Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
12. júl 2010

@zrnik1 to mi je luto ☹ ale matko je silny a bojovny chlapcek takze to prenho nebude problem vsetko dobehnut 😉 ale radsej budte tam v nemecku tam mate istotu 😉 bo tu na slovensku to je ubohe 🙄 😕 prajem vela zdravicka a drzkame s macikom palceky nech je coskoro ok 😉 😉 😉 😉 a inac dobry wecer babulky 😉 😉 aj vam blbne konik 😕 😕 asi ma upal 😕 😕 nechce sa hybat 🙄

nykyta
12. júl 2010

@zrnik1 to mi je luto ☹ ale matko je silny a bojovny chlapcek takze to prenho nebude problem vsetko dobehnut 😉 ale radsej budte tam v nemecku tam mate istotu 😉 bo tu na slovensku to je ubohe 🙄 😕 prajem vela zdravicka a drzkame s macikom palceky nech je coskoro ok 😉 😉 😉 😉 a inac dobry wecer babulky 😉 😉 aj vam blbne konik 😕 😕 asi ma upal 😕 😕 nechce sa hybat 🙄

nykyta
12. júl 2010

no tak to je riadne zoslahnuty konik 😀 😀 😀 az tri razy mi to dal 😀 najprv nic a teraaaz 😀 😀 😀 😀 no som sa pobavila 😀

nykyta
12. júl 2010

tak idem najst nejake fotecky kym konik schladne 😀

traktor
12. júl 2010

@nykyta 😀 😀 😀 😀

nykyta
12. júl 2010

takto sme sa chladili podvecer 😀 😀

nykyta
12. júl 2010

@traktor tie prve su pre teba od trhacov,ale druhy mi zmizol 😀 😀 😀 takze dnes len jeden trhac 😀 😀 nabuduce ich tam supnem oboch 😀 😀

nykyta
12. júl 2010

a nevsimat si modrinu na sanke 😎 😎 tu mam od chrapaca zubara 🙄 🙄 🙄 este stastie ze po tyzdni mi odpuchlo lice 🙄 🙄 🙄 inac sa ma macik bal 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀

nykyta
12. júl 2010

a tu je par z oslavy macika 😉 😉 😉 ostatne este musim najst 🙄 😕 😕 na buduci rok bude lepsie bo teraz sme boli chory takze sme si to moc ani neuzili ☹

nykyta
12. júl 2010

ale usmev ma vzdy 😎 😎 😎 je to bojovnik 😎 moje male 😉 😉 a modrina pod okom tak to ma kopol macik dva krat dtoho isteho bodu 😀 😀 😀 nebojte mm na nemlati 😀 😀 😀

katkah
12. júl 2010

ahojte babulky🙂 gratulujeme dodatocne vsetkym oslavencom. idem docitat co mate nove 🙂 my sme dnes objavili 5 zub a konecne Ninuska urobila sama 5 krokov, tak snad sa uz rozbehneme 😉

nykyta
12. júl 2010

@traktor trakus kde si sa schovala 😀 😀 😀

traktor
12. júl 2010

@nykyta to co ta malova ten zubar?...ja zubara bojim..raz kedpojdem....povie uz ...niet co robit 😅 😕 ....ja radsej este 10 x porodim....inak fotecky supeeeeeeeeeer...aj trhac, aj matko, aj ty...a ty si aka chuducka...ja som male kde nic tu nic...teda tu daco...gulicka 😀 ...aj matko dnes bol vo velkom bazene ...a simonka sa kukla do fotaka, ze mmiii vyzeram dobre....a matko sa jej ponoril.... 😅 sa zahral na chvilku na potapaca, ale vodicka super, ani von nechcel ist

traktor
12. júl 2010

@nykyta nYky ten tvoj maccko je ale model...fakt fesak....jeho budu baby nahanat 😵
@katkah gratulujem k zubku 😉

nykyta
12. júl 2010

@katkah gratulko ninuske 😉 😉 😉 nam 6 zub strajkuje 🙄 je tam vidiet kusok,ale leze uz dva tyzdne ak nie viac 😕 😕 tak macik bojuje ☹ ☹

nykyta
12. júl 2010

trakus ani mi toho hajzla nespominaj 🙄 🙄 chodila som ako skrecok a este teraz aj modrina 🙄 a cim dalej sa zvacsuje 🙄 a to mi tahal len nervy 🙄 🙄 a ta bolest no porod bolo labuzo voci tomu 😀 😀 sak 19 tam idem znovu tak mu poviem do duse 🙄 🙄 🙄 dakujem za pochvalu modela 😀 😀 😀

traktor
12. júl 2010

@nykyta ..tak do duse mu povedz az ked budes po...bo nie len na puse ale aj na ocicku budes mat modrinu, ked mu to povies pred 😀

nykyta
12. júl 2010

a musim sa pochvalit konecne som na svojej predporodnej vahe 😀 😀 na nieco ta crevna chripka bola dobra 😀 😀

traktor
12. júl 2010

@nykyta 😀 ....tak mi ju posli...

nykyta
12. júl 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak toho sa neobavam 😀 😀 😀 vyzeram ako padavka,ale mam za sebou riadne trenovanie 😀 😀 😀 😀 z mladosti 😀 😀 je to na nieco dobre 😀 😀 😀 chodit na bojove umenia 😀 😀 😀 😀

traktor
12. júl 2010

@nykyta ..tak mi prid jednu uvalit...ja sa bojim zubara...nech mam vsetko vjednom...aj zub vonku aj narkozu 😀 😀 😀 😀

nykyta
12. júl 2010

a mam este aj trhacov 😀 😀 😀 😀 a co ti mam poslat 😀 😀 😀

traktor
12. júl 2010

@nykyta nyky šicko...ja mam taky strach...ze sicko...nech sa aj pototo, len nech mam po tom 😀

nykyta
12. júl 2010

ja tebe 😀 😀 😀 nikdy 😕 😕 😕 sak ta mam rada 😉 😉

nykyta
12. júl 2010

trakus neboj v dnesnej dobe ti da injekciu a nic necitis 😉 😉 aj mm som prehovorila bo zubar a on no hruza a teraz si nadava ze nesiel skor 😀 😀 aky bol bojko a vobec to neboli 😀 😀 😀

traktor
12. júl 2010

@nykyta ha ja som mala aj injekciu...a dokyna povedala, ze nech nebojim...ze daka speci, jak na kona....a prd na kona...jedine co bolo...ze som kopala jak ten kon....vsak to boleloooooooooooo...

lucim
12. júl 2010

ahojte pusky 🙂
zrnik, uz to tam vydrzite , ste statocni, matkovi moc drzim palce . a dobehne to, len sa tak budete divit, este uvidite, co dokaze 😉
nyky dobre fotecky 🙂
katka nenke vsetko naj a aj k zubku. 😉

traktor
12. júl 2010

@lucim ahooooj..ako?...co ste dnes z matkom robkali?

lucim
12. júl 2010

jaj zubarov riesime? tak sa pridavam do klubu ... ja mam tiez strach zo stvrtku - bude veeeelky zakrok, .. zajtra este musim ist dat urobit panoramaticke foto zubov ... a vo stvrtok - no fakt bojim bojim, bude sa obrusovat, o tyzden bude potom mostik .... jaaaaj 😒 kto ma bude drzat za ruku? ☹

nykyta
12. júl 2010

@lucim ajoooj 😉 dakujeme 😉 my vsetky ta budeme telepatisticky drzar za ruku 😉 😉 😉 😉 neboj to nic neni 😉 sak si silnaaaa a nebojis sa 😉 😉 😉 😉

traktor
12. júl 2010

@lucim ....lucim aj by som...ale to by si podskakovala, ze ani mostik by ti nemohli dat....jaj ja sa bojim...moje keby vuidela zubarka tak odpadne..ale u mna je to nenormalny strach...spomienka na zakladnu skolu..sme mali strasneho zubara... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre