• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
gabi, jem všetko, vyhýbam čoko, lebo malá sa mi po nej vyhádzala, ale stále sa vyhadzuje, len neviem z čoho, takže by som musela vysadiť všetko aby som prišla na to, čo jej škodí. :unamused:
15. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, josi, gabi ahojte :slight_smile:
15. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi...zatial som len raz, v palacinkách jedla tvaroh, ale je to mliečny výrobok, tak sa môže :slight_smile: aspoň ja nevidím dôvod ho nejesť :slight_smile:

mon :wink:
15. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, žolík, toho som hrala v nemocke so spolubývajúcou - inn, s Andreou :wink:
15. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme spolu hrali žolíka mon?? :confused:
studujem tému nosenie detí, som na 115 strane, a čítam to už mesiac, brrrr, ale poučné
inn, nie, to len že poznáš s kým som hrala :wink:
15. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monr.....no teda a co tam píšou?
Inesko tak nauč i manžu né :grinning:
15. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon...to máš čítanie na dobrú noc?? :grinning:
15. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, rozoberajú rozdiely Ergo, Manduca, sem tam Beco, Patapum, Ring sling, a Mei tai. a samozrejme všetky typy šatiek. Čítam preto, že zvažujem, ktoré kúpiť, šatku už mám, tak včuľ nosič :wink:
inn, veru, rozprávka na dobrú noc, sa mi nechce spať, veď cez deň snáď dobehnem :grinning:
15. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj vy ste také unavené? Ja ano by som spala v kuse :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to my neřešíme my kopíme jen příští rok nosičku na hory a to je vše :grinning:
15. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon...jááj, naša andrejka, som rozmýšlala, že kto to je :grinning: ktovie ako sa jej darí s mrňúsom u svokry :sweat_smile: a inak ked sme spolu nastúpila, tak tá tehulka, čo odchádzala na cisársky, je tiež koníkovka ´baluu´...chodí na rodili sme na antolskej :slight_smile:

josi...mm neni na takéto spoločenské hry :sweat_smile: som ho kedysi už lámala, ale nedal sa..
15. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi..som unavená, ale dá sa vdržať...dnes som si s erikom zdriemla 3 hodinky poobede, nechcel inak zaspať ako na mne, tak zaspal a ja s ním..ale velmo dobre mi to padlo, ten spánok :slight_smile:
15. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic jdeme krmiti a pak hajinkati a vám přeji sladké snění mamulenky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, dobrú noc
gabi, ja sa čudujem, ale unavená bývam oveľa menej ako tehotná, aj keď málo spím, tak zdriemnem s malou pred večerom a som v pohode. :wink:
inn, a ja že odkiaľ sa poznáte, už viem :wink:
15. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...tak karamelke dobrú chuť a potom obom dobrú nocku :wink:

mon..ale že je z koníka som nevedela, až ked som prišla z nemocky a písala na koňa, tak sa mi ozvala, že sme sa stretli na izbe :slight_smile:
15. aug 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na mňa ta unava doľahne až ku večeru ale inak dá sa... :sunglasses:
15. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlasim se do nocni smeny :wink: jeste ze jsem vas nasla :dizzy_face:
tak o cem se drbe? :confused:

ahoj inn polstarek je objednany :wink:

dneska jsme byli na vylete v Domazlicich na chodskych slavnostech :sunglasses: bylo to super...krasny pocasi...ale trochu moc lidi a hluku. Male se moc nelibili skotsti dudaci :confused: ....vrestela jako kdyby ji na noze braly....ale asi to bylo i hladem a horkem a tolika lidma :sweat_smile: tak dostala napapat a zase za chvili usnula v kocaru.....no ale jak se lidi koukaj kdyz jedete s kocarem kde vresti dite jak pri poslednim tazeni...no to je teda matka kdyz neumi utisit svoje vlastni dite :angry: :sweat_smile:
ale jinak to bylo fajn a rada jsem zas vyrazila mezi lidi :dizzy_face:

ale ted uz jsme hezky doma a mala ve sve postylce krasne spinka...napapana a spokojena :dizzy_face:
15. aug 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, no keď sa nepochvália, tak človek ani netuší. ale zrejme viacero ich čítalo aj našu tému, lebo podľa mien vedeli kto sme :wink:
na mňa vždy dolahne, ked dlhšie hladím do pc, začnú ma oči bolieť a tým pádom mi začnú aj klipkať a je to na spánok :grinning:
aspi, nech si myslia čo chcú, na mňa tiež zazerajú, keď malá začne vrešťať pri venčení psa v šatke. síce málokedy, ale občas sa stane, inak to miluje.
15. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vaše detičky chcu stále byť na prsniku lebo Ella aj každú hodinu niekedy a potom sa mi zdaju moje prsia take prázdne ako by sa nestihli ani naliať s mliečkom ale v noci ked spi aj 4 hd v kuse tak sa naleju pekne tak asi mam mliečka dosť...
15. aug 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon...a možno si nebola istá, tak sa nechcela ozvať...až ked potom čítala, tak sa uistila, že som to ja :sweat_smile: ja tiež keby nie som si istá, tak sa neozvem, aby nebol trapas :grinning:
15. aug 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, to hej, to by bolo blbé, ja som tiež tak na beju kukla najprv na ceduľu u sestričiek na mená, až potom sa jej prihovorila :wink:
15. aug 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi...to musia pochopiť, že malé bábo nebude stále ticho :slight_smile: nás čaká výlet o týždeň v sobotu, tak som zvedavá, aký bude erik a ako to zvládneme :sweat_smile:

gabi...presne tie isté pocity mám aj ja..cez deň stále cucá erik a mám pocit, že sa mlieko ani nemá čas tvoriť :grinning: a on by aj každú pol hodku bol schopný papať :sweat_smile:
15. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
človek sa nechce strápniť, ak by sa netrafil :grinning:
15. aug 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in tak si ma trochen upokojila som rada, že nie som v tom sama ale neboj všetko je ok a budeme dlho dojčiť
15. aug 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi...a majú to tak viaceré, sme to tu už preberali :slight_smile: neboj...pokial malí drobci neplačú od hladu, tak je mliečka dosť :slight_smile:
15. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len som sa bala lebo pri Sarke som ho mala omnoho viac až mi striekalo :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok