• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@majkas ja na jednu smotanu davam jeden vanilkovy cukor...na matkovu tortu som spotrebovala 7 smotan ale dala som menej cukru...ono zalezi aj na tom aku velku mas formu..., ci das viacej ovocia..mixovat mozes , ale nedavaj na najväcsiu rychlost..ale staci aj rucne...ono sa ten cukor aj tak rozpusti....a kedze neviem aku formu mas..tak zacni napr z 3 smotanami....a ked bude malo len dorobis...popripade ked sa ti zvysi..tak das do kompotiek a kazdy bude mat svoje..urcite sa to aj tak zje :wink:
25. jún 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim kukuk :grinning:
@samayka :grinning: :grinning: :grinning: ...ked nie je teplota tak to zijeeeeeeee
25. jún 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raona ja robim bud zo syra, alebo paradajkovu...spenatik...uvarim, zahustim mlieckom a mukou, a trosku masielka..rozne omacky...v podstate take ake mas rada , len nekorenim
25. jún 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim kuk kuk.. :grinning: :wink: :sunglasses:
25. jún 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dala 2 smotany a 1 biely jogurt, klasicku tortovu formu stale nemam, bolo to v zapekacej mise a boli 2 vrstvy piskot, 2 vrstvy ovocia. :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam, este by som si ju dala, keby bola. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cestovinky davame tak isto ako traky, s cim ma matko rad, co mi akurat papa ... naposledy boli spenatovo syrove, predtym paradajkovo syrove. ale aj ciste, pokvapkane oliv. olejom mu chutili.
25. jún 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka super, ze je eluske duracelke uz dobre. a v tom voziku - poznam, ako my predvcerom. :grinning: :grinning: :grinning:
my sme boli u tej doktorky, ze co to za kolecko ma matko na stehienku a ze to je asi kvasinkove, tak budeme mat namiesanu masticku. mi odlahlo, ze nic vaznejsie. :slight_smile:
cestou domov mi chcel zaspat, tak som ho udrzala pri vedomi otrasne falosnym hlasnym spevom a zadarilo sa, do postele padol jak kabela a teraz spinka s vystrcenou ritulou. :slight_smile:
25. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, Adko je uz naobedovany a zacina vymyslat :grinning:
25. jún 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, kedze bola skor hladna, ako ste mi napisali :wink: :wink: :grinning: :grinning: tak som jej dala take ciste, len olejom troska pokvapkane a zlupla to :wink: ale dik za tipy.. nabuduce jej urobim syrove :wink:

luci, ty si ako ja.. stale nemam tortovu formu, tak vsetko do zapekacej misy davam :grinning: :grinning: :grinning: jedine babovkovu mam a tak najradsej robim babovky a vsetkym chutia ked pridu, bo nikto iny ich doma v nasej rodine nerobi :grinning: :grinning: :grinning:
a na ostatne zakusky a torty mam segru, takze pohodka :wink:
25. jún 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no my sme museli tolko smotan ked je nas tolko :grinning: a aj tak bolo malo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...inak ja to robim castom...kupim v lidli/tam maju smotanu vzdy v dobrej cene :wink: /a davam len do kompotiek,...a pocet u majki fakt zalezi od toho aj kolko ludi bude..
25. jún 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tortove okruhle tri..ale velmi nepouzivam, raz za uhorsky rok mozno...pretoze torty musim piect na velke plechy :grinning: :grinning: ...com nevymysleli tie okruhle aj mega velke...ze pre nasu rodinu :grinning:
25. jún 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tortovu ani babovkovu formu nemam, iba taky kvadrik srnci chrbat a muffinovu (odkedy to mam, muffiny sa este nerobili, ) .. ale zato mame kooopec plechov a nadob na pecenie aj s deklami ... rimsky, jansky, ... ale v tom sa asi torty nerobia :grinning:
traky u nas to bolo akurat, kedze torty boli 3 rozne :slight_smile:
a ja zase kupujem smotany v kauflande, maju lacne, huste kremove 400g. - ale teraz boli ine, nakupoval drahy.
25. jún 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavi ako ti dneska spinkal? :wink:
25. jún 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim dnes uz spinkal hodinku a stvrt, normalne som sa cudovala, ze zaspinkal do obeda :grinning: ...mali ste pravdu, proste si musime najst dajaky rezim
25. jún 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked kaufland od nas dost daleko...lidl a tesco mame celkom dobre k ruke....a tortu sme mali 2 a na druhy den uz nebolo...ono ta smotanova je fakt super, tak osviezi :wink:
25. jún 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem pospratovat, matko spi a deti mali pizzu domacu :wink: ..a potom vonku..konecne je lepsie pocasie aj ked stale dost fuka
25. jún 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je dnes prave skaredsie... .a cakame navstevu, kamos s kamoskou sa zastavia ... kuchynu s obyvackou mam uz debordelizovanu. napecene nemam, dostanu chipsy a colu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavi, no to ma tesi ... rezim bude .. a ked uz si na rezim zvyknete, tak ho adko zmeni .. aby nebola nuda.
my uz spavame len raz denne. len ten cas zaspatia sa trosku posuva. +-2hodinky.
25. jún 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki kuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: babulky,ale hlaaavne je ze si piseme :grinning: :grinning: :grinning: mam tu mamulku tak trochen mozem potukat :grinning: :grinning: :grinning: idem vas trochu pocitat :wink: :wink:
25. jún 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim mnaam chipsy s colou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som rada,ze to nie je nic vazne :wink: :wink: :wink: nech sa drobcek vylieci :wink: :wink:
@anavi85 my sme mali tiez rezim a uz ho zase nemame :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale sak hadam sa polepsi vsetko :wink: :wink: aj my uz mame len jeden spanok,ale aj tak vecer nepada od unavy :wink: :wink: proste ma nejaky tajny zalozny zdroj energie :grinning: :grinning: :grinning: a to sa cely den nahana a vymysla a unava sa vecer vytraca :confused:
25. jún 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto este nevidel videjka ma moznost nakuknut :grinning: :grinning: :grinning: trochen z jeho lietania som natocila :grinning: :grinning: :grinning: http://www.youtube.com/user/MegaNykyta
25. jún 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta no to pozname, niekedy ho nedokazeme unavit cela rodina :grinning:
25. jún 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto by este chcel tak tam su aj ine videjka :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi85 sak to my padame dole nosom a on nic :grinning: :grinning: :grinning: a to este aj zle spava :frowning2: dost casto sa budi s placom :confused: :confused: ja fakt neviem co mu je :confused: sak mm zahlasil,ze pojdeme s nim psychologovi :grinning: :grinning: :grinning: tak sme ho vysmiali :grinning: a co by sme tam aj povedali :grinning: :grinning: sak by nas doktor vysmial :grinning: :grinning: a poslal by asi jeho na vysetrenie :grinning: :grinning:
25. jún 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta nas v noci teraz vstava tak 4 krat, prebalime, alebo dame flasku a v podstate zaspinka, len ten den je hroza
25. jún 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta tu je taka mala tema o detoch co sa casto budia http://www.modrykonik.sk/forum/tema/caste-nocne-budenie-nepokojny-spanok-zle-s/?page=1, citala som len niektore prispevky...
u nas je to posledne tak, ze zaspi cca okolo deviatej, niekedy neskor, dakedy sa este dva krat po cca 20 min. zobudi a place, utisim ju a cca do druhej v noci krasne spi vo svojej postielke, no a potom chce cucat a uz sa mi ju nedari dat do postielky, bo sa mi tam po dvoch troch minutach znova zobudi a reve.. a ked opakujem proces, ze vezmem ju utisim,dam do postielky, tak zas tam mrnci a nespi, prip. sa postavi a chce ist odtial von.. dakedy to robi v takom polospanku.. tak potom ju aj tak musim vziat a dat ju k nam do postele, akonahle ju polozim ku nam, tak spi az do rana :wink: :wink:
no a zas ine noci mame take, ze zaspi o pol desiatej a zobudi sa az okolo tej druhej, no s tym, ze potom uz rezignujem a pri kojeni zaspavam aj ja :wink: :wink: :wink: a rano o siestej sa zobudim na to, ako krasne sama cucka :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: /mam taku tu koselu na kojenie, takze ona si to len odhrnie, da sa na styri a kym ja sa zobudim tak ona sa aj nacucka :grinning:
25. jún 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cez den spime dva krat, ale zalezi od toho o kolkej rano vstaneme, ak vstavame okolo siedmej, tak do obeda pospi minimalne pol hodku hodku.. a po obede takisto.. ak vstavame okolo deviatej /aj to sa nam stava/ tak spi okolo obeda cca dve hodky a potom neskor okolo piatej siestej, este pol hodinku da...
25. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bozinku u nas zacalo prsat :confounded:
25. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas dneska priebezne prsi.. von sa neda ist, bo nikdy neviem kedy ma to zachyti :wink: , boli sme vonku len chvilu, vyvesat pradlo pod strechou, ale inak nie.. a mna akosi lame na spanok.. mm prisiel z tt a hned zalahol, spi uz 2 hodiny.. aj ja chceeem... :wink:
25. jún 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavi nebezpecneeee :wink:
25. jún 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok