• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@anavi85 že je to podobny virus ako kiahne a dala mu nejaku masť-zinkovu,,aj na alergologiu nas už objednali skôr,že to ma teraz vela deti.
28. jún 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako to maly znasa, mas pocit, ze ho to svrbi?
bozinku, takto musia trpiet uz nasi drobcekovia :unamused:
28. jún 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prve dva dni som sa mu toho nemohla dotknuť a večer mu davam 1/4 ditiaden,ale nechapem,ved už mohli niekde na internet napisať ,že sa širi nejaky virus
28. jún 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: @nina41 to je tazko, pokial to nejde dajako privelmi...nas Adko dostal rota virus na detskom ihrisku, ale to preto, lebo jedna uzastna mamicka dosla na ihro s detmi s ktorymi sa prave vratila po 5 dnoch z infekcneho...
ona jedna mudra krava nieco pokazi a nepochopi, no a vysledok, ze trpia nasi drobcekovia :unamused:
28. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ked prišla z infekčneho tak ešte by mali byť dnu,nie ved deti su ešte slabe a ty si bola s malym v nemocnici?
28. jún 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aha :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/album/julovciatka-2010/ takto sme ahj mi pridavali fotecky pred rokom :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor :grinning: , bize ako to leti, prijala by som dalsie...
28. jún 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela velku rodinu, aspon 3 deti...len nech sme zdravy a stastny :wink:
28. jún 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takto to vyzerá, ked sa zena na materskej vecer nudi :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Zas som tu zablúdila na chvýlu.Zmyla podlahy a čakám kedy to vyschne.A kukám jake krásne fotečky tu su :grinning: :grinning: @adka12 nádhera.V akom programe si to robila v gimpe? :confused: Ja robím v gimpe musím urobiť pouzvánku na prvý rok Chiare a nemám čas.Nechce sa ti? :grinning: :grinning: Alebo daj inšpiráciu. :grinning: :grinning: Raz som čítala super básničku a nezapísala som si ju a neviem ju.To na pozvánku ku prvému rôčku :unamused:
28. jún 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi85 :grinning: :wink: ...no mne uz stacilo :grinning: :grinning: :grinning: ...aj ked tie miminka su kraaaaaaasne...ale uz teraz vyjdeme len tak tak...ale aj tak som stastna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som zasa tu...
adka tak to sa teda riadne nudis :grinning: :grinning: :grinning: ale je to mile
baby fakt je ze to strasne rychlo uteka :frowning2:
autor
@vinka ja to robím cez stránku IMIKIMI
A zabudla som oslávencom všetko naj,naj želám.Traky vy máte už rok?No nás to čaká skoro o 2 týždne.Bože až dnes som si to uvedomila ked mi volal jeden pán o tortu,že ju chce na 17.7 bože jak ten čas letí.Ved som si ju ani neužila a už má rok :cry: :cry: :cry:
28. jún 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 pekné nudenie
Už som to počula ale je to niečo podobné však. :confused: :grinning: :grinning:
@vinka ahoj...a vidim , ze tu zas niekto hovori pre mna cudzou recou :grinning: :grinning: :grinning: ...mne sa take fotecky pacia, len neviem kde, neviem ako...tak nam stacia aj take ake mame :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@klara_klara no oproti tomu, ako som sa pred mesiacom po večeroch učila a písala diplomovku sa teraz fakt nudím :grinning: a je to super :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka tak to vlastne oddychujes...len si to uzi :wink: :wink: :wink:
baby ja mam teraz v hlave chrobaka...ten internetovy obchod...ale neviem sa rozhodnut co by sa dobre predavalo...do coho ist...chcela by som mat nieco comu sa mozem venovat
28. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka vinka mame...16.6. :wink: ....uz sme kategoria, ze ...VELKY CHLAP :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale zda sa mi ze vsetkeho je kopec a slovensko male
@klara_klara ked uz tak nieco co je overene...aby si nepreplatila...a uz mas predstavu co chces?
28. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klara_klara asi tak by som to povedala.Všetkého vela a slovensko malé :unamused: Kamarátka predávala veci zo skotska si ich vozila a na nete predávala.A nešlo jej to velmi.Nebol dáky záujem o to. :unamused: Kopec jej aj ostalo.A stále nahadzovať inzeráty a stále to isté do okola.
28. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor tak to isto je velký chlap :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@samayka Samy no tá je bohovááááá na tom poslednom videu, strašne je zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem s tzmi vecami je to tazko...vsade su aj nove aj obnosene..bazariky...otom detske oblecenie je zasa vsade...no neviem co tu chyba a islo by to
28. jún 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka krasne tancuje :wink: :wink: :wink:
28. jún 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem povesat ...baby skuste popremyslat co tu chyba :wink:
28. jún 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
gratulujeme dodatocne vsetkym oslavencom, prajeme vsetko naj naj naj..... :slight_smile:))
boli sme trosku oddychovat na chate a zbierat huby, tak teraz rychlo docitavame :wink: Citam, ze tu vela choruckych je, tak prajeme vsetkym skore uzdravenie :slight_smile:
musime sa pochvalit dnes sme boli s Ninuskou na poradni a nase mieri su 9300g a 78 cm, ale podla mna mame uz aj 80,lebo v 10 mesiaci sme mali 78 cm, len sme sa nechceli akosi dat odmerat :slight_smile: Pichali nam aj vcelicky do noziciek, drzali sme sa statocne, dufam, ze budeme dobre spinkat celu noc :slight_smile:
28. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj hoj pusinecky. aky ste mali dnik? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok