• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
mia...videla som fotečku hrdého brášku :wink:
2. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko také pujdem do hajan oběd na zítra nachystaný a zítra mám hromadu žehlení , donesla mi teta plno krásných věcí od sestřenky od manžela.Tak tam máme i podzimní a i věci jěště na teď než Karamelka vyroste a asi 80 plen obyčejných tak je vyvařím a ty se vždy hodí :wink: .Jinak jsem se dokyna ptala na to blinkání i ve zvýšené poloze a on řekl že na to je jen jeden lék, přes den mimiska krmit dřív než se sám ozve,a zvýšenou polohu nechat :wink:
2. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia...ja si myslím, že erikovi dávam aj skôr ako si vypýta a stále je na vyššom, tak neviem čím to je...ale stále dúfam, že to samo vymizne postupne :slight_smile:

dobrú nocku prajem :wink:
2. sep 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halllloooooooooo halllllooooooo je tu niekto?

ja musim dnes pochvalit nasho matyska zlaticko uzasne, ziarim ako ziarivka :slight_smile:
dnes doobedie spanok, poobedie hra a trosku spanku, o piatej sme kupali, zase sme sa hrali, pred 7 prislo mrncanie,krutenie, krmenie ALE! len pol hodinku vrzgal v satke na fitke, a ked si tam malinko zdriemol, tak od pol 8 sme mali uuuzasne uusmievave, vyrehotane dzavotave babo, ktore objavovalo svoju rucicku a chcelo chytat hracky. o 9 zaspal, o 10 papanie a teraz spinka v posteli :grinning:
ja si uz nepamatam vecer, kedy sa usmieval, a dnes celyyyyyyyyy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...gratulujem k usmievavému večeríku a vlastne celému skvelému dníku :wink:
2. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn neverila by si, aka som nadsena :slight_smile: verim, ze uz sme na dobrej ceste z koliky von.
2. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..moc vám to prajem, aj aby sa peťkovi od reily polepšilo :slight_smile: je to fakt super, ked nemáš starosti a spokojné dieťa v postielke :slight_smile:

došli fotky z happy fota, triedim...kurňa, som si niektoré objednala po 2ks a prišli po jednej...sakriš...v objednávke sú len po kuse, ale viem, že som určite prepisovala na 2 kusy...ach jaj...teraz neviem,či im zblblo, či ja som spravila chybu, unavená po nociach robila objednávku na fotky :rolling_eyes:
2. sep 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn aaach jo, takze pre rodinku budes musiet davat fotky robit znova? ja som sa k tomu este vobec nedostala ... ale mala by som.

inn, mas pravdu - rei, ked si to rano precitas, aj tebe zelam aby kolika utekala heš heš preč. aj vsetkym ostatnym. :dizzy_face:
2. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brej vecir :wink:
baby na panvici s bilinkami pre mna a Cukina na chalupársky spôsob (http://www.news.sk/rss/clanok/2009/08/1496689/cukina-na-chaluparsky-sposob)
pre muza...
uz placeme tak paaaaaa
mozno sa este stavim :wink:
inn aj ja som dnes triedila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
luci pekny dnik :sunglasses:
2. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd :slight_smile:
mnam, ta cukina vyzera prudko mlsatelne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kochi to kupkanie a plavanie - super . :dizzy_face:

maminky skolakov a skolkarov, tak vam to zacina, nech uspesne. :slight_smile:

zrnik, posielam malickemu tooolko pozit. energie, kolko vladzem. dufam, verim, ze ta operacia tentoraz vysla.
2. sep 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som tu sama???
2. sep 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tuuuuuu :slight_smile:
2. sep 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále som sa mrvila v tých fotkách...vytriedila tie čo chcem dvojmo, tak budem zase objednávať...ešte že je stále akcia po 5 centov za kus :slight_smile: len ten manipulačný poplatok...
2. sep 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd..budeš aj ty objednávať z happyfota?? :slight_smile:
2. sep 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kedy je ta akcia?
2. sep 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do14teho? tak to by som mohla stihnut. :slight_smile: kolko je manipulacny poplatik, nejak to tam nevidim ... a musim si instalovat si ich program?
2. sep 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu...určo stihneš :slight_smile: teraz sa to oplatí...je lepšie mať nainštalovaný ten programček :slight_smile: na tom linku v pravo je na stiahnutie najnovšia verzia :slight_smile:
2. sep 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3,94€ je manipulačný poplatok + poštovné :slight_smile: k tomu si už len pripočítaš cenu fotiek :wink:
2. sep 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa registrovala , stiahnem program (cez nejakych inych, co si teraz nespomeniem cez koho, mam to v starom pocitaci), som uz takto z fotkami robila ... ale uz mi neostanu dnes volne mozgove bunky na triedenie fotiek :confounded: :slight_smile:
dakujem. :dizzy_face:
2. sep 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš za čo...mne sa dnes tiež už nechce objednávať...nechám to na zajtra :slight_smile: najlepšie cez deň, bo večer mi to akosi nepáli a nevidím na to a objednávam sprostosti :grinning:
2. sep 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes majú baby dovolenku?? či náhradné volno?? :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, ziadny dovolenkovy listok som im nepodpisovala :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uz to mam stiahnute, idem to nainstalovat...
2. sep 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink:

budú poctivo nadrábať :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej uz je zajtra? som sa zabudla pri tych fotkach ...
3. sep 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..ja tiež :grinning: :grinning: som si to vyselektovala do zložky, čo potrebujem a potom to zajtra nahrám...vlastne dnes :grinning: :grinning: na teraz si už netrúfam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a budeš robiť, resp. kupovať albumček pre maťka?? ja som kúpila tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5219486
3. sep 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja ťahám do postele....papa a dobrúúúúúúúú :slight_smile: :slight_smile:
3. sep 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostala som "dennik nasho dietata", tak tam urcite povlepujem, ale rozmyslam aj o albume ... alebo spravim fotoknihu? :wink:
ten album je pekny :slight_smile:
3. sep 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a este mam v pivnici par prazdnych ramikov, treba ich naplnit a vystavit na policu. :slight_smile:
3. sep 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cvak tma.
3. sep 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok