Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. júl 2010

@raona jej tak aj vy spinkate na zemi....? 😀 😀 😀 tych dvoch dat dokopy a usetrime na posteliach 😀

traktor
11. júl 2010

@majkas dobru nocku 😉

raona
11. júl 2010

@traktor no jo, na zemi zaspavame a cez den ju tam normalne nechavam spinkat, spi tam aj dve hodky jak zabita... co uz ked v celom dome je horko a v obyvke sa este ako tak da 😉 😉 😉 len problem ze nezaspi sama, len mne na prse, a to ma zacina rozculovat, ale zahadne, pri manzelovi zaspala aj v bazene 😀 😀

traktor
11. júl 2010

@raona 😀 😀 ...tak matko nastastie zaspava sam...sa hraje a naraz poloha lezmo, flaska v ustach ..a koniec...sranda to sledovat, ako plna flaska a on len tak dudlikuje a ocka zavrete..u nas mame penovy koberec a na tom ma paplon..tak spi na nom...ale aj s toho zlezie a spi len na koberci...ale je velmi horuco, tak ho nechavam

raona
11. júl 2010

@traktor juu no jo, flaska, len ked ja ju stale kojim este, tak na flaske nefungujeme, iba ak tak caj ale aj to ma skor poharik ako flasku /ten cumlik je tam taky sosačik/, ale hovorim pri manzelovi zaspi aj v bazene, aj len tak vedla neho, to len pri mne furt na cecku 😀 😀 😀 😀

lucim
11. júl 2010

rao tak zaspat v bazene, to je ina sranda 😀

raona
11. júl 2010

ale napr. ona si tam aj cez den len tak lahne, chvilu lezi, pogula sa, ale zaspat tam sama este nezaspala.. ☹ 😉

raona
11. júl 2010

@lucim jj, on ju tak drzal, ze lezala na chrbatiku a tak ju akoze vozil a ona len zavrela ocka a zaspinkala 😉 ked stiahnem foto, tak prihodim, len ja som ich uz zastihla ked ju drzal na sebe a nevedel co s nou 😉 😉

lucim
11. júl 2010

@majkas nadherne fotky, perfis prve krocky a aj dobru nocku 😉

traktor
11. júl 2010

@raona matko cajik nem ani vodu, len mliecko...vodu fakt vo vynimocnych pripadoch..inak funguje len na mlieku...nemala som to este ani pri jednom dietati....teda patko pil vodicku alebo cajik ako rocny...matko skratka nechce...a ak ano tak len z poharika...inak mliecko musi byt stale, nonstop...to aj rano ked vstane, zoberie flasku a pride do kuchyne...a musime dotankovat..a tak je to cely den...a je jedno ci spapal obed, ..mliecko musi byt...

raona
11. júl 2010

@traktor 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😎 😎 uups.. no co uz.. on na to urcite zabudne 🙂

raona
11. júl 2010

@traktor a ake mu davas mliecko ??

traktor
11. júl 2010

@raona ....ze nevedel co s nou 😀 😀 😀 zlate to muselo byt 😉

lucim
11. júl 2010

rao 🙂 u nas matko drahemu v poslednej dobe vobec nezaspi. 🙂

lucim
11. júl 2010

traky nas matko dnes pil citronadu z plastovej flase 😀

traktor
11. júl 2010

@raona matko je mliecny cloviecik takze mu je to jedno, ani jedno mliecko mu nerobi problem...mali sme aj sunar, aj hami mliecka, aj krabickove mliecko...rozne, hlavne nech je mlieko..a hlavne vela...

raona
11. júl 2010

no nevedel, bo bola bez plienky, nahata 😉 😉 a on sa boji zeby ho ocurala a to on nemusííí 😀 😀 😀 tak nechcel ist von z bazena a cakal kym tam pridem 😀 😀

luci, no u nas ano, ale len vynimocne, bo mm ju radsej necha na mne 😉

raona
11. júl 2010

@traktor davas mu teda aj normalne krabicove ?

traktor
11. júl 2010

@lucim a tiez tak prudko pije?..matko je ako stary pijak...chyti do ruciek, hlavu vyvrati a to takym supom... 😀 ...a chutila mu citronadka?..

traktor
11. júl 2010

@raona netajim,,,,ano,,,sme nemali vtedy ine tak sme skusili a bez problemov...ale u nas nie su alergie, nic...ale davam aj normalne pre deticky...striedam to...ale hovorim, on mliecko pije na litre, kedze ine nechce...

traktor
11. júl 2010

@raona 😀 😀 😀 😀 😀 ...a keby ho ocurala? 😀 😀 😀

lucim
11. júl 2010

traky prudko nie, len par dni si mlady muz raci drzat flasku sam, ale coraz rychlejsie ju vypije. 😉 a citronadka mu chutila, sak je to kysla papulka po mne ... az na to, ze ked pije takto z pohara alebo flasky, tak ho bavi vypsrkovat to von 😉

raona
11. júl 2010

@traktor by umrel 😀 😀 😀 raz ho očurala.. no to si mala vidiet, co robil: "jaaaj, rychlo vezmi si ju, ocikala maaaa, jezis,, boze, preco jej nedas plienku.. vezmi si ju ale rychle.. " a pod. 😀 😀 😀 a okamzite si daval zo seba tricko a siel sa umyvat 😀 😀 😀
tak mu vzdy hovorim, ze nech sa neboji, ze panensky moc lieci 😀 😀 😀 😎

raona
11. júl 2010

traky a to krabicove aj prevaras ci ne? u nas tiez nie su alergie a mlieko ja tiez pijem kazdy den, tak by nemal byt problem, pojdeme v utorok na poradnu, tak sa skusim spytat dr. ze co nato, co jej davat, ze keby prestanem kojit.. cez den mi kojenie neprekaza, ale tie nocne kojenia ma zabijaju.. ale zas osobne si myslim, ze ked davam mlieko do polievky, prevari sa tam, a dam jej ju zjest a nerobi jej to problem tak ani ciste mlieko by jej nemalo robit problem, ne? Len dufam, ze nebude po mm, bo on, ako ho prestala svokra kojit, tak mlieko zo svojho jedalnicka vylucil uplne, doteraz ma k mlieku odpor.. tak nechcem aby aj ona tak bola, radsej nech pije mliecko..

traktor
11. júl 2010

@raona ja som o tom debatila z nasou dokynou..povedala ze mozem, ale ze krabicckove mlieka sa nemaju prevarat, kedze su uz upravovane ale len ohriat...ja viem, ze nie kazdy s tym suhlasi...je to na kazdom... 😉

raona
11. júl 2010

@traktor jj ja viem, kazdy preferuje nieco ine co sa podavania mlieka tyka, skusim sa s nou poradit, pripadne skusim, ci jej to bude robit dobre.. uvidime,ale tiez som si kupila to Hami Hajaja, ze vyskusame, uvidime 😉

ta idem off, sice sa mi moc nechce, bo sme sa cez den vyspali ale rano je tu zachvilu, tak nech sa trochen vyspim..
dobru nocku zelam vsetkym...

traktor
11. júl 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/od-kedy-mozu-deti-melon/ tak v tejto teme som ostala v soku...2,5 mesacne dieta je melon....a ta mamina ako to obhajuje...tak obcas nechapem... 😕

traktor
11. júl 2010

@raona co jednemu sadne druhemu nemusi..vsak uvidite...a dobru nocku 😉

raona
11. júl 2010

@traktor fuha, trojmesacnemu decku melon, tak to teda nie!!! melon sme skusali estelen min. tyzden, aj to len troska a to uz tahame na prvy rocik 😉 😉

ale uz vazne idem.. pa pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre