Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. jan 2011

@brusinka.pusinka presneee 😉

brusinka.pusinka
11. jan 2011

o 5 minut jsem byla na koňovi v kuchyni a toto je v obýváku 😉 😀 😀

laurajana
11. jan 2011

@traktor traky som ja ale držka nechápavá, jasné, že decká tu robili "poriadky" asi ich veľmi štvalo, že sa tu našli ľudia, ktorí si rozumejú, môžu si a vymieňajú názory, rady...je nám tu fajn, kašlať na nich...

plienky - presne ako píšeš - určite to budem riešiť v teple, teraz behať bez plienky a keď máme všade podlahy, tak by to bolo na "vlka" 😀

laurajana
11. jan 2011

@brusinka.pusinka 😀 😀 😀 😀 Laura tá na mňa vykrikuje mama mama a dosť podráždene, tak idem papa pekný podvečer, večer, noc pa 😉

brusinka.pusinka
11. jan 2011

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhum
naše sluníčko citronové 😉

vinka
11. jan 2011

@brusinka.pusinka bože a to som si myslela,že bordél je len u nás a všetke to zvládaju hladko 😀 😀 😀

laurajana
12. jan 2011

pekné dobré a skoré ráno slniečka, nám v poslednej dobe Laurinka v noci strašne zle spáva a potom zaspí o 6:00 poriadne, keď Mattiho vyberám z postele o 6:40 tak chrapkoší...a spinká aj do 9:00 teda to je spánok, hlavne v noci des...ale to je možno fakt ten posledný očák takto šarapatí sa dotláča...nech už je od zuboooooooooooooooooooooov kľud...lebo nám veľmi všetko "dobré" pokazili, teploty, starosti 😝 😝 😝 😉

nina41
12. jan 2011

Dobre ranko 😵 😵 😵
@laurajana aj mne Riško zle zaspava a v noci ešte spi,a cez den iba raz,
Neviem ako ho odnaučiť kojiť cez den ,ešte ho kojim cez den aj v noci.

nina41
12. jan 2011

Dobre ranko 😵 😵 😵
@laurajana aj mne Riško zle zaspava a v noci ešte spi,a cez den iba raz,
Neviem ako ho odnaučiť kojiť cez den ,ešte ho kojim cez den aj v noci.

lucia32
12. jan 2011

Ránko...
Manželka láká manžela do restaurace na oslavu narozenin:

Manžel:
Víš, že do hospody nechodím."
Pojď, uděláš mi radost."
"Stejně nemám oblek."
"Půjčila jsem ti od souseda."
"A nemám peníze."
"Nevadí, našetřila jsem."
"Tak teda jdou."
Hned jak vejdou do restaurace,
vrchní je vítá se slovy:
"Áaaa, nazdar Milane!"
"Ticho, jsem tu s manželkou."
"Milane, tequilu jako vždycky?"
"Krucinál, ticho, jsem tady s manželkou".
Na pódiu probíhá striptýz, striptérka už odhodila všechno a
najednou volá:
"Tak pánové, kdo z vás je nejlepší?
A celá restaurace křičí:
"Miláááááááán!"
Manželka to nevydrží, zvedne se a odchází, manžel za ní, ona naskočí do
taxiku, on za ní, a ona začne nadávat:
"Myslela jsem si, že jsi normální chlap, a ty jsi takové prase!"
Taxikář se ohlídne a říká:
"Teda, Milane, takhle protivnou kurvu máš poprvé!
😝 😀

laurajana
12. jan 2011

@nina41 na to, že Laurinka papá fakt už skoro všetko a papajko je riadny, bez tak si "vyžaduje" kojenie, hlavne v noci, ale to neriešim, hlavne, že cez deň je už ako tak bez kojenia, možno raz si vyžiada pred spaním na obed a potom kľudne zaspí, počas dňa spí 1-2 hodky a v noci je to fakt také akoby sa jej niečo snívalo, alebo fakt od bolesti zo zúbkov stoná, ako nám spokojne spávala...ale tiež to bolo medzi rastom zúbkov, teda pokiaľ tie nešarapatili tak bola pokojnejšia, veď každé mimi sa mení, tak snáď sa to zas vráti 😉

lucia32
12. jan 2011

@laurajana zúbky sú občas potvora, vedia potrápiť...neboj ked sa očák vykluje bude opäť klud...my máme okrem posledných stoličiek už všetky...a spánok na občasné výnimky celonočný....cez deň ako kedy, niekedy hodinku, niekedy 3 🙂

lucia32
12. jan 2011

A kto ma dnes rôčik a pol? Kto?
@babyzuzana ....♥ David ♥..........12.7........... 🙂

lucia32
12. jan 2011

Gratulujeméééééé...som zabudla dopísať 😀

Prečo sa už nedajú editovať príspevky???

lucia32
12. jan 2011

Aha už sa dajú...som to tam predchvilou nemala 😝 Asi ma kôň nejakú virozu 😝
@traktor nenakazila si ho ty v tej posteli??? 😀

laurajana
12. jan 2011

@lucia32 my ti už máme všetky 4 očné von, teda spodné viac a vrchné menej ale trčia, no bez tak katujú 😝 posledné stoličky idú aj okolo 2 rôčkov, ak nie neskôr, nie? To je ešte na ne času 😀 a čo sa týka spania, aj u nás niekedy 3 hodky počas dňa a to ak spí cez deň takto dlho tak aj noc je pokojná, podľa toho už viem aká bude noc 😉 sranda, že? Teda po väčšine sa mi to podarilo odhadnúť 😉

tiež blahoželáme oslávencom...aj tým, na ktorých sme doteraz nejak pozabudli - všetko najlepšie a nech sa rodičia z Vás všetkých tešia, z úspechov, veľa zdravíčka 😉

brusinka.pusinka
12. jan 2011

ahojky sluníčka 😀 😀 😀
juuu zuby u nás stále 4+ kousíček jedné stoličky hihihi takže zase bezezubkové 😀 😀 😀

@vinka jasně že takhle to vypadá všude kde jsou čilé šikovné malé dětičky a to je jedno z mála lepší bývá hůř 😉 😀 😀 😀 😀
@lucia32 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kristina1984
12. jan 2011

@brusinka.pusinka Tak aspoň vieme že v robenia neporiadku nejsme samy... 🙂

kristina1984
12. jan 2011

Dnes konečne som bola na kontrole na EEG a nedopadlo to podla mojich predstav ☹

lucia32
12. jan 2011

@kristina1984 ahoj ...takže ťa nepotešili? Čo teraz?

kristina1984
12. jan 2011

@lucia32 Nie nepotešili ešte idem 18.1 k neurologovi a potom sa uvidi co dalej....na to ze beriem tabletky a citim sa dobre grafy na EEG neboli dobre.

brusinka.pusinka
12. jan 2011

@kristina1984 držkáme paluše aby to byl jen blbý test někdy se to prostě stává .Držkáme palušky 😉

kristina1984
12. jan 2011

@brusinka.pusinka Ďakujem

lucia32
12. jan 2011

@kristina1984 tak to 2x na nálade nepridá, ale hlavne, že ty sa cítiš dobre 😉

lucia32
13. jan 2011

Ránko...
Araňa porodila deviate dieťa. Lekár, ktorý bol pri pôrode, si zavolal jej manžela Deža bokom a vraví mu:
- "Dežo, keď budeš mať nabudúce chuť na sex, polož si otázku, či si schopný nakŕmiť ešte jedno dieťa."
- "Doktor", odvetí Dežo, "ja keď mám chuť na sex, mám taký pocit, že dokážem nakŕmiť celé Slovensko."
😀

laurajana
13. jan 2011

@kristina1984 ahoj my tiež ideme s malou 18.1. už druhý krát s malou po febrylných kŕčoch, ktoré mala tak musíme teraz chodiť na kontrolu po pol roku a uvidí sa po tomto druhom vyšetrení, lebo prvé "bolo dobré" ale užila malá pred tým diazepan, čo mohlo skresliť výsledok, takže teraz budeme bez tabletiek tak sa uvidí, snáď nás čakajú len dobré správy...

..a to si bola ty so sebou na vyšetrení, prečo? Prepáč mi tú zvedavosť

kristina1984
13. jan 2011

Ahojte maminky a ratolesti...dnes ale máme deň upršaný. ☹ nic sa mi nechce

kristina1984
13. jan 2011

@laurajana Ahoj to som bola so sebou....malý je chvalabohu zdravý jak rybička. 🙂
Cez leto som mala taký záchvat a mysleli si,že mám epilepsiu,ale zistili mi tetaniu ale výsledky EEG niesu stále podla predstav ok aj keď beriem lieky.Tak uvidíme čo ďalej.A prajem nech Vám dopadnú dobre výsledky a všetko bude ok.

laurajana
13. jan 2011

@kristina1984 aha toto zistili posledne aj kamoške...čo sa to deje? Strach fakt...tak nech sú výsledky čím ďalej lepšie...a čo ti na to povedali, dá sa s tým nejak "bojovať" niečo robiť, aby boli výsledky lepšie, hm? ...nám je tiež malá fit, len počas rastu zúbkov prvých mala 3x po sebe vysoké teploty cez 40 a tak pri treťom takom stave nič nepomohlo a dostala kŕče, tak sme museli na pohotovosť a následne na neurológiu ☹

kristina1984
13. jan 2011

@laurajana Neviem čo ďalej ale 18.1 my snaď povedia viac

laurajana
13. jan 2011

@kristina1984 ok držíme palčeky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre