam vyhovuje...a podla toho sa zariadime..ak bude pekne počasie , pribalte si deku, zlozili by sme sa pri stanici, v parciku.....ak mate napad, kde by to bolo lepsie a hlavne pre deticky, len to napiste...
REI a Petrik
Ven a Ema
Traktor a Matej
16. jún 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ju tu hodit...bo kto ju bude potom hladat?... :grinning:
no babulky bolo mi s vami fajn,ale macik vola tak ficim hore za nim :confused: :confused: prajem dobru nocku a sladke snicky :pensive: :pensive: :pensive: trakusik nadherna oslava -komplimentos k rodinke :wink: :wink: albumik prekrasny :wink: papa cvak -pre mna tma :pensive: :pensive:
16. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah matko sa hanbi obcas aj mm :grinning: ...ten je z toho potom mimo...
16. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby bystričanky, už aj my by sme sa mohli konečne rozhýbať so stretkom, sa nedajme zahanbiť, ale mám pocit, že som tu nejako ostala jedináááá :confounded: :confounded: :confounded:

@traktor , nie je začo ,držkajte sa :dizzy_face:
16. jún 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no to sme mali na zaciatku hanbenia aj my...potom ju to preslo, teraz je u nas mimo dedko, lebo to je schopna sa schovat aj pod stol, ked ho vidi, tak ju podplaca maslovym chlebikom, kt. Ninuska zboznuje :grinning:
16. jún 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta dakujem a dobru nocku, mackovi cmuk na licko a pozdrav trhacov :grinning: :wink:
16. jún 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu ostatné bystričanky nejako neukazujúúúúúú :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
@ozi kto tu odtial bol?
16. jún 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, idem aj ja spat..dobru noc :wink:
16. jún 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok