• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@brusinka.pusinka brusi ahoj :slight_smile: jaka je simonka krasna copikova! a to uz vie sama vyliezt po tom rebriku na smykalku? to je sikulka

my mse tiez boli dneska doobeda vonku, konence po 2 dnoch co tu bolo pocasie pod psa. je sice zima ale aspon neprsalo tak sme boli pozriet labutky, ponahanat holuby, kyvat autobusom, zbierat popadane listie a pustat bublinky bublifukom :slight_smile:
26. okt 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas Jo Jo Majky sama vyleze a to je pro ní jednoduché , lozí i sama do schodů a bez držení no je to čertice moje. No tady také zima ale malá miluje chodit venku tak my pořád někde lítáme i včera v dešti jsme byli :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co poviete na tuto kuchynku? http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=103_282_441&products_id=6136
chceme kupit Tami na vianoce, ale furt sa neviem rozhodnut ze aku. Ked su tie mensie, tak sa bojim ze potom budem mat vsetko to prislusensvto porozhadzovane vsade ked sa to nebude dat ulozit dovnutra. a Pri tych vacsich zase ze mi to zaberie cely volny priestor v detskej....
tato sa podla obrazkov da zmontovat dvoma sposobmi a je tam aj ten vysuvaci stolik, cize by to nemuselo zabrat az tolko miesta a zaroven by mala dost odkladacieho priestoru na to kucharske instrumentarium

mate uz niektora doma kuchynku? viete nejaku doporucit? na co si dat pozor ked to budem kupovat?
26. okt 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka my este furt nemame gumaky a ani prsiplast tak do dazda nehrozi. A ked ste kupovali gumaku (teda predpokladam ze mate :slight_smile: ) tak treba kupovat vacsie, aby to obula? ci normalnu velkost ako ma topanocky?

rozmyslam ze to asi uz teraz do zimy aj tak neporiesim, ze to necham na jar, v zime to asi aj tak nevynosi, ci hej?
26. okt 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas my máme tuto a je fajn vzadu je polička ana které máme nádobíčko a bedýnce i jídlo ze kterého vaří :wink:
http://www.alza.cz/smoby-kuchynka-tefal-bon-d146955.htm
26. okt 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas my máme gumáčky jen o pul cm větší jinak by nám padali ale my máme i jedny vyteplené a ty máme o 1 cm větší.Dá se tam ponožka navíc a jsou supr a pláštěnku jsme koupili vyteplenou v Tescu :wink:
26. okt 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa zakukala na telku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@brusinka.pusinka tak túto kuchynku som okukovala aj ja, lebo je dosť velká, u nás v akcii teraz stojí 60€ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 my ji dostali od Babičky a dědy k 1 ročku :grinning: :grinning: je fajn velká a Karamelka ji bude mít i později :wink:
26. okt 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas nechaj tak...keby som velmi chcela, tak aj ja si niečo vymyslím :wink: ...ale už sa chystám na danové, len doklepem túto bekovku pre Naty...musím to dokončiť do začiatku januára, kedže chcem brať úver :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@brusinka.pusinka juj, až som zatúžila aj ja ísť do materského centra :grinning:
26. okt 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka len neviem či kúpim, bo ja som okukovala kuchynky a Naty odrážadlá a autá a trakktor s vlečkou...všetko Big stroje :confounded: :grinning:
26. okt 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 hihihi no my máme také tetru , traktor a td... a i kuchyňku a kočárky hraje si sevším :wink:
26. okt 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka nehádž tu také ceny, že 900 čk...bo dostanem záchvat :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka jj, možno by si hrala so všetkým, len náš ocik, by dostal hysák, že kopu bordelu :grinning:
26. okt 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka no ked to vidim takto nazivo tak asi aj nam bude stacit taka mala
este som nasal medzi variant http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=6140

Tami mrnci mozno sa este vratim
26. okt 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ho by to opustilo až by ho povozila a uvařila mu :wink: :grinning:
26. okt 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas tak vyzerá pekne a aj dosť mastne :stuck_out_tongue_closed_eyes: na naše skoro 85€ :sweat_smile:
26. okt 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som spat, davam tomu este takych 10-15min, ale aj tak pekne spinka uz 2 hodky
26. okt 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas pěkná je ta kuchyňka :wink:
26. okt 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 sak ta co ma brusi stoji u nas cca 60e a to je jedna z tych mensich a este aj "starsi model", aj ked u kuchyniek mi je to suma fuk z jakeho roku je to model ak by bola dobra cena :slight_smile:
prehlad kuchyniek tefal http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=page&id=1&chapter=0
26. okt 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 na verunka.sk stoji 78e, je to slovensky eshop tej ceskej stranky
a tu mensiu na tej slovenskej stranke nemaju :frowning2:
26. okt 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas krasny svetrik aj ciapocka..si velmi sikovna a tamarka je fesanda :wink:
@brusinka.pusinka super video :slight_smile:
@lucia32 ahoj, lu..a naty nech je skoro fit :wink:
26. okt 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas ale ona není malá právě že se řadí k tým větším ted VYŠŠÍM, ONA MÁ 96 cm na výšku53 cm je široká a hloubka je35 cm :wink: my ji dostaly ale jsme spokojeni je skladná a malá si sní hodně vyhraje. A jestly je to starší typ to nevím kupovali ji tza 1700kč v červenci :grinning:
26. okt 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor čusko Ivko a dík :grinning:
26. okt 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka myslela som mala do sirky z cekovej ponuky co ma tefal, ale jak som pisala asi aj nam bude taka mala stacit. ta druha co som tu dala link by mala byt rozmerovo taka ista len ma este ten vysuvny stolik
videjka idem este len kuknut :slight_smile:

@traktor dik :wink: MMB som uz okukala vcera
26. okt 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka videjka super :slight_smile: fakt bys om nepovedala ze Karamelka ma len rok a 2 ci 3 mesiaciky, je to velka sikovnica. A tusim mate outfit na kazdu prilezitost jak bola zladena s tym kociarikom :slight_smile: a este chvalim ten salik kvetinkovy, fakt je krasny :slight_smile:
26. okt 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz sme definitivne hore,papa
26. okt 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas papá a pozdrav Tamarku :dizzy_face:
Ja mám staršie deťuchy už vybavené a Natynku uvidíme...vôjdeme doi hračkárne a čo si vyberie? :grinning:
26. okt 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas majka pa :slight_smile:
@lucia32 ja uz mamvsetky deti...este daco vydumat pre milana..a mam vsetko :wink: ...na vyplatu este mikulasa a hotovo :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok