• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@majkas si dobraaaaa, presne tieto mame. psika doniesol tato odniekial, velmi kvalitne kresby a to druhe mam z martinusu, je tam toho veeela, ale nie uplne vsetko sa podoba na real, ale to len napr. fotak, zehlicka a take. :wink: ,aj preto chcem toto: http://www.martinus.sk/?uItem=44424
zvieratka s kratkymi pribehmi ma zaujali tieto http://www.martinus.sk/?uItem=23675
a toto je to tretie http://www.martinus.sk/?uItem=68947
3. nov 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor zlataaaa, :slight_smile: vidis, si mi pripomenula, vsak mi mame aj rikankovy kufrik, mozem ho zase vytiahnut, uz to nebude len vyberat a pohadzovat, som sa bala, ci to prezije, uz by ho to mohlo zaujimat. :slight_smile:
3. nov 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim dobre tipy, musim si ulozit:slight_smile:
3. nov 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky aj my mame tap tap tapusky ale nema nejaky velky uspech
3. nov 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas dik, vsak som sa v tom aj chviiilu hrabala :grinning:
@traktor, zlatinko, este mi poradis s tymi pastelkami? ze podla coho mam kupit , aby dobre pisali?
3. nov 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas raz to pride :wink: ...ja som tu tiez jeden cas pisala, ze matka knizky nezaujimaju..a teraz uz ano...velmi rad cita...a on fakt cita...nahlas svojou recou :grinning: ..a u nas idu aj tapusky..ja k obrazkom vymyslam pribehy :sweat_smile: ....a to sa mu paci..a ked este zmenim hlas...ja sama knizky milujem...tak verim, ze deti budu po mne :slight_smile:
3. nov 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v akom veku sa ucime farby? vidim tam knizku o farbach :slight_smile:
3. nov 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim luci ja som kupovala nedavno v tescu pastelky ako darcek, neviem sice ako pisali ale bboli to take co nefarbia ruky, mali nejaku specialnu povrchovu upravu a neboli vobec drahe.
podla mna ked kupis klasicke voskovky take tie makke co si pamatam tak budes mat od toho vsetko zasajrajtovane ked sa matko pusti do nabytku :slight_smile:
3. nov 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ta knizka ABC sa mi velmi paci.. :slight_smile: ...a farbicky.....som kupila tie co sa nelamu....ale uz su pomiesane s inymi...mame tie pohariky..3..a v tom ma rôtne farbicky a aj mastny pastel...a aj obycko ceruzku...a kresli...a tak sa tvari dôlezito, ze az...sedi si za stolikom, kope nozkami, jazyk s pusinky von a sustredi sa na pracu :grinning:
3. nov 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim uz teraz môzes...ja mu hovorim uz farby...aj babam som tak skoro hovorila a skoro sa aj naucili
3. nov 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor aj ja mam rada knihy, aj ked som uz dlhsie necitala ... ale aj to zase bude.
viete co sa mi paci? preste to, co si napisala, traky - najprv som mu len povedala nazov, neskor pridala trosku opis , teraz si rozpravame, co vidime a skumame detajliky, a ked vymyslam priamu rec roznymi hlasmi, napr. pri tych kacatkach, mato sa strasne tesi :dizzy_face:
luci tie knizky o zvieratkach maju na gorile o 1 euro lacnejsie, obidva diely
tu je ten druhy diel http://www.gorila.sk/product/96662
@majkas mi sme sa naucili kreslit na stoliku...ak isiel na zem, tak som ich zobrala a dala mu na stôl...a naucil sa..kresli len na stole...
3. nov 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ja teraz citam....mi lu pozicala :wink: ...ja musim citat kazdy den...ak uz nemam co....citam vsetko odznova :grinning: ...a teraz som si na bazariku kupila 6 kniziek.. :slight_smile:
3. nov 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my este stolik nemame, v obyvke nechcem kreslit na stole a na velky nedociahne
tak jej ostava nabytok :grinning: kuk dokaz a sipka doprava http://picasaweb.google.sk/kusnir.peter/TamarkaII?authkey=Gv1sRgCNHfnLaSkMvqdg#5523773693294269010
3. nov 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor prid aj k nam, poziciam, mam toho dost :wink:
3. nov 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si predstavte, matko sa zobudil, ja som tam letela a zasvietila - nikdy to nerobim :fearful: - ale teraz to bolo uplne vhodne - visel polkou tela z postele (v spacom vaku) ...chcel len dotankovat. :wink:
3. nov 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim juj tak to je dobre ze nespadol. a visel nohami ci hlavou?
3. nov 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas dobreeee, umelkyna :grinning:
u nas stoliky mame, v obyvke, ale pritlacat na pastelky ho moc nebavi.
3. nov 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne fotky...tamarka je nadherne dievcatko :slight_smile: :dizzy_face: ...a k stoliku, matko ma od brata stolik a na nom je aj magneticka tabula + pismenka a cisla a potom mame obycko plastovy stolik a k tomu stolicku...stoji to par korun a je to super..len utrieta hotovo..a su aj farebne...naco kupovat drahe stolceky..
3. nov 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim :slight_smile: moj zlaty...a fakt , dobre , ze nespadol
3. nov 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas visel hlavou, nohami by to bolo moc jednoduche :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ja som ti taka byvala marticanka, ze furt len na tom martinuse hladam, ... ale ked je gorila vyhodnejsia, uz sa tam registrujem. :wink: kupujes od nich? postovne porovnatelne?
3. nov 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor jaky plastovy myslis? take jak byvaju ako zahradny nabytok len v mensom vydani?
3. nov 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=144633 a ked chces detsky motiv, nalepis nalepku..je to super a nie drahe.. :wink:
3. nov 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim kupujeme na gorile veeeela, aj ja aj mm mame svoje konta :slight_smile: postovne neviem, lebo furt si to vyzdvihujeme osobne,ale predpokladam ze je to asi na rovnako, ved kuki. a vsetko co sa mi paci, tak klikam pri tovare ze kupit neskor a mam to potom v kosiku a nemusim uz hladat ak sa rozhodnem ze to idem kupit

a maju lacne aj vonavky, uz som od nich kupovala lanvin pre sestru a v pohode, original, ziadne napodobeniny
3. nov 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame modry a biely stolik a plus stolicky...jeden je v lete na dvore, druhy ma matko na balkone a ten od brata ma v izbe :grinning: ...a kupili sme ich v tescu..ale ma aj baumax
3. nov 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ze je dobra ta materska intuicia? vsak preco som mu zasvietila? lebo bolo treba. :slight_smile: a nebojte, matko by si neublizil, on by sa proste vyplazil po rukach, ako som tak videla,co ma v umysle. poobede mi raz cupkal oproti po spanku aj v tom spacaku. :grinning: a vedla postele je hracia deka.
3. nov 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky dik, take som myslela, zajtra to pokukam, lebo uz mi klipkaju oci tak idem do kupelne a potom spat
3. nov 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim veru dobra, priam vyborna :wink: u nas sa tiez v postielke stepuje v spacom vaku :slight_smile: ale som rada ze neprotestuje ,lebo zakryta nechce byt

a uz fakt idem
dobru nocku :pensive: :dizzy_face:
3. nov 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas dobru noc :slight_smile: ...a idem aj ja..tiez uz klipkam,
@lucim dobru noc, a zajtra dopisania :slight_smile:
3. nov 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok