• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
ježiš, 9.den....tak to toho muselo být fakt pořádně :grinning:
1. sep 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek, chcem sa opytat ci ste niektora nemali problem z uskami? nasmu drobcekovi dnes zacal z uska tiect maz, ale len z jedneho uska a od rana sa mu to tvori stale...zajtra pojdeme k doktorke, ale ci nahodou o tom nieco neviete...dik
1. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavi neporadim , nemalo to ani jedno moje dieta, len viem, ze ked je problem s uskami treba utekat, aby sato nestiahlo....u malych deticiek je to nebezpecne..../ aj ho boli nadotyk?je uplackany?
1. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak ho to boli, necakala by som a isla by som na pohotovost.....
1. sep 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboli,lebo mi jedna znama sestrickqa povedala, ze kde mu ´mam zatlacit a ked bude mrncat, tak je to zapal a treba ist na pohotovost a to nastastie nieje, len vobec nechapeme, ze sa mu vobec tolko mazu vytvara...ked som to zbadala este do obeda, tak som sa vylakala, lebo sa zobudil a mal cele usko zlte od mazu, ono mu to cistim asi kazde dve hodinky :frowning2:
1. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusi to byt nic, niektorym babetkam a nielen im, aj dospelym sa tvori viacej mazu, na STV davali o tom relaciu, a ze ten maz je velmi prospesny pre ucho ze my sa to snazime s toho ucha dat prec, nevyzera to dobre ale to by sa praveze nemalo, ze to je ochrana ucha...tak verim ze to bude len to / ak ho to neboli/
1. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky? skusate ten mrazak..... :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hoj matky :slight_smile:
Jen na skok a opět s dotazem.. Máte některá zkušenost s antibiotikama při kojení? Já se bohužel opět od včera trápím se zánětem ledvin tak se láduju ATB, brala jsem ty samé i v těhotenství, urolog se bavil o tom co mi napsat s dětskou primářkou.. Ale,... Ode dneška mám doma vysloveně šípkového růžena doma. Fakt se probudí jen napapat, chvilku pokouká a už zas usíná... Je to práškama nebo jen dohání ty dny kdy strašil vzhůru furt? :grinning:
1. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa uspavali
1. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mifi, aj ked beries ATB neprestavaj kojit, urcite ti dali take , ktore mozes , ked kojis....koj dalej, aby si neprisla o mliecko :wink:
1. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásný večer všem :grinning: :grinning:
Mifinka zeptej se raději osobně dětské lékařky ke které chodíš :wink: uvidíš že ti vše vysvětlí a poradí
1. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak poradna supr malá ukázala jak se pasou koně,počůrala doktora :grinning: a pak se mu vysmála on nemohl ani stetoskopem poslouchat protože mu do toho pořád kefrala :grinning: .Jinak vážíme 4300g a měříme 56cm,a jsme prý potvůrka :wink:
1. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm Josifku, koukám že chodíš asi ke stejnému doktorovi jako já, podle toho že je to focené u Merkuru a tam moc dětských není... No uvidím, kojit každopádně přestat nechci, teploty už ustoupili, ale jen mě zaráží to že prostě furt spí :slight_smile: že by byl tak hodný na maminku a nechal ju se pořádně vyléčit? :sunglasses:
1. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee, tak ted koukám pořádně, čarodějky, spletla jsem si to s valaškou :slight_smile: mají stejný lavice
1. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mifinko a ty jsi z Havířova?Já chodím k doktoru Dziedzinskému je supr
1. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JJ u čarodějek :wink:
1. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo tak máš stejného doktora :slight_smile: jasně že, k Romanovi chodila celá naše rodina, takže volba byla jasná :grinning: právě jsem už dneska chtěla volat Anetce ale říkala jsem si že uvidím jak to bude vypadat, ale zas spí, už od 6ti asi.. Tak snad mi dá vyspat v noci a nebude bantošit :slight_smile: a jojo, jsem přímo z centra z Havířova
1. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V centru jsem vyrůstala, teď bydlím u merkuru u umělecké školy :grinning: .Jakto že nemáš foto možná bych tě ve městě poznala :grinning:
1. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Páč jsem antitalent na zmenšování, nemám na to program :slight_smile: Poznáš podle kočárku, červenočerný firkon 4kolka a v něm kluk :slight_smile: U merkuru bydlí moje nehtařka :grinning: tak to máš k Romanovi kousek, my máme jít na poradnu v pátek. A ještě se ti podařilo celkem šikovně porodit, už měl po dovči co? :grinning:
1. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ani né čekali jsme na něho týden :grinning: A na nehty nechodíš náhodou k Romaně Řezáčové, to by bylo už moc na jedno psaní :wink: No nevím ať ze sebe neudělám debila :wink: Když někoho oslovím :grinning:
1. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mif, mas ip
1. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Reily :wink:
1. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
EE, chodím ke Karči do Elisu :slight_smile: No já jsem teda červeno černého firkona ve městě ještě nepotkala, ten model 09 :slight_smile:
1. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak to je fajn, alespoň se nespletu :wink:
1. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki ženky, letím, bolí mě hlava jak čert, díky za rady :slight_smile: a Josi kdyby sis nebyla jistá tak nakoukni do vnitř kočárku že tam bude modrák a ne růžová :grinning:
1. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mifi ok :wink: uděláme si srazík ve dvou nebo jěště přemluvíme Mousu a budeme tři :grinning: . Hezky odpočívej
1. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello everybody :slight_smile:

tak my už spinkáme, a ja priebežne budem koníkovať a debordelizovať :slight_smile:
1. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Inesko :wink:
1. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte kuki panelák :slight_smile:

a vy ste kde? asi detičky sa dožadujú pozornosti a starostlivosti :slight_smile:
1. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok