• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
brin, marlenku a deli ako zakusok :wink: joj, mam zrave obdobie, radserj sa obchodu vyhybam
29. sep 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oj joj...prid k nam..nejak nam tu veci ostavaju ladom skladom
29. sep 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reily no to jsme dvě já dneska jěště k normálnímu obědu udělala žemlovku s tvarohem a rozinkami navrch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zapečenou se sněhem s bílku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojky...čo ste tehuľky...že tu rozoberáte "papu"? :grinning:

ja som si dnes kúpila "family pack" crossaint...teda 4ks 7days ... a som ich zožrala ešte cestou domov v aute... to zato, že sa mi vyše dvoch týždňov darilo nejesť sladké, že???
a kúpila som si tie homeopatiká ricinus communis 5HC,,,,tak uvidíme....

ale viete čo sa nám stalo včera....??? Dianka papala o 18tej s tým, že ju o pol ôsmej okupkám a dám papakať a spinkať....tak som ju teda aj tak okupkala....priložila o ôsmej na cecík, ona sa prisala a v sekunde zaspala...ale tak zaspala, že sa teda nenajedla...a nezobudil by ju ani výbuch bomby...čakala som hodinu, ona spala.tak som ju preložila do postieľky s tým, že teda teraz je hladoš, že si za chvíľu vypýta....ja som celú noc hľadela na hodiny a sledovala ju či žije... :slight_smile: ...a ona sa zobudila až o 5tej ráno, že mama papať.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. sep 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a riešite tu ešte niekedy váhu??? mne sa po 20kilách zastavila na 6týždňov.... :grinning: ...a teraz sa zas pohla o kilo a pol....takže ešte :grinning: :grinning: 8,5 mi treba...stááále strašne veľa....ale už sa navlečiem do jednych svojích nohavíc...aj ked vyzerám ako "safalátka"... :grinning:
29. sep 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule...tanto výrobok som nemohla nájsť na slovenských stránkach..ani na google.sk....iba na google.cz...

http://www.lekarna.cz/nutrilon-1-ha-1-porce-18-4g/

neviete mi poradiť, kde by som ho zohnala u nás???
29. sep 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jennka,

ja zase riešim, ako by som pribrala :grinning: Mne sú pre zmenu všetky nohavice veľké :unamused:
29. sep 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo..tak to ti trošku závidím...a nechceš pár kíl zo mňa??? :grinning:
29. sep 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nejaké 3-4 kilečká by som brala. nech mám aj trochu "rici" "cici" ako tak sú :grinning:
29. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, gvendolina :grinning: :grinning: .... ja neviem co mam na tej farme robit....klikam jak blba... :sweat_smile:
29. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahi, haji, haj...spííí dieťa moje....som sa dočítala, že večerný rev je vlastne falošná kolika, kedy si dieťa uvolnuje nahromadenú negatívnu energiu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennka mozno sa u nas nedistribuuje ... skus zavolat do slovenskej nutricie, mozno maju vzorecku, ze by poslali. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na co ti to je? ked by si chcela takto davat mlieko, tak sa to dost predrazi. vidim, ze uz vzorky v cechach predavaju, donedavna sa rozdavali pre lekarov.

traky pisnem ti to na facebooku, dole hladaj chat.
29. sep 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimka dík..chcem to, ked niekedy budem potrebovať ísť von a bude problém kojiť....bola by to len nejaká rezerva..nie dokrmovanie ako pravidlo.....lebo nechcem kupovať veľkú škatuľu....to by sa zbytočne pokazilo, ked sa to musí rýchlo skonzumovať...chápeš???
29. sep 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chapem. :slight_smile: ale radsej si povedz, ze to rozkojis, som citala, ze vsetko je v hlave. :wink:
inak na von su vymyslene tie davkovace mlieka. ja mam , som dostala, ale to samozrejme neriesi dobu spotrebovania otvoreneho balenia.
29. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak sme nejak dnesny den dobojovali,maly hajka,davidko stale nervačí...
čo tu nove????asi nič čo???
29. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde môžem vidieť fotečky z vašej stretávky 19teho
29. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennka něco jsem viděla u Reilly v albumu :wink:
29. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u reilly...a tej to čo robí v albume??? idem kuk...
29. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn su aj v albume julovciatka2009
29. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jennka to nevím zeptat se musíš jí :grinning:
29. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte potvorky
29. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim, ze jedna skupina sadi ryzu, jedna uspava, jedna cumi na serialy a ja sama jedina konujem? :wink: :angry:
29. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som tu aj ja :slight_smile: som porcovala mäsko, šlo aj do mrazáka niečo...zajtra bude na hríbikoch a zemiaková kaša :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi..ja robím všetko naraz :grinning: okrem uspávania, spíme už od 20h :slight_smile: a vy ako ? klasika, nespíte? :sweat_smile:
29. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlasim, ze moje dieta sa meni k lepsiemu, uz zaspava skor, mozno si uz zavadza nejaky rezim a chape, ze uz je vecer, ze by mohol spat? zeby?
a ten kolotoc ho celkom dost zaujima, teraz mu tam krkaju zaby a hvizdaju nejake vtaciky :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
non ononaji já jsem tu :slight_smile: navařeno na zítra a jen udělám jablíčka v županu :grinning:
29. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mam tu taky bordel na byte ako by tu padla bomba, hrozneee ked ma clovek len dve ruky :frowning2:
Karamelka spinká od půl 8 a já čučím na tv :grinning:
zuzi..tak to je super, že sa davidko mení k lepšiemu :wink: teším sa, trochu si oddýchneš :wink:
zuzi...bordel v byte, šťastné dítě :wink:

josi...bez debaty šikulka :wink: a boli ste už na dalšom plávaní?? či kedy idete? :slight_smile:
29. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok