• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
kuki kuk, tu denne gorenje :grinning:
u nas stejne, hlasim pekne, a 2 hodky mrncanie pucenie kojenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz som si asi nejak zvykla :rolling_eyes: ja ani neverim ze sa po 3 mesiacoch nieco zmeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olá olá....sme s5 :slight_smile:

koarktácia a iné srdcové vady sa nenašli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí....som šťastná ako blcha :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: doktorka aj sestričky boli velmi milé(nie ako tie na sone v BB :angry: )
24. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, tak to je bezvaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: mozes pokojne spavat :wink: uz bude len dobre :slight_smile:
24. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin...dobrú poradňu prajem :wink:

rei..u nás pekne tiež, naučili sme sa na 3hod intervaly medzi kojo, grckanie sa zlepšilo trošičku, dnes už 2 plienky naložené :grinning: nepučíme sa, nemrnkocene :slight_smile: obávam sa, aby sa to po 3ťoom mesiace neotočilo :sweat_smile:

lu...ak ste vy na ´chytení´ tak predpokladám, že to bude z toho...
24. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reilyy špica...ak sa budem ešte raz vydávať :stuck_out_tongue_closed_eyes: , určite to nacvičím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
24. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei...taká som rada :slight_smile: potom o rok na kontrolu ešte :slight_smile: skús pre peťka ten infant, ked biogaja nemfunguje :slight_smile:
24. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reily, že gorenje :grinning:
inak som dobre vymletá...ale tiež som si už zvykla, mm je vhodný adept na cvokhouse :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Vraj ju máme za trest...za naše hriechy :grinning:

Inn...tešákujem sa s tebou....
24. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, sak aj dophilusa dav :rolling_eyes: to proste nieje normalne ze moje dieta nereaguje na nic
24. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..a vy ste takí hriešnici??? :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei...a neni toho na neho moc?? skús dávať len ten infant..a uvidíš...musíš len skúšať :wink:
24. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky děvčátka přejeme pohodový dníček :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Inesko gratulujeme a jsme rádi že je Eriček v uplném pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Reily a Luci....musíte věřit že se to vše otočí :slight_smile:
24. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erik konečne zaspal...taký bol dogrcaný...som ho kojila u dokiny, hned potom sono(sa tam vrtel), potom do vajíčka..tak sa zgrckával postune...všetko mokré, aj čiapka :grinning:
24. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn...čo ja viem? Ale vyzerá to tak :grinning: Alebo máme doma krotitelku a cvičitelku rodičov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dnes idem objednať ten viburcol, čípky na neklud...inak rei nie si sama u koho tie "srákoty" nezaberajú, ani sab, ani probiotiká, ani espumisan...tiež som chcela kúpiť biogaju, ale neviem, neviem, ale asi u každého niečo iné, že? Ja kúpim aj Babycalm...kúpim všetko čo existuje...
moc? :confused: biogaja obsahuje len jednu bakteriu, ktora v dofilusovi nieje..a infant mu hrozne nechuti, musim ho donho doslo
lu..ten viburcol je homeo, že??

josi...dakujeme :wink:
24. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn...áno homeo, len nikde nemajú, musím objednať...
24. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei...možno sa tam tie baktérie bijú a nerobia to čo majú :grinning: alebo hrajú karty :grinning:
24. sep 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu...lebo som o nich aj ja počula, len som zatial nezháňala..ak by som, uvidím ako pochodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani v lekárni sú neni schopný objednať?? :confused:
24. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no ja im dam za tie prachy nerobit a len sa v creve povalovat!! to jak cigani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz nic nekupujem, nam nic nezabera :rolling_eyes:
24. sep 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn asi sú, ja som sa nepýtala, najprv som obehala...
24. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre raaaankoooo,
my smme sa zobudili s plne nalozenou plienkou, hurrrrrrrrraaaaaaaa, tusim vsade vyvesam baloniky. :grinning:

viburcol nie je problem objednat, ak nebudu mat, len im to nadiktujte. nam zabral, ked bol nervak z toho sooru.

lu, ako soor, vylieceny? nema ten neklud z toho?
24. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei :grinning: :grinning: a možno im dlhšie trvá, kým zaberú...chce to trpezlivosť :sweat_smile:

lu...ja chodím stále do jednej lekárne, už ma tam pozná tá magistra a ked niečo pýtam a nemá, tak automaticky mi to objednáva a druhý deň ráno to tam mám :slight_smile: ani jej nevravím, či by mi to mohla objednať...
24. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papám čoko croisant a pijem ľadovú kávu, balzam na moju ubolenú gebulku...
24. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci :wink: bré ráničko :slight_smile:
24. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, ako su natom vasi krpci s vlaskami? my prave preperujeme ... ci prevlasujeme ... menime hnede za - hnede :stuck_out_tongue_closed_eyes: (tatinko by sa potesil, keby boli blond, ale co uz, mamka dala silnejsie geny) :wink:

juuuj croissant by som si dala. nemam.
24. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...ránko...
ten soor už skoro nemá, včera som to nečistila sa priznávam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale bude v tom niečo iné, bo v noci teplotkovala...teraz ešte spinká, chudiatko moje maličké :dizzy_face:

tá káva chutí ako tekutá zmrzka, mňááám...
24. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa tiež mierne prevlasujeme, nad ušami sme plešaté, teda Natalka, nie ja :grinning: a sme zatiaľ hnedovlasé...ako je to u vás s farbou očí, my máme ešte stále bábätkovú modrú...kedy sa vlastne mení farba? už nem pamätám...okolo pol roka?
24. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám vlásky zatial nevypadávajú, práveže rastú...sú dlhšie kúsok ako boli :slight_smile: a farba stále tá istá :slight_smile:
24. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a očká tiež stále jasno modré....vravia mi, že mu ostanú modré...menia sa tak okolo pol roka,tak som zvedavá, či to budú tatinkove alebo maminkine očká :grinning:
24. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok