Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

aspine
25. sep 2009

ja si rikam ze bych študovala jinou vejšku? 😕 😀 😀

babyzuzana
25. sep 2009

aspi a ty si lekarka tiez?

aspine
25. sep 2009

baby myslim ze lucim to nebyla....myslim ze to byla holcina ktera snad ani v ty dobe nebyla tehu, ale planovala to ze bude 😀

aspine
25. sep 2009

ne ja nejsem doktorka 😉 studovala jsem andragogiku - vzdelavani dospelych... taaakze magistra 😀 jako lucim vid? 😀

lucim
25. sep 2009

aj mne sa zda, ze ta kocka co to zakladala len moc chcela byt tehu.
ja som sa opatrne pridala, ked uz to bolo v nejakom 7mom tt. 😉

lucim
25. sep 2009

jasneeee, magistra ako ja. 🙂 ale ja som dvojita. 😝 zuzi ty si ing?

doprciiic, cakam tu na zber aloe vo farmville a oni opravuju nieco na servri? saaakris, sak mi pokape uroda. fnuk 😠

babyzuzana
25. sep 2009

a ja ked som sa pridala, tak ma lucim zdrbala
huraaa baaaasnickaaaa

aspine
25. sep 2009

ja taky tak nejak 😉 jsme v tom od zacatku 😀
holky jak vam spi ditka? tahaj celou noc az do rana nebo vstavate? me usne kolem osme, devate a o pulnoci ji vzbudim aby vydrzela az do sesti. ale kdyz ji nevzbudim tak vstava kolem druhe, treti 😅
a to vsude pisou, ze uz by mohly vydrzet celou noc 😎 tak nas se to teda zatim netyka 😀

babyzuzana
25. sep 2009

ja som tiez "magistra"
ale uz 3 roky sa chystam spravit si PhDr. a celemu okoliu 3 roky odpovedam na otazku ze kedy? ked bude ten spravny cas...
a myslim, ze teraz je 😀

aspine
25. sep 2009

baby vypravej! za co jsi dostala sodu? 😅

aspine
25. sep 2009

intelektulani nocni smena 😀 😀

babyzuzana
25. sep 2009

mne moj david spi ako chce a robi si co chce, takze ja ho neviem vobec odhadnut 😖 😠 😒
raz tak, potom hentak, ale vstavam dost casto, 2 az 3x urcite a uplne milujem ked sa mi preberie a hodinu, dve sa v noci opat uspavame, to robi zhruba kazdu druhu noc 😒

aspine
25. sep 2009

tak to ja si "nespravim" uz asi nic 😀 a obzvlast po materske kdy se spis zacnu znovu ucit mluvit 😀 😀

babyzuzana
25. sep 2009

ked som sa s malinkou dusickou ozvala, ze "ahojte aj ja som tu a chcem sa pridat" tak modra lucim ma zdrbla, ze co to mam za datum v pase. ono mi tam nejak nesedeli tyzdne ci co, lebo ked som zadala datum mojej poslednej menstruacie tak ma hodilo to ineho terminu porodu, co nesedelo s terminum do ktoreho som sa prihlasila, tak nejak to bolo
niekedy by stalo za to sa vratit do tej jednotky a precitat si kto co ako sa pridaval a predstavoval 😀

aspine
25. sep 2009

ojojoj to je blby kdyz se musi v noci uspavat 😒 to naprosto chapu...
u nas od zacatku byla noc v pohode...i kdyz mela pres den cokoliv blbyho tak v noci spala i po kojeni...hned sup s ni do postylky a pokracovala 😉 a ja hned sup do svy aby si to nerozmyslela 😀
ale vstavat proste musim nekdy i kolem ctvrty, paty. vyjimecne spi i do sesti ale jen s pulnocnim buzenim 😅

babyzuzana
25. sep 2009

aspi toto mi pripomenulo tu genialnu fotku tvojej malej 😀 😀

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs...

lucim
25. sep 2009

zuz za co som ta zdrbala???? nem pamatam. 😕 ais si tam mala nejake salene tyzdne? sorrryyyyy, ale poriadok musi byt. 😝
mne sa doktorat nechce robit, nedavno som robila atestaciu. doktorat su pre mna len pismenka.

uz mi farma funguje, uz som nasadila ryzu. 😝

aspine
25. sep 2009

baby 😀 😀 tak ted jsem se tu rozrehnila ja! jeste ze mala nespi vedle me 😀

jo jo lucim takovy velky sef 😉 i kdyz ja se taky moc nepatrim ja mela termin cervnovy 😀

lucim
25. sep 2009

ja sa na noc nemozem stazovat ... matko v poslednej dobe spi prvy vecerny spanok 5hod a potom 3 az 2,5 hod, ale len cucame, rychlo grg a spime. niekedy si ten vecer skrati, ale nemam problem s budenim a zaspavanim. a rano sa casto vyvalujeme v posteli do 9. matkovi sa obcas stalo, ze aj do 10.

aspine
25. sep 2009

lucim prosim te co ty porad s tou zeleninou! 😀 taky uz jsi dlouho na materske co? 😀

babyzuzana
25. sep 2009

no ved maly doktorat je presne len o zmene pismeniek z Mgr. na PhDr. takze preto sa do toho az tak nemam a na velky nemam 😲

aspine
25. sep 2009

my dneska rano spaly do jedenacti 😎

babyzuzana
25. sep 2009

som prdusovi prave objednala kolotoc, boze taka kravina ktoru som ja tak odsudzovala (to tie intelektualky) 😝 😀 ale zistila som, ze ho to sakra zaujima tak mama sa prekonala a objednala nech neni chudatko moje ukratene

aspine
25. sep 2009

tak se na pismenka vykasli 😉 a je to 😀

jo holky kdyz jste tu porad 😀 nevite co vendulka? a ozvala se vubec lucka_m? 😕

lucim
25. sep 2009

aspi podlahla som davovej psychoze a ako vsetci okolo, aj odtialto, hram sa na facebooku na farmarku - farmville. 😝

babyzuzana
25. sep 2009

cooooooooooooooo???????????? do 11???? to nemyslis vazne! tak to my sme vzdy okolo tej 7 a najneskor sa nam stalo o 9 hore ☹ nech robim co robim

aspine
25. sep 2009

paneboze 😀
lucim mas ty vubec dite? jak ty to vubec stihas? vzdycky kdyz kouknu na konika tak jsi tu a ty jeste nekde jinde? 😕 😅 jsi supermatka ci co? 😀

lucim
25. sep 2009

vendy tu bola vcera v noci, zvlada vsetko lavou zadnou. 🙂
lucka-m sa uz veeeelmi davno neozvala ... smskneme jej? 🙂

aspine
25. sep 2009

baby uz mlcim 😀 no mala taky vstava kolem sedme, ale ja si ji dam pak k sobe do postele a spinkame dal 😉 nekdy s prestavkama to je fakt....cpu ji dudlika a premlouvam ze nakonec zas zabere 😎

lucim
25. sep 2009

aspi maaam , matko sa rad koji pri notebooku , tak co by som mu nevyhovela 😉 a nie som tu stale .... cez den aj obcas chodim po vyletoch, alebo vysedavam vonku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre