Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majka3107
16. feb 2011

@brusinka.pusinka ahoj tak to je skvela cena za botasky...,a to si kupovala cez net alebo priamo v obchode,ja detom som kupovala ale pod30eur som nesla,ale to este minuly rok a teraz nas cakaju dalsie nakupy uz coskoro,maminky kde potom kupim sa skvelu cenu lepsie cez net?este som neskusala ...vsetkym vam prajem pekny vecer papa 🙂

traktor
16. feb 2011

@majkas ja som kupovala nove, pôvodne som chcela objednat 24, ale boli sme v meste, vyskusali a objednala som nakoniec 23 a aj tam ma este dost vôlu..ja som dlho obzerala aj nosene, ale v tomto cisle na chalanov nic nebolo a ked bolo tak okopanene 😖

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@majka3107 nové v obchodu jsou teď výprodeje lonských modelů 😉 😉
@traktor no v každem městě je to jiné hlavní je že matko bude mít botičky cos chtěla 😉

traktor
16. feb 2011

@brusinka.pusinka ja som velmi spokojna 😉 ..bude mat 2 x botasky, 2 x platenky ..a uz len v lete dokupim sandalky a mame vsetko...ja som vsetko kupovla dopredu a mam pokoj 🙂 ...a aj tu su vypredaje, deichman ma krasne topanocky za super ceny...a hlavne pre dievcatka

lucia32
16. feb 2011

klop, klop kto je tu???

traktor
16. feb 2011

tu je cervena karkulka a tam je kto ? 😀

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@lucia32 jasně že tu někdo je 😉 😀
@traktor jj přesně teď jsem vyhrála malé kecky a jsou užasné už se na ně těšíme 😀 http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6840884

traktor
16. feb 2011

@brusinka.pusinka su perfektneeeee 😉 ..a tu cenu..no radsej nekomentujem 😀 😀

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@traktor 😀 😀 😀 😀 jj moc se my líbí a malé k sukýnce či kraˇasům budou moc slušet 😉 😀 děkujeme

traktor
16. feb 2011

@brusinka.pusinka fakt su perfektne....a tie ceny..no fakt..odkedy ta poznam..ty asi tie super veci za super ceny pritahujes, ci co 😀

traktor
16. feb 2011

a toto su nase..musim sa pochvalit, bo mi bok odvalí 😀

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@traktor supr ty jsou užasné to bude frajer Maťko 😉 😉 😉
my máme jěště tyto a pak už jen budou sandále 😉 😉 Koupily jsme bíle 😀 😀 a samozřejmě i gumáky ale ty máme z loňska z tesca koupili jsme větší a teď se budou hodit 😉

traktor
16. feb 2011

@brusinka.pusinka jej aj tie su krasne...dnes je fakt velky vyber...na deticku su krasne veci..uz len fakt najst sponzora a bude to super 😀

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@traktor hold já jsme sponzor 😀 😀 😀 na malou je to supr za pár kaček jak se říká zato na Domiše je to pálka jak blázen v sobotu jsme nechaly v shoping parku tedy v obchodech přes 10 tisíc 😀 😀 😀 potřboval boty bundu 2 kalhoty a trička a mikyny 😀 😀 😀 a lyžařské brýle 😀 😀 😀 hold ale je to pro krásného frajera nelitujeme 😝 😝 😝 bude kořen 😀
No a kdyby byl baba tak to by bylo jěště víc 😉nezavidím ti 😉

lucim
16. feb 2011

caute potvorky, len som sem nakukla, siri sa tu straaasna infekcia, tenisky a boticky uz mam zrazu najdene, objednane a 1 dokonca zaplatene 😢

ale krasne kusky mate. 😀 😵 🙂
a gumacky mame tiez od jesene, tiez sme kupili s rezervou 🙂

lucim
16. feb 2011

brusi pekneeeeeee, ale ked treba - ked musis tak musis nakupovat.

a my mame uz aj jarnu bundu, 😖 😀 na tu ma nainfikovala zase svagrinka, nevinne sa ma spytala cez fb, ako to chodi na aukciach - ona este prelukaska nema, my ju uz mame doma a hned som k nej aj ciapku uhackovala. 😝

lucim
16. feb 2011

brusi tie tenisky su cooooooooooool 🙂
traky, super nakup topanociek. 🙂 budu mat co okopavat. 🙂

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@lucim já tu na koníkovi sehnala jarní bundičku 😉 máme už krom kraťasu skorem vše jen trička a tuničky dokoupíme 😉 😀 a šikulka hačkovací 😉

traktor
16. feb 2011

@lucim ja uz na bazar ani nekuknem..mame vsetko..len by ma pokusalo 😀 ...a sak sa pochval co si kupila..kde su fotecky...haaaaaaaaa?..ze tak ako za starych cias 😉

lucim
16. feb 2011

@brusinka.pusinka ja viem, ze budem dokupovat oblecko tak ku koncu jari - teraz je nam kopec veci tak uplne akurat, cize ked bude matulko vyrasat,dokupime, co bude treba, alebo mozno uz tensie. par mikiniek sme nedavno dostali (nevadiiii,ze vyhrname rukavy,ze su na 3-4 roky) 🙂 tak mi kamosi zase trosku usetrili. 🙂 leto zatial neriesim.

traktor
16. feb 2011

@lucim aj nas matulo ma aj take, ze musim rukavik podhnut..a sak nevadi..radsej tak, ako male... 🙂

lucim
16. feb 2011

@traktor a neodfotim, az ked budu veci doma? 😀
ale zastarych ciasto tu frcaloooo, a aj teraz bude, blizi sa sezona vymeny odevov. 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@traktor hle toto kupila jsme já 😀

lucim
16. feb 2011

@traktor ale mam ospravedlnenie pre tie nakupy, bundu a boty fakt bolo treba 😀 😀 😀 a drahy (asi omylom) povedal dnes vetu ze kup, kym mame peniazky ....no budem vahat? 😉

traktor
16. feb 2011

@lucim 😀 😀 😀 😀 ..co tam po odevoch..hlavne ze konecne bude teplooooooooooo 😉 ...inak dnes mal matko obliekaci den...vecne sa prezliekal a obzeral v zrkadle..neviem co h to chytilo...aj overal vyskusal a tak tu chodil..ale vonku nechcel ist..len skusal..

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@lucim 😀 😀 😀 hezká věta a pravdivá 😉
@traktor 😀 😀 😀 😀

traktor
16. feb 2011

@brusinka.pusinka si sa rozsupla 😀 😀 pekneeeee 😉
@lucim muza trepa posluchat 😀 😉

lucim
16. feb 2011

brusi, ked to vidim, chcem holcicku , jeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵
inak - dnes sa kamoske narodila druha dcerka ela. 🙂

brusinka.pusinka
16. feb 2011

@traktor
@lucim 😀 😀 zbavily jsme se malých věcí a tak jsme udělali nákup nových 😉 😀 😀 😀
Kamošce gratulka k babetku 😉

lucim
16. feb 2011

@traktor ty sa maaaas, nasho matula zatial bavi len vyzliekanie, alebo natahovanie si nasich veci na hlavu. 🙂
a skusat ciapku doma? vo vnutri? kdezeeeeee .
ale v pondelok som si vychutnala prehliadku, jednej malej ninke som niesla ciapocku, a taaaak sa vykrucala pred zrkadlom, ako modelka 😀 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre