Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
2. nov 2010

@lucianna1312 díki zlatko...tak to máme bez problémov...ak nebude na Vianoce, bude na narodky 🙂

lucianna1312
2. nov 2010

@lucia32 som rada, ze som trosku aspon takto pomohla 🙂 a aj ta cena sa mi zda dobra a je to krasne 🙂

lucia32
2. nov 2010

@lucianna1312 práve som ju kukla... ja som na tu česku nadabila náhodou a velmi som nepatrala, bo mám rozrobenú nejakú papierovačku, tak len tak relaxne zakukujem na koňa 🙂

lucianna1312
2. nov 2010

No jasne, ja mam teraz na praci len to, aby mala zaspala, ale je to zbytocne, vobec nechce spavat a to uz trva od piatku... ☹

lucia32
2. nov 2010

@lucianna1312 a ked si prepočítam česky kurz tak ušetrím ešte 1€ 😀 som sa tak minule obabrala, bo som nakupovala v čechach cez net a ja trdlo koruna ako koruna 😝 a ma to všlo o 15€ viac ako som rátala 😀

lucia32
2. nov 2010

@lucianna1312 naša posledné dni pospí cca hodinku, inokedy vedela aj 3 😒 akurát ked sme boli doma na obed spala, ked som odchádzala sa zobudila...tak slzy, bo mama ide preč 😔 😵 zlatko moje sa zobudila a kričí MAMA 🙂

lucianna1312
2. nov 2010

@lucia32 No inac, ja som s tym mala tiez problem, tak teraz si uz na to davam pozor a v niektorych obchodoch to uz aj je prepocitane, take mam rada 🙂

lucianna1312
2. nov 2010

@lucia32 Joj moja zlata, to mi az srdce trha, ked tak placu....ved ja uz len tiez cakam, nech tie zuby povychadzaju ☹

lucim
2. nov 2010

som musela odbiehat, bo drobec sa rozhodol, ze po 50 min.je vyspaty .... tuuuudle, maminka ho este ulozila a pri mne este zase zaspal.
a ste ma navnadili s tymi fusakmi - som dostala skvelu myslienku - vlani som kupovala novy super fusak do sportiaka a vozila som ho v aute, v bugine moon... teraz sa pral a ze ho tam idem dat, ale my mame predsa tuto zimu inu situaciu, po dedine chodime denne a to s velkym sportiakom, tak uz je vypratucky fusak tam. a aj som s vytrepala von kocik z auta a prave riesim, co s nim - lebo original moon nanoznik je nam uz maly. ale zistila som, ze nanoznik k sportaku je vacsi, len nan nejak prisijem suche zipsy a bude pasovat, len este vymyslim, ako na to. s dekou to podla mna bude stacit, vsak bude mat na sebe zimnu bundu. . uz mam nachystane vsetky makkuce hrube deky pred prackou. 🙂
a stary fusacik do vanicky od kamosov asi niekomu darujem, ten uz je maly.

lucia32
2. nov 2010

@lucim aký zložitý príspevok 😀 My máme starý fusak z minulého roka, akurát my treba nový jazdec kúpiť, bo sa zlomilo to ťahatko 😝 a na nanožniku v kočiari máme suché zipsy 😉

traktor
2. nov 2010

ahojte 🙂 , vitam novu maminu 😉 , aj staronovu maminu
@inneska 😀 😉 ...riesite fusak...u nas je starsi, darovany, novy neriesim, ved dam nanho deku...mame overal, teple nohavky, vetrovku...aj tak bude behat kade tade...a ked bude sneh, budu sanky..a ked zaspini, tak mi to ani luto nebude...a tak 😀 ..a hracky...hrame sa zo vsetkym, matko sa miluje hrat...rano , len co ocka otvori a v izbe je este tma,zoberie tatrovku , vytlaci ju na chodbu a krici tytyyyy a brm brm..a potom to uz ide ,poskace v stane, pokresli na tabulku, pohra sa z netom aj pokladnou, povozi babu v kociku, povozi sa na odrazadle, zoberie male anglicaky lahne na zem a brrrrm..a potom je s toho vsetkeho zlikvidovaný 😀 ..len lezi, vypije mlieko .potom chyti druhy dych,ide do kuchyne na okno pozdravit hava a kyva ludom na ulici...napapa sa a ide si lazkat nazem a zaspi...a po zobudeni pokracujeme..dookola to iste...medzitym menime plienku alebo ocikame zem, kde pride, ...ideme von...a tak stale dookola...

majkas
2. nov 2010

ahojki,

zase darceky riesite? 😅 😀 to uz bude teraz asi furt az do vianoc 😀

@inneska ahoj 🙂 u nas prave preto co uz vas fici NB len vecer ked Tami spi, alebo teraz poobede ked stiham porobit co treba 🙂 a krasna supravka na zimu, paci sa mi 🙂

@lucia32 super stoliky si nasla, asi jej nieco z toho vyberieme.skoda len ze nemaju aj jednofarebne, lebo uz mame tie obrazky na stene tak neviem ako to bude vyzerat s dalsimi na stoliku...

my sme vcera mali bojovy den lebo Tami spala az 15 minut takze cely den sme sa je museli venovat. spat isla o pol7 tak aspon vecer bol volny ale bol to zaberak, obdovujem maminky co im deticky nespia aspon raz do dna nejaku tu hodku
a dneska bol budicek uz o pol7 co bol zase dalsi zaberak pre mna, zvyknutu ze vstavame o 8 🙂 teraz spinka od pol1 tak cakam kazdu chvilu ze sa uz bude budit.

a na zurku u zmurky sa zatialna 100pro neslubujem, uvidime aky bude dovtedy rezim

majkas
2. nov 2010

@traktor super denny program 😀 😀 😀

traktor
2. nov 2010

@majkas teraz darceky, potom este pridu kolaciky...bude tu tak vonavo 😀 🙂

traktor
2. nov 2010

inak ja uz vianoce vybavene 😉 ..teraz pockam na *dôchodok*, pride15teho a idem na mikulasa 😀 😀

traktor
2. nov 2010

9993

traktor
2. nov 2010

9994

traktor
2. nov 2010

9995

traktor
2. nov 2010

9996

traktor
2. nov 2010

9997

traktor
2. nov 2010

9998

traktor
2. nov 2010

9999

lucia32
2. nov 2010

@traktor môžem na teba kričať na skype, že????

traktor
2. nov 2010

@lucia32 😀 😀 😀 😀 ta cekaj bo 10000 😀 😉

lucia32
2. nov 2010

@majkas pekné sú, ale myslím, že v IKEA u vás majú jednofarebné, tiež také zlatunké detské, take mame u dokyho na kožnom...zajtra tam ideme s tými vyražtičkami 😉
@traktor 10 000 gratulkááááááááááááá 😀

laurajana
2. nov 2010

@traktor toto keď čítam lapá ma depka 🙄 🙄 🙄 ...ja zatiaľ kdenič-tunič fuj sa hanbím normálne...ako to postíham...

traktor
2. nov 2010

@laurajana postihas, neboj..budete mat krasne vianoce..to najkrajsie uz aj tak doma mas 😵 😵 😵 😵

majkas
2. nov 2010

@lucia hej maju, ale dokopy to vyjde drahsie a nemaju zeleny 🙂

uz sme hore, idem off
papa

lucia32
2. nov 2010

A som sa zabudla pochváliť...som vyhrala v lote 😀 5 € 😝 na čo to len miniem???? 😅 😝

lucianna1312
2. nov 2010

@traktor fuha ty sa mas, aj ja uz by som chcela mat darceky na Vianoce pripravene ☹

Konecne mala zaspala, tak sa tesim....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre