Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
17. sep 2009

som kupila plienky babylove z DM, pouziva ich niektora? su take.....tuhe

vendulacky
17. sep 2009

rei, vyšlo mi to okolo 180g za týden, myslela jsem, že normal je 250-300g...no ale chutná jí a vypadá zdravě, tak to neřeším...
Hlavně už jí jsou knap 62 oblečko, kdo ji má šatit?

No abych to dopověděla.......

takže pátek jsem prospala a malou mi nosily jen na výcuc...pak jsem čumákovala v noci, jak jinak....

V sobotu jsem už lítala jak čamrda, nákupy, balení a směr CZ....v neděli se konala koláčová party u příležitosti mého významného jubilea 😀 😀 (apropo willkommen u třicátnic)..tak se sešli hosti a děti a jedlo se a pilo se a tak...jsem říkala, že jsme jak důchodkyně, které začínají oslavu ve 2 odpo a končí v 7 večer 😀 😀 😀 HRUUUZA!!! Šak ale to nebude trvat věčně🙂)

No a dnes mi volal mudr a odříznutá tkáň je bez zhoubných nálezů a vyřízli vše!!!! HURAAA!!!!!! bylo to jen povrchové, každopádně mě budou dál kontrolovat, ale měla bych bejt "čistá" 🙂
Jinak teda je divnej pocit bejt "o čípek kratší" 🙂)))

lucim
17. sep 2009

my sme ich mali na zaciatku, ale precural mi ich, tak som dominala a uz nekupila. ale vraj billove su dobre.
my este mame huggies a pampers. a obavam sa, ze ked dominame, pojdeme na cislo 4.

reilyy
17. sep 2009

🙂 gratulacio k 20tke a este viac k dobremu nalezu 😉
haaaa, moj maly uz fici na 64 a viac 😝 tiez je dlhy jak spageta

vendulacky
17. sep 2009

lu 😝 😝 😝 no nevím po kom modelka 😝 😝 každopádně po mě ne 😝 😝 páč já jsem záprtek se 169 cm a xaver o nic moc větší....hlavně žádný spekulace jasný?! 😝 😀

jen se pochval, šak máš co chválit!!! málo je takových jako my 😀 😀 😀 😀

reilyy
17. sep 2009

precural?? 😅 mne sa zdaju byt take jak zelezny pancier, ani chlpok na pipiku mu neofukne cez ne 🙄 zatial sa mi najviac osvedcili pampy sleep&play....billu ani tesco tu nemame 😠 kurnik a to sme jake velkomesto 😝

reilyy
17. sep 2009

😀 😀 😀 smrad az tu holkyyyyy 😀 ale ked NAS nikto nepochvali, musime sa same 😀 😝

reilyy
17. sep 2009

sme sa tu pekne zisli, najlepsia magistra, najlepsia anesteziologicka a najlepsia.....podpalacka??? 😀 😀 😀

vendulacky
17. sep 2009

rei, tak to je taky čahounek 😅

lu, vy už 4???? My ještě dvojku a ještě asi nějakou dobu budem 😅 No jo emča si dává pozor na línii 😎

Jo jináč máme v neděli křtiny, bože doufám, že tam neřeknu amen a haleluja jindy než mám....včera jsem byla korzovat po nákupech, tak jsem znásilnila HM, měli tam výprodeje a pořídila jsem emuš pěkné věci za 5eur po kuse(kalhoty, svetr,...) a pak jsem koupila šatičky na křest, booože to bude malá princezna, už se těším!! Pak hodím samo foto a to si ti vaši kluci rozmyslí, jakou že to červencovkus i vyberou 😀 😀 😀

reilyy
17. sep 2009

ven, was machst du , by the way? 😕 arbeit mam na mysli

lucim
17. sep 2009

veeen tak vitaj v klube uzasnych 30tnicok 😀
a hlavne gratulujem k necipku a ze je dobry nalez, supeeeeeeeeeeeeeeer. 🙂

no, matko si na liniu pozor nedava, vravi, ze to vybeha, ked ho nozky ci kolena udrzia. 😉

rei 😀 😀 😀

vendulacky
17. sep 2009

rei 😀 😀 😀 😀 😝 😝 nejlepší z nejlepších, pač já fušuju úplně do všeho 😀 😝

jinak normálně ti povím, že jsem měla narkozu už po 4 a je to čím dál lepší, já snad začnu hypochondřit, pač to je fakt úlet, jestli tohle dělá herák, tak se nedivím, že je na tom člověk okamžitě závislej🙂))) ten pocit, když tě to perou do žíly....áááhhhhhhh 😀 😀

já používám jen pampers, když něco vyzkouším a sedí to, nerada měním...jsem jak šedesátiletá bába, co nechce měnit svoje návyky a poddat se nové době 😅

lucim
17. sep 2009

a 62ku oblecko mam uz vyradene, az na 2 kusky. je cas na nakupy 74ky. 😉 sa v sobotu v auparku mozem vysanit, toho mame malinko. 🙂

vendulacky
17. sep 2009

lu, rei, díky za gratulejšn 😲
lu, ty jsi taky panna a ty to máš někdy....příští tejden????

rei, baj d vej mám ekonomku, 8 let jsem účtovala a poslední 2 roky jsem dělala jakože marketing, webový stránky, grafiku, photoshop...a taky podpaluju baráky, jen s tím naším se mi to (got saj dank) nepovedlo 😝

vendulacky
17. sep 2009

včera jsem koukala na vibrační lehátko, chci patřit do klubu vibrujících 😀 😀 nebo to udělám jak samantha a dám emuš masážní strojek? 😀 😀 😀
FP byl ale nějakej drahej...70 euro, mrknu radši na net

vendulacky
17. sep 2009

dítě mi tu funí za zády a kouká na mě jedním okem.... 😀

mám hlad a zase mi nikdo nic neuvařil..... 😝

lucim
17. sep 2009

ven ty nasa potencionalna zavislacka 🙂 uz viem, preco sa chces kamaratit s rei, aby si bola u zdroja. 😀
inak vela vela vela zdravicka aj tebe aj emuske zelam a pohodku k tomu. 🙂
vidis, ja to mam tusim v ... v pondelok. 🙂

lucim
17. sep 2009

😀 ven ja mam FP za 56.
ja ranajkujem prave teraz ...

lusia_99
17. sep 2009

ahojky ja sa napchavam piskotami a cajom a zalievam to pol litrom nestle caro s mliekom- ze dieta 😀 😝
Miško chrni som odsala to ananasove mlieko tak sa napchavam a nalievam aby sa mi nejake stihlo dotvorit kym Miško vstane a to uz mam len nejaku pol hodinku...
baby ja mam navarenu super omacku s my´äskom a knedliky to asi nemmozem teraz co??? 😝

lucim
17. sep 2009

lusia vyborna dieta, idem si caro urobit aj ja 🙂

vendulacky
17. sep 2009

lu, psssssttttt!! Ale ty jsi taky moje kámoška, v lékárně máte taky určitě nějaký papáníčko 😲

lu, já to věděla že 21.!!! Co jsem vyhrála? 😀

vendulacky
17. sep 2009

mnaaaaam! idem aj ja štúrit hlavu do ledničky 😀

vendulacky
17. sep 2009

tak jsem si vybrala poblívku selpičí z mrazáku...mám chut na nějaký těstoviny...máte nápad? mám tu uzenýho lososa, smetanu, sýr...nebo červenou omáčku? jdu juknout do kuchařky....

lucim
17. sep 2009

lososovo smotanove ocitronovane by mohli byt. 😝 ja mam zase vybrate prsia - nie svojeee, kuracie, s ryzou, este vymysliet na ako to spravim.
ven a pamatas si viac ako ja, ja som musela kuknut do kalendara. 😀

vendulacky
17. sep 2009

lu, dobrej nápad!!
kuřecí prsa miluju ve smetanovo-horčicové omáčce..zpěníš cibulku+smetanu+hořčici, mnam..

reilyy
17. sep 2009

veeeen, tak ty takto? 😀 narkoza je gooooood, som ju mala ked ma sili, to bolo fajneeeee 😵 prides si obcas zacmuchat plynu? mame take kvetinkovo vonajuci 😉

reilyy
17. sep 2009

ja mam hovadzie masko na stave s ryzou, zemiak.polievku

lucim
17. sep 2009

nemam smotanu, fnuk ☹ idem vysnorit, co to vlastne drahy dokupil do chladnicky ...a horcicovu omacku mam aj ja rada. 😝
chcem su ist nafarbit vlasy a cakam kym matko zaspi .... juuu tusim na neho tie uspavanky zase zaberaju 🙂

voskovka
17. sep 2009

reilyy-my použivame plienky zbdmky-a sme spokojní..a ma ich aj davidko a ten ich nikdy neprecikal...

reilyy
17. sep 2009

ja som sa farbila v pond.....som flakata znova jak hyena.....mi oci stipali tie vypary tak som len rychlo kydla na hlavu, rozmastila za minutu a sla vetrat na balkon...takze mam niekde blond, niekde hnede a niekde rysave

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre