• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
...a nas matko furt spi :grinning: :grinning: ..ja mam fakt macka..ze zimny spanok..
@jajona ahoooj :slight_smile:
@zmurkaz zlata žužu :slight_smile: :dizzy_face: ..a sa mi paci to ..žužu..ako jej hovoris :wink:
20. okt 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor jednoducho máš zázračné dieťa :slight_smile:
20. okt 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: ..nas sa ulozi kde pride..a vecne na zemi..akurat si stiahne na zem vankusik a perinu...
@zmurkaz potvorka !!! a ako vies? ty tu mas kameru? zabudnute pradlo som vyvesala tesne predtym, ako som vas pozdravila bozkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@traktor matko macko sedmispacik. ale spanok je zdravy len tak dalej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona ja vazne mam.. je to uzasne dieta :slight_smile: ...cez den tichucko..ale ked pridu skolaci..to teda je :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona - poznááááám - Zuzanka má tiež - našťastie len sem tam - také noci ... minule sa mi hodila priamo do tváre a buchla si hlávku o moju bradu ... Ona ani nezamrnkla a ja som si bradu šúchala ešte na druhý deň :sweat_smile: :confused:
20. okt 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezkove oci...baby..ved ja sa tu vyskieram..a ja mam pradlo v pracke..a uz dlho..som zabudlaaa :sweat_smile:
20. okt 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ..je to krátke a celkom fajn "Žužu" ... len sa to zle píše na PC :grinning: :grinning: ....inak aj ja by som sa chcela niekedy dostať do stavu, že mi deti budú chcieť samé zaspávať :sweat_smile: - tak možno keď budú mať 18 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

@lucim :dizzy_face: :wink: a chválim Maťúšika :wink:
20. okt 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz @jajona aj ja to poznaaaam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sadnut a prastit sa zase do postele len tak kam ho hodi. :dizzy_face: ale to uz sa skludnilo trosku ... teraz mal tendencie odchadzat v spacaku .. vobec mu pri pohybe nevadi, prestvornozkuje celu postel, aj sa v nom postavi. :grinning: ... ale uz to krotime, ak sa zobudi na mlieko a ja ho nemam po ruke uz mu poviem nech sedka a caka a zatial posluchol. :wink:
@zmurkaz chvalim žužu :slight_smile:
@traktor heheheheheehe pradlo ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim :dizzy_face: ...no ja mám sem tam pocit, že naša Žužu toho vie strašne málo - Jurkovi som sa oveľa viac mohla venovať ..... ale keď to zase porovnám (viem že sa to nemá ) s kamoškinou o 2 mesiace staršou tak od nich vieme viac :sweat_smile:
20. okt 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no dúfam, že leží ešte na posteli, lebo som ho nebola skonrolovať :grinning:
20. okt 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej a mam kuzelnu story s botickami ... este som ju nepisala? par dni dozadu ...
ano matko, ideme von, ale nemas boticky, musis sa obut .... precupital do chodby (asi 5 metrov) .... doniesol 1 jesennu boticku ... matko, 1 je malo, dones este jednu ... doniesol tenisku .... matko, toto sa neda spolu obut, dones este 1 boticku, nech mame par .... doniesol papucku. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja 3 boticky v ruke a matko stale bosy. :grinning: :grinning: :grinning:

20. okt 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz je sikovna a neporovnavaj. :wink: :wink: :wink:
20. okt 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim :grinning: :grinning: :grinning: - no mamina - chalanisko donesie 3 topánky a figu z toho má :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. okt 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim - len mi to niekedy príde ľúto že to nejde na 200% ako pri Jurkovi -- čas musím deliť dvomi :wink:
20. okt 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz nonono, take myslienky..ze malo vie...vie toho dost... :wink:
20. okt 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor :wink: ... no výrečná je dosť - tak hádam sa vo svete nestratí :slight_smile:
20. okt 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
200 deleno 2 je 100, venujes sa na maximum .... a zuzu cerpa aj od jurka , to my zase nemame. :wink:
20. okt 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este na chvilku dam pc mm, ide platit elektrinu ... ale som tuuu
20. okt 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz pozicam ti aj moje..budes delit viac :grinning: :grinning: ...ja som pri matkovi uplne ina ako pri prvych detoch..nechavam mu slobodu...co sa nauci, sa nauci...hrame sa, vystrajame ale uz to nerobim tak, ze tak a teraz sa ideme ucit...a zatial nic nezmeskal, skôr ci neskor aj tak na to pride :wink:
20. okt 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja za tým mojim a už aj pri ňom zostanem. Papa

20. okt 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim - ty si tuším stelesnená pozitivita :dizzy_face:

...ja som sa minule strašne musela smiať na našej rodine ...(neviem, či to aj vám tak príde - ja som sa pobavila a teraz mi to Lucim pripomenula....)

...u nás keď niekto zvracia alebo ho preháňa (že mu je zle - je chorý) ....tak sa to okomentuje: To je dobre že vracia (ho prehnalo) ... aspoň všetko to zlé ide von a nerobí to vnúri šarapatu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a samozrejme sa to rieši aby bolo lepšie ... Len mi to vždy príde také pozitivistické :sweat_smile: :slight_smile:
20. okt 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ...nestaš - neviem to ukočírovať s dvomi!!!! .... No ani ja to nemám že ideme sa učiť - len sme s Jurkom boli akosi viac - sa mi zdá - viac sme si spievali, hovorili básničky , čítali - listovali knižky .....
20. okt 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz lebo bol len jedinacik...ale zuzka bude na tom tiez super..ma brata, bude mat vzor, vela sa od neho nauci..uvidis, o kolko to bude ine...uz sa nesôr aj pohraju, ...tak hlavu hore..lubis svoje deti a to je zaklad..a ostatne...vsetko je tak ako ma byt :dizzy_face:
20. okt 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor @lucim - babuľky ďakujem že ste ma tu dnes trpeli ... moc mi to pomohlo a dalo mi to iný náhľad na vec :wink: ...No nič zmierim sa s tým, že mi tu vždy nejaká júlovková miminka zdvihne náladu a bude to všetko OK - ĎAKUJEM :dizzy_face:

..a už som bola aj kojo - tak idem vyvešať prádlo a šup do postele :wink:
krásne sníčky aj vám :slight_smile:
20. okt 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz co uz so mnou, kd ja som ti taka pozitivna :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nemas zac, radi aj na buduce - odfukneme chmary z cielka :dizzy_face:
dobruuu ti zelam. :slight_smile:
traky, uz mas vyvesane?
20. okt 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok