Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
29. sep 2009

brin, marlenku a deli ako zakusok 😉 joj, mam zrave obdobie, radserj sa obchodu vyhybam

brinzulka
29. sep 2009

oj joj...prid k nam..nejak nam tu veci ostavaju ladom skladom

josifek
29. sep 2009

Reily no to jsme dvě já dneska jěště k normálnímu obědu udělala žemlovku s tvarohem a rozinkami navrch 😀 😀 😀 😀 a zapečenou se sněhem s bílku 😀 😀 😀 😀

jennna
29. sep 2009

hojky...čo ste tehuľky...že tu rozoberáte "papu"? 😀

ja som si dnes kúpila "family pack" crossaint...teda 4ks 7days ... a som ich zožrala ešte cestou domov v aute... to zato, že sa mi vyše dvoch týždňov darilo nejesť sladké, že???
a kúpila som si tie homeopatiká ricinus communis 5HC,,,,tak uvidíme....

ale viete čo sa nám stalo včera....??? Dianka papala o 18tej s tým, že ju o pol ôsmej okupkám a dám papakať a spinkať....tak som ju teda aj tak okupkala....priložila o ôsmej na cecík, ona sa prisala a v sekunde zaspala...ale tak zaspala, že sa teda nenajedla...a nezobudil by ju ani výbuch bomby...čakala som hodinu, ona spala.tak som ju preložila do postieľky s tým, že teda teraz je hladoš, že si za chvíľu vypýta....ja som celú noc hľadela na hodiny a sledovala ju či žije... 🙂 ...a ona sa zobudila až o 5tej ráno, že mama papať.... 😅 😅 😅

jennna
29. sep 2009

a riešite tu ešte niekedy váhu??? mne sa po 20kilách zastavila na 6týždňov.... 😀 ...a teraz sa zas pohla o kilo a pol....takže ešte 😀 😀 8,5 mi treba...stááále strašne veľa....ale už sa navlečiem do jednych svojích nohavíc...aj ked vyzerám ako "safalátka"... 😀

jennna
29. sep 2009

babule...tanto výrobok som nemohla nájsť na slovenských stránkach..ani na google.sk....iba na google.cz...

http://www.lekarna.cz/nutrilon-1-ha-1-porce-18-4g/

neviete mi poradiť, kde by som ho zohnala u nás???

jajona
29. sep 2009

Ahoj Jennka,

ja zase riešim, ako by som pribrala 😀 Mne sú pre zmenu všetky nohavice veľké 😒

jennna
29. sep 2009

jajo..tak to ti trošku závidím...a nechceš pár kíl zo mňa??? 😀

jajona
29. sep 2009

no nejaké 3-4 kilečká by som brala. nech mám aj trochu "rici" "cici" ako tak sú 😀

traktor
29. sep 2009

lucim, gvendolina 😀 😀 .... ja neviem co mam na tej farme robit....klikam jak blba... 😅

lucia32
29. sep 2009

hahi, haji, haj...spííí dieťa moje....som sa dočítala, že večerný rev je vlastne falošná kolika, kedy si dieťa uvolnuje nahromadenú negatívnu energiu 😝

lucim
29. sep 2009

jennka mozno sa u nas nedistribuuje ... skus zavolat do slovenskej nutricie, mozno maju vzorecku, ze by poslali. 😝
na co ti to je? ked by si chcela takto davat mlieko, tak sa to dost predrazi. vidim, ze uz vzorky v cechach predavaju, donedavna sa rozdavali pre lekarov.

traky pisnem ti to na facebooku, dole hladaj chat.

jennna
29. sep 2009

lucimka dík..chcem to, ked niekedy budem potrebovať ísť von a bude problém kojiť....bola by to len nejaká rezerva..nie dokrmovanie ako pravidlo.....lebo nechcem kupovať veľkú škatuľu....to by sa zbytočne pokazilo, ked sa to musí rýchlo skonzumovať...chápeš???

lucim
29. sep 2009

chapem. 🙂 ale radsej si povedz, ze to rozkojis, som citala, ze vsetko je v hlave. 😉
inak na von su vymyslene tie davkovace mlieka. ja mam , som dostala, ale to samozrejme neriesi dobu spotrebovania otvoreneho balenia.

voskovka
29. sep 2009

ahojte...tak sme nejak dnesny den dobojovali,maly hajka,davidko stale nervačí...
čo tu nove????asi nič čo???

jennna
29. sep 2009

kde môžem vidieť fotečky z vašej stretávky 19teho

josifek
29. sep 2009

jennka něco jsem viděla u Reilly v albumu 😉

jennna
29. sep 2009

u reilly...a tej to čo robí v albume??? idem kuk...

lucim
29. sep 2009

jenn su aj v albume julovciatka2009

josifek
29. sep 2009

Jennka to nevím zeptat se musíš jí 😀

babyzuzana
29. sep 2009

cafte potvorky

babyzuzana
29. sep 2009

no vidim, ze jedna skupina sadi ryzu, jedna uspava, jedna cumi na serialy a ja sama jedina konujem? 😉 😠

inneska
29. sep 2009

tak už som tu aj ja 🙂 som porcovala mäsko, šlo aj do mrazáka niečo...zajtra bude na hríbikoch a zemiaková kaša 😝

inneska
29. sep 2009

zuzi..ja robím všetko naraz 😀 okrem uspávania, spíme už od 20h 🙂 a vy ako ? klasika, nespíte? 😅

babyzuzana
29. sep 2009

a hlasim, ze moje dieta sa meni k lepsiemu, uz zaspava skor, mozno si uz zavadza nejaky rezim a chape, ze uz je vecer, ze by mohol spat? zeby?
a ten kolotoc ho celkom dost zaujima, teraz mu tam krkaju zaby a hvizdaju nejake vtaciky 😀 😀

josifek
29. sep 2009

non ononaji já jsem tu 🙂 navařeno na zítra a jen udělám jablíčka v županu 😀

babyzuzana
29. sep 2009

a mam tu taky bordel na byte ako by tu padla bomba, hrozneee ked ma clovek len dve ruky ☹

josifek
29. sep 2009

Karamelka spinká od půl 8 a já čučím na tv 😀

inneska
29. sep 2009

zuzi..tak to je super, že sa davidko mení k lepšiemu 😉 teším sa, trochu si oddýchneš 😉

inneska
29. sep 2009

zuzi...bordel v byte, šťastné dítě 😉

josi...bez debaty šikulka 😉 a boli ste už na dalšom plávaní?? či kedy idete? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre