Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
21. dec 2010

@zaba2707 my sme to mali asi raz, alebo dvakrát...fakt je to na slučku...dieťa reve ako o život a nič nepomáha 😅
Snad to bolo naposledy 😉

lucia32
21. dec 2010

Moja malá maska+jej picasso na brušku 😀

nina41
21. dec 2010

Ahojte 😵 😵 😵

Tak ja mam doma marodov Kubko,Matko,Riško su chory aj somnov,maju ATB, to budu sviatky 😝

brinzulka
21. dec 2010

Ahojte baby...zelame vsetkym pekne sviatky....
tesim sa na radost drobcov zo stromceka a rozbalovanie darcekov....hlavne nech sa lubime vsetci

asparaguska
21. dec 2010

Ahojte, už som tu dlho nebola a ani neviem, čo je nové..., ale chcela by som Vám popriať príjemné prežitie Vianoc a veľa šťastia, zdravia a všetko dobré v Novom roku... 🙂

brusinka.pusinka
22. dec 2010

Krááááásný dník sluníčka a sněhuláčkové 😉

lucia32
22. dec 2010

@brusinka.pusinka môže byť krásny aj upršaný? 😝 😀

brusinka.pusinka
22. dec 2010

@lucia32 u nás mlhavo a teplo ale snížek se držká bylo ho moc 😉

laurajana
22. dec 2010

u nás sa teda pekne všetko púšťa...ja chcem sniežik a mrázik...brusinka pošli z toho sniežiku 😀

laurajana
22. dec 2010

@lucia32 zlatíčko aký ste už veľký 😉

laurajana
22. dec 2010

@nina41 skoré uzdravenie to aj toto striedavé počko má na svedomí a baciliky kšá...nech ste rýchlo fit, aj nám trvá kašel, teda mne a malej už 3 týždeň a nie a nie sa ho zbaviť

blani2
22. dec 2010

Vítejte děvčátka 🙂

s Kubíčkem vám přejeme krásné vánoční svátky a v novém roce všechno dobré, bambulky. Pusinky všem malým červenčátkům 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

My strojíme stromek zítra. Už se těším na ty malé oči! Do světýlek jsme letos investovali 🙂

Opatrujte se 😵 CMUK

majkas
22. dec 2010

ahojte,

dakujeme za vsetky priania skoreho uzdravenia, Tami jeuz zdrava az prilis 😀 😀 😀 a mamk sa este zotavuje, atb mam az do pondelka, takze si na vianoce strngneme dzusikom 🙂
ale hlavne ze uz je to za nami

u nas sa stromcek zdobil dneska, tami sa krasne naucila hovorit jeeeej, takze teraz chodi do obyvky a hovori jeeej, jeeej a x krat za den pocujem jeeej 😀
napecene uz tiez mame, teda suche, este by som chcela zajtra taky kavovy rez, uvidime ako vyjde cas.

citam ze bacilky este stale uraduju, tak aj my zelame vsetkym chorym skore uzdravenie 🙂

majkas
22. dec 2010

Posielam Vám anjela, aby Vás chránil,
posielam Vám lásku, ktorej verím,
posielam Vám plamienok, nech Vám v srdci blikoce
a prajem Vám tie najkrajšie Vianoce.
Do Nového roku veľa splnených snov Vám prajem.
Nech Vaše zdravie pevné je a šťastie na duši Vám radostne žije.

Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? ...
No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať :o) ...

lucia32
23. dec 2010

♥ ♥ ♥ Sniežik sa sype, vetrík fúka, zapadol les, zapadla lúka. Všetko je biele, snehuliak sa rehoce, želáme Vám prekrásne Vianoce. Lucia a Natálka. ♥ ♥ ♥

traktor
23. dec 2010

♥ ♥ ♥Na stromčeku sviečka svieti,
pokoj, šťastie nech k Vám letí.
A keď rozžiaria sa Vaše tváre,
by hojnosti ste mali stále.

Nový rok nech pomaličky
vsunie šťastie do kapsičky,
aby nespravili ste chybný krok,
pre celučičký ďalší rok. , krasne vianoce zela iVKA, MILAN, MISKA, SIMONKA, PATKO A VELKU USLINTANU ALE SLADKU PUSU POSIELA MATKO 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
23. dec 2010

Kazdy si svuj sen tise sni,
ja jsem skritek vanocni.
Sny Tve i prani znam,
snehovou vlocku posilam.
Zastudi Te na cele a zasepta
… STASTNE A VESELEEE!
Ucpěte komíny, nepusťte santu,
použij cement a nebo maltu,
otevři okno,nasaď si kulich,
dárky ti přinese jedině ježíšek
krásné svátky a sladké pousmání posílají Mia+ Pája + Domiš+Karamelka

simonito
23. dec 2010

Přejeme Vám ,maminky,v klidu prožité kouzlo vánočních dnů naplněné radostí a úsměvy blízkých,nejbližších,DĚTÍ🙂

brusinka.pusinka
23. dec 2010

a huráááá dopečeno poslední je hotováááá 😀

brusinka.pusinka
23. dec 2010

tady je recepis pro ty ko chtěj, já nechávám dělat těsto v pekárně ale nemusí bít může bít i ručně 😉
Vánočka: povede se každému i tomu kdo peče prvně 😉
POSTUP PŘÍPRAVY

250 ml mléka
2 rozšlehané vejce
125g roztopeného másla nebo Hery Stelly...
100g cukru
špetka soli
250g hladké mouky
400g polohrubé mouky
1,5 lžičky droždí
trocha citronové kůry (já dala sušenou)
vanilkový cukr
rozinky nebo mandle

vajíčko na pomazání
mandle na zdobení

Ingredience v uvedeném pořadí dáme do pekárny a zapneme program těsto. Mandle jsem přidávala asi po 10 minutách míchání. V porovnání s origiálním receptem jsem dala víc mouky, přidala vanilkový cukr a citronovou kůru.

Těsto se rozdělí na 10 dílů a u receptu je úúúžasný fígl na spodní čás těsta z 5 pramenů 🙂 Ze tří pramenů upleteme klasický copánek a pak stočíme dva prameny a přidáme k sobě 🙂 Pak jako druhé patro jeden copánek ze tří a nahoru ze dvou. Pomazala jsem žloutkem (nebo rozšlehaným vajíčkem i s bílkem) a obložila mandličkama. Můžete posypat i mákem. Zajistit 4 špejlemi shora. Pekla jsem pod alobalem 10 minut na 180 a pak 40 minut na 150 pak jsem alobal sundala a nechala péct cca 8 minut kvůli barvě

hathor1231
23. dec 2010

babyle, tak som nakukla ze vam zaprajem vesele vianoce. uzite si drobcov a nech ste zdravi a stastni 🙂 a samozrejme do noveho roka vsetko dobre nech sa dari 🙂
cmukam
xxx

tak my sme chorlave ale uz sa to lepsi tak snad budeme zajtra vyzerat lepsie ako dneska 😉

@brusinka.pusinka vyzera mnamkavo ale ja sa do takeho ani nejdem pustat lebo by to dopadlo nejedlo a ja s depkou 😀

nina41
23. dec 2010

Končí sa zas ďalší rôčik, do nového je len krôčik.
Vianoce Vám prajem šťastné,

od Ježiška dary krásne.

...K tomu šťastia do balíčka,

hodne zdravia a šťastíčka

lucim
23. dec 2010

Krásne Vianoce plné pohody a lásky želajú
Lucka, Maťko a Vaško.

Všetkým, čo nám želali niečo podobné, moc ďakujeme.
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zlatinka, tesim sa z vasich priani, obdivujem nadherne fotky, mam vas rada.

kristina1984
23. dec 2010

Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady,buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká. Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k Štedrovečernému stolu.

nika251
24. dec 2010

Ahojte. Zelam vam krasne a pohodove Vianoce. Vela, vela stastia a lasky. Veronika, Attila a MM 😉 😵 😵 😵

gabrielkabj
24. dec 2010

Ahojte baby ešt ste na mňa nezabudli hihi nestihačka joooooooooj tak prajem Vám krásne Vianočné sviatky a PF 2011 😉

nina41
25. dec 2010

Ahojte 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
25. dec 2010

Ahojte kočky ... možno si na mňa matne spomínate 😅 ....no mali sme "predvianočný zhon" a kooooopec návštev 🙂

Takže ... oneskorene ale predsa ... želám všetkým ešte veeeľľľaaaa veľľľaaaa krásnych chvíľ s tými našimi najláskami .... veľa pohody a oddychu - aby sme si naozaj vychutnali to kúzlo Vianoc 😵

traktor
26. dec 2010

dobre ranko 🙂 ..vcera u nas prsalo, dnes je sniezikovo 🙂 ..ake ste mali vianoce, ste vsetci zdravucky?

kristina1984
26. dec 2010

Ahojte ,u nas včera padal sniežik a dnes svieti sem tam zubate slniecko ... 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre