Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
17. aug 2009

huráááá 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
17. aug 2009

uričte je pohodlné...ja by som ho ani nemala kam dať..tak si nechám o ňom snívať 😀

inneska
17. aug 2009

no nič...idem..síce erik ešte zaspal, ale oči mi klipkajú 🙂 brúúúú

babyzuzana
17. aug 2009

ja tak napodobne aj ked by som bola schopna ho dakam napratat a potom si nadavat ze naco mi to bolo 😒

lucim
17. aug 2009

mne by sa zmestilo, ale asi mi ho nikto nedaruje 😖
este 3 fotky z nedelneho vyletu supnem ...

babyzuzana
17. aug 2009

tej alex sa asi prilepili tie prsiplaste na telo, ono ta spotena guma ide asi tazko odlepit po tom 😀

inneska
17. aug 2009

tak si ešte počkám na foto 🙂

babyzuzana
17. aug 2009

ozik luci ti uz davno chem povedat, ze matej sa podoba na teba, podla mna uplna maminka

lucim
17. aug 2009

tak dnes som supla poslednych 5 foto https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
a uz sme horeeeeeeeeeeeeeee

babyzuzana
17. aug 2009

luci!!! 😠 😠 😠
"cerstvy vzduch - dobre spim"
p r o v o k u j e s ? ? ? 😉

inneska
17. aug 2009

zuz.. 😀 😀 😀 alebo sa zasekli od vášne 😀

babyzuzana
17. aug 2009

a pozeram, ze ty mas aj manducu.... super, tak porad co si mam kupit, satku alebo manducu? ja mam pocit, ze ja som na satku leniva, ze mne sa to nebude chciet viazat, alebo to nebudem vediet tak to hodim do kuta a budu to zbytocne vyhodene peniaze

inneska
17. aug 2009

lu...paráádičkááá..aj ja chcem čerstvý vzduuuuch 😀 😀 😀 teraz musí stačiť otvorený balkon 😀

lucim
17. aug 2009

babyzuz suciastky po tatovi, dojem po mne - a vynimocne spal vonku dobre, to treba zvecnit, ne? a supla si uz davidka do travy? 🙂

raona
17. aug 2009

babule, ja uz prcham spinkat, .. sice malinka prespi do takej pol piatej ale cez den mi da zabrat.. tak dobru nocku zelam vsetkym..

babyzuzana
17. aug 2009

nieee, co si, maminka nema rada travu lebo po nej lozia chrobaciky, tak co by tam robil Davidek? 😅

inneska
17. aug 2009

no ešte aj battery na noťase dochádze...som si spravila pohodlíčko na gauči, a k stolíku sa mi už nechce..tak sa lúčim pre teraz...papaaaa a dobrúúúúúúúúú 🙂

lucim
17. aug 2009

viazanie sa da lahko naucit, manduca je tiez v poho. my momentalne - ja satka, drahy manduca. neporadila som, co? 🙂
inn vsak si vyjdi na dvor 😵

babyzuzana
17. aug 2009

dobruuu

lucim
17. aug 2009

dobru vam , ja este kojim.
kasli na chrobaciky, vsak su mensie ako ty.
a matko cez den tiez moc nevydrzi spat v kociku na dvore... vecer skor .

lucim
17. aug 2009

dopapane, grgnute, zatvarameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

babyzuzana
17. aug 2009

luci vy ste rychli, to mne sa moze iba snivat. ja este cakaaam na toho mojho spiaceho princa, teraz krasne spinka

lucim
17. aug 2009

on si mozno este v posteli trosku dopyta. 😉

babyzuzana
17. aug 2009

matej spava s vami?

alexarisko
18. aug 2009

No caute zeny, tak som sa sem po tom nasom pokuse uz nedoplazila, hned som zalahla a vstala az teraz 5 30 na kojenie, uz sme dokojili, co sa tyka kresielka ktore ste tu obkecavali, ja ho prosim pekne mam

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

presne toto, z KIKI, tiez sa mi vyzorovo nepacilo ale ked som si donho sadla musela som ho mat 😀

A co sa tyka nasho prveho pokusu o sexual interaction tak predohra bola fajn, ale ked prislo k samotnemu aktu tak to dost bolelo tak sme to pochvilke skusania vzdali, asi este nie som az tak doliecena jak som si myslela. Heh a to co som myslela ze budem po porode roztvorena jak den otvorenych dveri v markize, no tudle tudle, mangel ze pocuvaj z teba tam tusim v tej porodke znovu urobili pannu jake to je uzke, hehe 😀 A TAAAAAAAAAAK

inneska
18. aug 2009

čafteee 🙂

alex..ja nás konečne vyhodím z rozťahanej stránky a ty nám roztiahneš dalšiu?? 😠 😀 😀

inneska
18. aug 2009

alex..babyzuz ti bude závidieť 🙂

inneska
18. aug 2009

inak my sme zase ťahali od 8,30 do 3,15 😎 a potom o pol 7 sme boli hore, vykakali bez rr a teraz papáme 🙂 som maximálne spokojná s takýmto režimom 🙂

inneska
18. aug 2009

lu..asi si niekde spravím na dvore hniezdočko lásky s erikom 😀

inneska
18. aug 2009

inak pre zmenu, v noci mal erik medzi tyčkami na postielke nožičku strčenú 😀 ja neviem čo tam to díte stvára😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre