• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Innes, Lucim,
ako tá MD? Vy ste vždy tak sveta znalé. Inak baby ma včera nasr...li. Sa trepem do Tesca, sa tu spomínali výpredaje e figa borová. Akurát vetrovky mali z 10 na 7, tak som malému kúpila.
21. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..maťko je šikulko :wink: fakt sú zo dňa na deň tie detičky inakšie a šikovnejšie :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn nieeee to si ma pobavila :slight_smile: chlapa mam uz v olomouci, ale nerozpravam sa s davidom aby odomna neochorel :frowning2: :frowning2:
ako by som vlastne spoznala u tak malinkeho babatka ci odomna nechytil hrdielko??
21. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn,
no moj malý začal lenivieť. Tak krásne pásaval barančeky, ale včera len ležal a nič. Som mu aj hrozila, že včetky mu ujdú, ale kašlal na to. Hovorím mu, čo si to za pasáka?( nevedelo ma hneď napadnúť slovo pastier) ?už sa skoro došúlal od smiechu.
21. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyzuzana,
aj mne tak bolo minulý týždeň. Bábo vtedy nechce jesť, ale ja kravka som utekala doktorke pre istotu s ním.
21. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No musím ísť, už ho nezabavím. papa potom dočítam
21. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus, vcera pred pol nocou som sem hadzala linky pre babyzuz, kukni si tie prispevky ... a to co ma byt od noveho roka, to este nie je schvalene ...
21. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruš...ked bude niečo na 100pro ohladom MD, dáme vedieť :wink: a aj u nás tescu mali skoro figu borovú :angry: to čo som chcela nemali a ostatného mali dosť..tak ani ja som nenakúpila :unamused:

zuzi..no ešte že tak :wink: a neviem, ako by som to spoznala...asi by bolo bábo viac plačlivé, mrzuté..tak by som sondovala, čo prečo to :sweat_smile:
21. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vysávala tých pavúkov, čo som ráno spomínala :grinning:
21. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia karamelka je tiez sikulka ... a to neva, ze sa obcas trafi, monokel snad mat nebude. :wink:
21. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme von :slight_smile: :slight_smile: poobede sa ozveme :slight_smile: paaaaaaaaaaa
21. sep 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym co oslavujete vsssssssssssssssssssssssssssssssetkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skocte si do nasho stareho tesca, tam nakupite :grinning: :grinning: :grinning: a po ceste ma mozte prist navstivit :dizzy_face:
21. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, chcem sa opytat ci aj vasi mrnuskovia slintaju, ja mam pocit, ze ten moj slinta az moc
21. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som piekla dnes capucino susienky s mimibazariku, a su uzasne...
21. sep 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavi nas slinta neskutocne a uz dlho :wink:
21. sep 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17856, su fakt skvele, kto ma rad keksiky nech vyskusa :wink:
21. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak: ty si zlata, ty stale pozyvas :slight_smile: sak pockaj, sa tu dohodneme a "dobehnme" raz na nejaku dobrotku k tebe :wink:
21. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius skoc, aj vsetci, ja kazdy den peciem, neboj ja vas pohostim :grinning:
21. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, hned by som, ale...ke su predsa len "trocha" daleko :sunglasses: ja som bola zatial jedinykrat v kosiciach, minuly rok na kamaratkinej svadbe a poviem vam, ze som netusila, ze slovensko je take velke :confused: to bola dlhaaaa cesta...
21. sep 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dala som sa nahovorit na dalsiu dlhu cestu, i ked je kratsia ako do kosic, v piatok vyrazame do krkonos... to som zvedava, ako to zvladneme
21. sep 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6475296, akurat nam ich postarka dorucila, a prisla nam aj hrazdicka, len nam ju nechala na poste...ta nechapem ked doniesla jedno nemohla uz aj druhe? :sweat_smile: tak musim ist do susednej dediny peso na postu....
21. sep 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam sa zas vydavat? prisla by si...? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak: pekne, ty disneyovsky maniak :sunglasses:
21. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by som urcite neodmietla, take svadobne pozvanie krasnej stvornasobnej maminky :dizzy_face:
21. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co narobim, ja som maniak na take vecicky....potom som zavisla na konovi, na hrackach, na peceni kolacikov, .........jezis ja som zavislaaaaaaaaaaaaaaaaaaa poooooomoooooooc :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najviac som zavisla na mojich detoch ale to je normal, ze /no musela som to napisat ,aby si daktonemyslel, zeich zanedbavam :grinning: :grinning:
neboj, nie si sama
to mi prve napadlo, ked si pisala o zavislosti, ze deti su kde? ale ved to je jasne, to sa ani pisat nemusi...........
21. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok