• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
ja mam este furt 10 naviac 10 ostalo v nemocke, ale pri mojej vyske...165 ze poznas gulalo sa gulalo... :grinning: :grinning:
13. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in aj ta pride...zeby som predsalenjednym ockom kukla? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruš, a kolko ti ostalo z tehu kíl?? :confused:

susy...ale nepriberáme tak moc, ako niektoré iné babuliatka..my sme mali len dobrý základ :slight_smile: za 2 mesiace rovné 2kg, ale sú tu aj lepší papkáči :slight_smile:
13. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim tak bru a pozdrav matejka :wink:
13. sep 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn ukazujes v papkacoch na nas? :grinning: 7 kg uz k dnesnemu dnu urcite mame :slight_smile:
13. sep 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no matej mal 3100g po odchode a naposledy mal 6540g tak uvidime zajtra, :wink:
lu..dobrú nocku vám prajem :wink:

traky..mne pípne sms, že húú..došli prašule :grinning:
Tak objenávka na mamaaja konečne vyplnená. Teším. Takže dnes som len do 23 a idem sa popasovať s tými chlpmi. No a na budúci týždeň sa vrhnem na vlasy a koncom septembra možno už budem ako človek vyzerať. No načase, keď budeme mať svadbičku a krstík v jednom :grinning:
a som rozmyslala aj ja ze si dam spolocnu fotku so vsetkymi detmi do pasu, ale sa nezmestime.... :grinning:
13. sep 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in mne pipne zeuz nie su :grinning: :grinning:
13. sep 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..minule som sa s babyzuz bavila, že tuším pribrali už viac ako 2,5kg :slight_smile: tak to aj vy ste na popredných miestach, ak nie na prvom :wink:
13. sep 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aj ja čučat, bo zajtra ma caka den...matej nozky, vybrat peniazky a hura......dobru noc deticky amamicky :grinning: :wink:
13. sep 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruš..čo budeš aj vlasy holiť??? :grinning: :grinning:

traky...to by si potrebovala mať pass cez celú plochu :grinning: :grinning:
13. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Innes,
zostalo mi 10 a tých sa zbavím asi roku pána neviem ktorého. No na prášky. A oblečiem len tehu gate a za ten svet si nekúpim dalšie, lebo stále verím, že čoskoro aj bežné oblečiem.
Traktor,
ty máš nejaké staršie dieťa že 2 mes a 3 týž. My máme 5550g a 60cm. Ale niekedy nepapá, len tak cucká jak malé mača. Nevadí, mám dosť čo pestovať aj tak.
13. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...tak papa a úspešný dník zajtra :wink:

beruš...tak sa budeš vydávať??? :slight_smile:
13. sep 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruš...kilá zhodíme, hlavne že detičky sú zdravé a spokojné :slight_smile:
13. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn,

:grinning: niéééééééééé, tie stačí zafarbiť, ale už ich mám dlhé jak nikdy. No tak idem aj ja off, lebo o chvíľu je dieťa hore. Aj tak som už prepásla limit, čo som si dala na koňa. Nie je nejaká diagnóza že zavislosť na koňovi?
13. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn,
no ja už som vydatá skoro 3 roky, ale ešte to chceme spečatiť v kostole a aj s rodičmi, lebo predtým to bola tajná svadba ala Las vegas.
13. sep 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A choď už aj ty preč, lebo budem písať do nemoty. Dáme súťaž, ktorá si skor ten kožuch oholí? :slight_smile:
13. sep 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruš :grinning: :grinning: páni, to je ak oz filmu :wink: aj nás farár asi bude lámať na cirkevnú svadbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nech vám to klapne :wink:
13. sep 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ten kožuch zhodíš skôr ty :grinning: ja tento týždeň sa asi nedonútim :sweat_smile: a ešte tu chvílu budem, doniesla som si polnočné jedlo :grinning:
13. sep 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak asi aj beruška to vzdala :slight_smile: tak prajem dobrú nocku :slight_smile:
13. sep 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si ešte vyvesila prádlo a idem aj ja si lahnúť, zachvílu možno budem zase vstávať :grinning: dobrúúúú :slight_smile:
13. sep 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko :slight_smile:

tuším sa nám spanie upravilo tak, že prvé budenie máme okolo pol 4, 4 :slight_smile: a potom spíme do rána(7-8) :sunglasses: čo som celkom rada...dnes sme hore od 7 :slight_smile:
14. sep 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si uvariť meltu, niečo na raňajky spraviť...a do sprchy...a erik tlačí do plienky :grinning:
14. sep 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
halusky spravil vcera mm vo velkom...ja varim perkel...a obed uz je :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj

hmmm perkelt by som si dala...

babulky, myslíte že keď zjem niečo čo malej vadí tak ju z toho bolí bruško iba nadránom? cez deň je uuuplne skvelá, super náladička, aj hajáme celkom slušne aj papáme celkom slušne... a nad ránom sa krúti, vzdychá, mláti okolo seba ručičkami a mrnčí o dušu... a ja ju neviem upokojiť ani ukludniť... dala som jej prsko a to bolo len cuc sem cuc tam, a divadielko pokračovalo... ja už neviem..
14. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte babulky...tak ako? my sme svadbu prežili, malinká bola celkom dobrá...momentálne spinkala cca pol hodiny a už ju natriasam na rukách...ona cez deň viac ako hodinu nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ako ste na tom vy? so spánkom...
14. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevaste...
samy...ja neviem...nas maly rano prdi, tlaci, mrkoce, krochka...mlati okolo seba a prebera sa asi pol hodinu....skusala som mu prsko...akurat sa zgrcal...tak pocvicime brusko..pripadne som len pri nom a masirujem mu brusko ak David neprotestuje, ze je hladny....a podobne
v mama a ja rozoberali bruskove problemy...len som sa na tu stranu este nedocitala...
14. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa tesime-tej svadbe..nie tvojej :grinning:
samy-su urco tento tyzden na sone vo stvrtok,-nevies? cii im mam zavolat...ci si za dva tyzdne nepomenili plany...lebp stvrtok ideme rano na gyn. do TT a potom na obed do PN na klbiky...aby si mm nebral dovolenku a nebudu tam...ci idem este raz brnknut?
14. sep 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok