Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
18. aug 2009

takto viazeme my , KsK vonku - ta baba ma elasticku satku

https://www.youtube.com/watch?v=44snbbszTps
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reilyy
18. aug 2009

ine? akoze miesto mercedesu fiat punto? 😉 sak ked je najlepsia tak preco ju predavaju?

alexarisko
18. aug 2009

lucimka, red castle , ale ked som ju kupovala vobec som si nevsimla aku dlzku berem a mam 5 metrovovu na tu moju malu husenicu a na tu moju tintitkovu postavu 😀 no som blba alebo som blba

reilyy
18. aug 2009

alex, do 5 metrovej mozes zavesit celu skolku 😀

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
18. aug 2009

mon presne tak 🙂 ... my az tak casto nemusime chodit niekam kocikovat do dediny, o chvilu mam pri dome tien, mozno ho dam spat tam s vysielackou...teda ak bude chciet spat.

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
18. aug 2009

alex aj ja mam 5 metrovu, aj ked mna je viac,a nie si blba, lepsie viac, ako malo. to vobec nevadi, previazes este dopredu, ked budu moc dlhe konce. a fakt, skus opatrne trenovat, ulahci sa ti.

malka18
18. aug 2009

ahojte..tééma šatky...teda ja ju nepoužívam....

lucim
18. aug 2009

mon, ale vsetko ma svoje plusy aj minusy ...zase ked chcem ist na nakup, alebo na urady, ci do nemocky, musim maleho nalozit do sedacky, do auta, porozmyslat, ako sa budeme v meste presuvat, ci satka, alebo cely velky kocik do kufra ... a kamosov, kamosky mam v blave ... ale nastastie nam vylety nevadia.

adula13
18. aug 2009

Ahojte.Konečne sa mi podarilo ukradnúť trošku času pre seba, kým malá spinká. Vidím,že tu rozoberáte tému "Baby šatka".Nemám skúsenosti,no rozmýšľala som nad ňou..hodila by sa možno aj vtedy, kým ten môj vrabček papká, lebo nám to trvá 2-3 hod s prestávkami a grgačkamí.. 😕

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
18. aug 2009

mon ak chces ist do blavy a muz ti ide, tak mu povedz, ze nech sa netrapi, co tam budes a chod. v com ma byt problem?
ahoj adul. to mate teda dlhe kojenie.

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adula13
18. aug 2009

Monr, neboj, určite ťa vezme..len mám taký pocit, že sme trošku asi všetci vykoľajený z nových režimov dňa, ktoré nám tí maličkí diktujú..ja aspoň si pripadám stále nevyspatá..

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexarisko
18. aug 2009

monmon 🙂 uz aj zaspala, heh, trdlo 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
18. aug 2009

alex hurrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 skusila si len kojit, ci aj nosit ?

mon, vsak to nevadi, ked nevies, ako dlho bude ... budes tam tolko co on. vyzdvihne ta u rodiny. 😉

alexarisko
18. aug 2009

uz s nou beham hore dole, schvala som prso, tak uvidim kolko vydrzi spat, INAK RANAJKUJEM ZENY 😀 OBOMA RUKAMI 😀 HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexarisko
18. aug 2009

Dakujem

lucim
18. aug 2009

alex , ja sa s tebou tesim ako male decko, no vidis, len som ta musela popostrcit. 😀
mon aj potom to pojde, ak sa vynimocne dohodnes so svokrou, ze ti velku malu vyzdvihne, ci postrazi. 🙂 vsetko sa da.

alexarisko
18. aug 2009

heh a kukam ze aj ked jem oboma rukami, pisem nohou a pismenka utekajuuuuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre