Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

voskovka
15. sep 2009

malka-tuto bebu možeš mať dlho...to nevadi...ty maš hypolargenne mliečko...nemaš ho nejak specialne upravovane ako my ten nutrilon...
tvoje mlieko sa meni až potom po polroku sa mi zda na dvojku..

malka18
15. sep 2009

no to hej...za dvojku..som nevedela že vy ho máte špeci upravené...

lucim
15. sep 2009

vosky takze ste u tej gastro neboli ... hmmm .. mozno by sa to zislo aspon prekonzultovat ...dufam, ze to mlieko bude sediet ... nemam vedomosti o tom, ze by muselo byt podavane to vase len po urcitu dobu , je mi to fakt divne. to mlieko ma preto, lebo jeho traviaci trakt nevie dobre spracovat tie tuky aj bielkoviny, mozno aj tu laktozu a zase mu idete dat len upravene bielkoviny???
to ze deti na umelom mlieku viac naberaju, beriem, ale aj niektore dojcene, nas matko ma uz 7kg.

babyzuzana
15. sep 2009

hoj hoooj hlasi sa "sratenaa"

lucim
15. sep 2009

no neeeee, kde si bola??? 🙂

alexarisko
15. sep 2009

No sziastok

lucim
15. sep 2009

ste sa dohodli? ci ste niekde randili spolu? 😀

alexarisko
15. sep 2009

xixi, to je telepatia, sefe, telepatiaaaa

lucim
15. sep 2009

uz len 4 dni a bude invazia kocikov v auparku 😀

alexarisko
15. sep 2009

jezis vidis? jak to leti 😀 esteze si mi to pripomenula, ja stale rozmyslam nad tym jak sa tam tesim a to ani nevim ze uz je to tak blizko

lucim
15. sep 2009

my to vime, bo sme vas vsetkych pozvali na oslavu nasej stvrtrocnice ... a dojcata pozyvame na raut, ich stravu na akcii kludne cvakneme my. 😀

lucim
15. sep 2009

majitel tam nebude, radsej to hodil na krk prevadzkarke, nech nas zvladne ona 😀

alexarisko
15. sep 2009

xixi, no pekne typicky chlap

lucim
15. sep 2009

otec 2 malych deti, vie co by ho mohlo cakat 😀

alexarisko
15. sep 2009

hehehe, tak tak, ako inak?

lucim
15. sep 2009

a kade si sa tulala, zesi k nam netrafila? co noveho? 😉

lucim
15. sep 2009

my mame sexi zamatovy zachripnuty hlasok 😉 ma v pusinke soor , to z toho a uz sa nam to lepsi. 😉 a boli sme cez vikend prvy krat na noc mimo domu - na chalupe s kamosmi a detmi. 🙂

malka18
15. sep 2009

babule poradte mi zastrihhla som princezničke do prstíku ked som jej nechtíky strihala..ako jej to mám ošetriť???

lucim
15. sep 2009

len to vydezinfikuj .. mas dettol? ten nestipe.

malka18
15. sep 2009

no ved práveže nemám...môžem to aj neskôr vydezinfikovať..to už bude asik neskoro..musím poslať mm niečo kupiť

lucim
15. sep 2009

lieh asi bude stipat, co? je to velke? urcite nie, pofukaj, pomojkaj. 🙂

malka18
15. sep 2009

myslím že lieh by určite štipal...ved som fukala aj mojkala chudatko moje...nieje to velké ale išla krvička...plakali sme obidve...joj ja amater...a to som doteraz nechtiky nestrihala,strihal mm...ale dnes že vyskúšam no a prosim pekne výsledok... ☹

lucim
15. sep 2009

to nic 😵

babyzuzana
15. sep 2009

kua odpojilo ma, vyhodilo zo siete, ale uz som tuu

babyzuzana
15. sep 2009

flakam sa flakam
v piatok sme isli k nasim a nezobrala som si notebook (lebo povodne sme sa mali vratit vcera) a sem na pc sa mi chodit nechce, ale cooo by som nespravila aby som aspon nepozdravila no nie?

babyzuzana
15. sep 2009

do rima, ale teraz som zistila, ze my to stretko mame 19ho a to je SOBOTA?!?! ja ze to je nedela
no nic, chcela som ist do ba v nedelu, ale asi budeme musiet v sobotu
no necham si to ujst? 😝 😀

lucim
15. sep 2009

zuzi zuzi skoro si nas prepasla, ano, v soooooboooooootuuuuuuuu 😉

babyzuzana
15. sep 2009

no vies co, by som prisla ako hviezda v sobotu a nikde nikto, no by som bola pekne nasr... ze som zase iba ja v kazdej ri.i 😀 😝 😀 😀 😀

babyzuzana
15. sep 2009

luci posledna fotka mateja je bozska!!!! vzdy ked sa prihlasis si ju kunem odkedy si ju tam vlozila, ten vyraz v tvari 😀 😀 😀 ze kto je tu viac ha? 😀

babyzuzana
15. sep 2009

idem robit palacinky za chvilu, mnam sa tak na ne tesim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre