• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
takto viazeme my , KsK vonku - ta baba ma elasticku satku http://www.youtube.com/watch?v=44snbbszTps&feature=related
18. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, ja viažem tak isto
18. aug 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei, možno kúpili niečo iné
18. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ine? akoze miesto mercedesu fiat punto? :wink: sak ked je najlepsia tak preco ju predavaju?
18. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimka, red castle , ale ked som ju kupovala vobec som si nevsimla aku dlzku berem a mam 5 metrovovu na tu moju malu husenicu a na tu moju tintitkovu postavu :grinning: no som blba alebo som blba
18. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, do 5 metrovej mozes zavesit celu skolku :grinning:
18. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei, niektorým vyhovujú iné šatky, niektoré chvália indio, iné hoppendiz, najlepšie je odskúšať, ak je kde. v čechách sa isto nájde niekto poblíž, kto by ti vedel ukázať viaceré šatky, prípadne nosiče. a podľa toho sa dá zariadiť.
prípadne predávajú kvôli dĺžke, na niektoré úväzy stačí kratšia šatka ako na iné.
18. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon presne tak :slight_smile: ... my az tak casto nemusime chodit niekam kocikovat do dediny, o chvilu mam pri dome tien, mozno ho dam spat tam s vysielackou...teda ak bude chciet spat.
18. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, aj ja mám 5 metrovú z liliputi, :wink:
18. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, veru výhoda domu, ja musím rozmýšľať čo si oblečiem, nemôžem vybehnúť len tak von, a kočíkať okolo panelákov je na nervy, žiaden park tu nie je, nič normálne, minule som išla sa prechádzať na cintorín, a som tam kojila, našla som si jediný slovenský hrob, čo som videla, tak sadla predeň na lavičku a kojila.
a von ešte obliekať aj malú jednu, druhú, ty vylezieš von a máš pohodičku, super.
18. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex aj ja mam 5 metrovu, aj ked mna je viac,a nie si blba, lepsie viac, ako malo. to vobec nevadi, previazes este dopredu, ked budu moc dlhe konce. a fakt, skus opatrne trenovat, ulahci sa ti.
18. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tééma šatky...teda ja ju nepoužívam....
18. aug 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, ale vsetko ma svoje plusy aj minusy ...zase ked chcem ist na nakup, alebo na urady, ci do nemocky, musim maleho nalozit do sedacky, do auta, porozmyslat, ako sa budeme v meste presuvat, ci satka, alebo cely velky kocik do kufra ... a kamosov, kamosky mam v blave ... ale nastastie nam vylety nevadia.
18. aug 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Konečne sa mi podarilo ukradnúť trošku času pre seba, kým malá spinká. Vidím,že tu rozoberáte tému "Baby šatka".Nemám skúsenosti,no rozmýšľala som nad ňou..hodila by sa možno aj vtedy, kým ten môj vrabček papká, lebo nám to trvá 2-3 hod s prestávkami a grgačkamí.. :confused:
18. aug 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim to hej, nákupy my riešime cez víkendy s mužom, autosedačka a konštrukcia kočíka a tak. a vybavovačky ma zas čakajú, rozmýšľaťa ko ísť musím aj ja.
a výhody ale aj nevýhody, poznám, žila som 20 okov v rodinnom dome, ale hneď by som brala zas.
a to je super, že výlety nevadia, ja by som aj niekam šla, ale muž ma nechce zobrať, že čo budem v blave robiť, keď tam ide aj on. :frowning2:
18. aug 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul, tak to isto by sa hodila, treba pokukať a rozhodnúť, či sa oplatí,
18. aug 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ak chces ist do blavy a muz ti ide, tak mu povedz, ze nech sa netrapi, co tam budes a chod. v com ma byt problem?
ahoj adul. to mate teda dlhe kojenie.
18. aug 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, išla by som, mám tam aj rodinu, tak by sa to dalo spojiť, len je problém, že on nikdy nevie, ako dlho tam bude, tam je problém. ale asi do konca prázdnin ho presvedčím.
18. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monr, neboj, určite ťa vezme..len mám taký pocit, že sme trošku asi všetci vykoľajený z nových režimov dňa, ktoré nám tí maličkí diktujú..ja aspoň si pripadám stále nevyspatá..
18. aug 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul, ono sa to popraví, treba sipospať aj cez deň :wink:
alex, no vidíš, a už máš aspoň ruky voľné :grinning:
18. aug 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monmon :slight_smile: uz aj zaspala, heh, trdlo :slight_smile:
18. aug 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, super, nie, nebudeš musieeť stresovať, že je stále pricucnutá,
mne teraz malá spí na hrudi v KsK vnútri. sa vytešujem.
18. aug 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex hurrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: skusila si len kojit, ci aj nosit ?

mon, vsak to nevadi, ked nevies, ako dlho bude ... budes tam tolko co on. vyzdvihne ta u rodiny. :wink:
18. aug 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz s nou beham hore dole, schvala som prso, tak uvidim kolko vydrzi spat, INAK RANAJKUJEM ZENY :grinning: OBOMA RUKAMI :grinning: HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
18. aug 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, ešte mám dva týždne, aby som to zrealizovala, potom ide malá do školy a to musím byť do pol piatej doma, a jemu sa to nikdy nepodarí :wink:
alex, tešíme sa s tebou
Dakujem
18. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex , ja sa s tebou tesim ako male decko, no vidis, len som ta musela popostrcit. :grinning:
mon aj potom to pojde, ak sa vynimocne dohodnes so svokrou, ze ti velku malu vyzdvihne, ci postrazi. :slight_smile: vsetko sa da.
18. aug 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh a kukam ze aj ked jem oboma rukami, pisem nohou a pismenka utekajuuuuuu
18. aug 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok