• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
no nic sluníčka jdu si udělat se synem pudink a pak jdem spinkat. Sladké sníčky přeji všem a hlavně noční směně :grinning:
18. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej boze voskovka držíme palce!

baby ako sa odreagovávate od malinkých...teda vy čo mate už viac detí sa toasi nedá, ale ja sa každý den potrebujem aspon na pol hodku odreagovať od malej napr. ist do obchodu a tak...aj vy mate také stavy? ale hned ako vykročím z domu tak mam výčitky:(
18. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ten problem s tym vysenim na cecku sme mali aj my, ale dokina mi povedala aby som mu dala par lyziciek prevarenej lucky a ono to zabera aspon u nas.
18. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky aj mi fičíme na ceciku, ale už som si zvykla :grinning:

Lucia32 dobre nám to vyšlo naše detičky sa narodili v rovnaký deň. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak, konecne spinkame na maminej hrudi v satke. dnes bol narocnejsi vecer.
luci, pekne akcne foto :slight_smile: aj v passe super :slight_smile:

perla, akurat som sa dnes o tom s drahym bavila .... aby mi nehrablo, tak potrebujem chodit niekam prec. bez maleho nie, ale boli sme sa na priehrade okupat napr, zajtra idem pozriet kamosku na senec, proste ja potrebujem tiez vyvetrat hlavu. aj s matejom, ale nieco ine, aktivitu.

kde je nocna smena?
18. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sme tu sme :grinning:
18. aug 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaho vyyliezaju :slight_smile: lili ako dnes? a ty?
18. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, no bida bida a ja napodobne heh a co vy?
18. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale, vecer po 8 nas chytili tie matkove stavy, tak cicikaanie, dudliky, voda, satka. normal :unamused: :wink:
18. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mi mrncala este aj na prse, som nechapala, zase sa nemoze vykakat, dala som trochu jablkoveho dzusu, uvidime co to spravi
18. aug 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som skusila aj ten horuci vankusik, ale bez efektu, my nemame problem v brusku (teda, az na to, ze pomahame s rr)
snad to zaberie.
myslis, ze ho mozem prelozit? :astonished: sla by som do vaneeeeeeee
18. aug 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheeee skus :grinning: ja uz mam svoju v postielke, idem aj ja zalahnut kym mi dovoli, na dlho to urcite nebude :grinning: prijemne kupkanie, ze zdravim kacicky
18. aug 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je v postielke, voda sa napusta, kaci kaci kac.
cmuk a paaaaa, ja idem zajtra na vylet. teda dufam, ze ano. :slight_smile:
18. aug 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky...ja len idem popriať dobrú nocku :slight_smile: som sa doteraz babrala s fotkami a ešte aj zajtra budem, je akcia na happy foto, tak budem dávať vyvolávať(aj pre mamu, tak ich je požehnane :sweat_smile: )

a teraz mi klipekenzi oči, tak idem zalahnúť :slight_smile: brúúúúúúúúúú...zajtra do písania :wink:
18. aug 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko fesandy :slight_smile: vankusik bol asi jednovecerna zalezitost, vcera nepomohol, takze sme vrieskali od 18.00 do 22.30.....a vyzeram asi takto :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
zasadna vec oz vcerajska, dali sme dudlik....tak dnesnu noc po kojeni namiesto hojdania a chodenia bolo dudlanie dudlika a ja som zachrapala vedla neho, ako si spokojne zmolil dudel....tak seriem na navyky, koliku budeme predudlavat, ked nam skonci, skusime odnaucit
19. aug 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásné raníčko sluníčka přejeme a pohodový a bezstarostný dník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau josi :wink: no, dnik mame vacsinou bezstarostny, horsie je to s nocou :rolling_eyes:
19. aug 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
postekli moje chutove pohariky a povedz mi co sa dnes u vas vari? :slight_smile:
19. aug 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reily zlatíčko dneska máme opečené branbůrky a ražničí , a hovězí vývar s drožďovým kapaníma jako dezert dělám jablečné pyré v želé :wink: Jinak už je vařeno jen se upeče to ražničí :wink:
19. aug 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jablcne zele? hod recept, to pocujem prvykrat :slight_smile:
19. aug 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reily nakrájíš oloupaná a vyjadřincovaná jablíčka do vody s cukrem toho přidáš podle chuti jablíček a my dáváme vyvařit pár nožiček hřebíčku a skořici asi lžičku, jdyž jsou jablíčka napůl uvařená přidáme želatinu tu průhlednou a pak to naliji do misek a dám schladit, nahoru při podávání dávám rozvařenou čokoládu a šlehačku :wink: Jo a nezapomeň vytáhnout hřebíček :wink:
19. aug 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: to vyzera byt jednoduche, mala by som zvladnut :slight_smile: kam ty chodis na tie recepty??
19. aug 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reily to nám dělala moje babička, ze slovenska jen to zalívala pudinkem, a moje maminka to vylepšila na želatinu je to víc svěží :wink:
19. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: zelatinu kupime a spravim :slight_smile: dnes asi dam ten vanilkovy pudink....alebo cokoladovy, sak tam je len kakao, nemalo by uskodit :sweat_smile: koliky mame tak ci tak
19. aug 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz rano som odstriekala asi 60ml mlieka, fakt ho mam take skoro prisvitnu vodu :frowning2: jak to ze vy mate smotanu? jak si mam z nzkotucneho urobit plnotucne? jes nieco specialne? alebo co?
19. aug 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reily to mě mrzí že malí tak trpí, my nevíme co to je jíme vše a malá nemá problém prdět do plen a i mimo pleny :dizzy_face: Přála bych všem maminkam aby jejich mrňousové neměli tyto problémy. Jinak brzy Vaše mimisky Karamelka dožene už máme skoro 4 kg :wink:
19. aug 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reily já nevím piji denně litr melty a jím hodně sýry a piji kefírky.A vždy denně něco sladkého aby bylo mlíčko mňam.J9m asi tak co dvě hodiny a to jen tak něco na zub, aby bylo co trávit. Hubnutí zatím moc neřešíme hlavní je mléko pro malou :wink: A hodně jíme ryby
19. aug 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melta je ta kava bez kofeinu? :confused: no, budem zistovat co papate a mozno pridem na to ze nejem spravne veci
19. aug 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, ja len an skok kojime sa prave chcem nas doplnit
POZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR , KOCIKOVA STRETAVKA JULOVCIATOK
koncom septembra by sme sa mohli stretnut a okukat si deticky, a ocmukat sa a vykecat sa na zivo. (uz tu ten navrh bol, len ho oprasujem a zrealnujem. )
kedze sme rozlezene po europe, (japonsko sa stahuje do talianska ), neda sa vyhoviet vsetkym.
mozeme ale urobit v tom istom termine viac stretiek. napr. vychod, stred, zapad, praha ....

ja dokazem prist do bratislavy, teda zvolavam maminy a mimina, aj manzelikov, ak chcete, alebo bez nich nemozete, na 19.septembra v sobotu , POD DUBOM V PETRZALKE, (vzadu je velka terasa, mali by sme sa s kocikmi zmestit) termin, lebo aj posledni mrnuskovia dorastu do prechadzkoveho veku, miesto preto, lebo sa da byt vonku s kocikmi . CAS - TREBARS O 15 TEJ?
len potrebujem niekoho, kto zisti, ci stale funguju, a ci tam nemaju napr. nejaku uzavretu akciu. viacere tam blizko byvate, treba skecnut s personalom.
mozem zobrat na stretko aj notebook, aby sme boli v spojeni s ostatnym svetom.

kto chce prist - nezavazne, orientacne, len aby sme vedeli : (dopiste sa):

lucim, alex, zmurka, majkas, babyzuz, zuzina, inn? , rius, samy, ani, fibi, oli,zaba2707,

my mavame koliky takto doobeda tak teraz chvilu klud ked papa uvidime dokedy
19. aug 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok