Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
2. okt 2009

ahoj zuzi,

tak teda chvalit sa mozes ale provokovat ee 😠 🙂 ale tesim sa s tebou 🙂
a papas dost vitaminov? ja osmdneska akurat vybrala zvysok calibra co mi ostalo z tehu lebo som nejaka prechladena tak nech to nejde dalej

a lehatko, u nas maximalna spokojnost. mame hosice z druhej ruky takzze uz nevibruje, ale mala sa v nom vie pekne zahrat. a myslim ze je to do 20kil, da sa to potom pouzit ako sedatko

zuzinaaa
2. okt 2009

cau Maji ja čo pojem vitaminov ne nepoje niekto za celi rok každy den tabletkovej fome aj jablka citrony a od porodu sa to na mna dobre lepi´ííí kurnik už ma to nebavííí ! Ja bysom to lehatko tiež mala kupit pod rukov to zebrovanéé za 33e vela ?

lucia32
2. okt 2009

majkas...neva, východ ...chápem 😀
zuzii...aj my máme lehátko, tiež som spokojná..33 je dobrá cena...

lucim
2. okt 2009

dobry vecer slniecka hviezdicky mesiaciky meteory a komety, co s nacatym piatkovym vecerom? ideme na zurku? 😵 😵 😵 😵 😵

reilyy
2. okt 2009

olaaaaaaaaaaa 🙂
ja mam lehatko, sice sa hybe zo strany na stranu ale nevaaaaaaaaaa 😝 a tiez odkladam donho krpca po jedeni ked potrebujem navarit alebo upratat, sa tam dovtedy hrajka 🙂

majkas
2. okt 2009

neni vela, ja som kupila za 29 plus postovne takze za 32e 🙂

reilyy
2. okt 2009

luuuu, natysek ti uz spi??? 🙂

vendulacky
2. okt 2009

brý večír, švábi se slejzají na pivo...🙂)) a jedno mám i na stole🙂

reilyy
2. okt 2009

mna stalo nove aj s dovozom 1300 ceskych

lucim
2. okt 2009

riesime lehatka? u nas stale funguje ... aj ked zacina v oblubenosti prevladat hrazdicka 🙂

janula14
2. okt 2009

AHOJTE MAMINKY,JSEM TADY NOVA A RADA BYCH SE S VAMI DELILA O RADOSTI I STRASTI NASICH MALYCH RATOLESTI.MAM CHLAPECKA,PORODNI VAHA 3,90KG A TED MAME 6,3OKG.
MUZETE MI PROSIM NEKDO PORADIT?JE NORMALNI,ZE MI ZACAL PIT JEN ASI 110ML MLEKA NA JEDNO KRMENI A CHCE PIT KAZDE 2 HODINY-POKUD NESPINKA,I PRESTO,ZE UZ JSME BYLI NA 150-180ML KAZDE 3-4 HODINY?MATE NEKDO PODOBNE ZKUSENOSTI?SICE PROSPIVA VELMI DOBRE,ALE CETNOST KRMENI A MNOZSTVI VYPITEHO MLICKA ME VRTA V HLAVE.MYSLELA JSEM,ZE BY SE MELY INTERVALY PRODLUZOVAT A NE ZKRACOVAT.DEKUJI ZA ODPOVED.

reilyy
2. okt 2009

😀 svaaaaby, tie som uz davno nevidela ....nastastie 😝 ja sa furt hanbim v obchode hodit do tlaciaceho kocika pivo, bo budu po mne kukat jak ked som si kupovala vlozky v 8.mesiaci tehu 😕 akoze "na co ti to bude'?

vendulacky
2. okt 2009

zuzinaa, máš to teda supéér, taky se těším až emouš dá desítku...děláme pokroky pomaloučku, spinkat chodí v půl osmý, ve 2 kojo a pak okolo 6 ráno-což už je taky jiný, než předtím každé 2-3 hodiny, brrr
Jinak od narození dávám emču spát mezi tou 7-8 hodinou, jak to vyjde s kojením a i když usne nebo neusne u prsa, spí/ usíná sama, dokáže si broukat třeba i hoďku, chodím jen nahazovat dudu, když vypadne. Naučila jsem okamžitě, hlavně nepláče, je už navyklá.

reilyy
2. okt 2009

sevas janulaaaaa 🙂 neries, ked prospieva tak mu davaj tolko kolko chce, je mozne ze ma teraz rastovy spurt, preto pyta tak casto, a kto by pil 180ml kazde 2 hod?? 😉

lucim
2. okt 2009

janula, tusim sa tu nema pisat vsetko velkym - tusim som to citala v pravidlach

a vitaj medzi nami ... tvoj syncek si pyta dokopy viac, aj ked na jednotlivu davku vypije menej. mozno ma rastovy spurt.

reilyy
2. okt 2009

😀 😀 som rychlejsiaaaaaaa 😝 😉

vendulacky
2. okt 2009

rei 😀 😀 😀 neblbni, vyser se na lidi a pij co ti chutná 😀 Já piju na mlíko🙂 i když poslední večery jsem spíš ujížděla na meltě🙂

lucim, musím tě strááášně pochválit, máš strašně hezkou a takovou uklizenou farmu 😵 😵

ahoj janul, my kojíme, takže neporadím... 😕

My máme období, kdy lehátko, hrazdička, hrací deka s hračkama moc nefungujou...nejlepší je mámin klín nebo náruč a ještě lepší je, když chodíme, povídáme a zpíváme...

vendulacky
2. okt 2009

janul, dej na naše študované odbornice, maj vždycky pravdu!! 😎

lucim
2. okt 2009

vendy cica ahoooooooooooooooj 🙂
dakujem za pochvalu, sa snazim, cely den na farme lestim listocky, narovnavam vetvicky do pozoru.

rei mas rychlejsie prstoky 😀

a zuzine gratulujem, ale nezavidim, zavist je skareda, fuj fuj, ja som rada, ze sa mozem na mojho synacka budit viac krat za noc. 😝 😀

reilyy
2. okt 2009

ven 😀 ja vcera kupila meltu, a ked som videla jake smetie to je tak ma aj chut presla 😝 popijam caro

lucim
2. okt 2009

idem si uvarit caro 🙂

majkas
2. okt 2009

janula ahoj, ja tiez neporadim kedze kojime, ale rastovy spurt sme zazili, ked si mala zacal pyta maniesto v 3 hodinovych intervaloch kazde 1,5-2 hodky. ale za par dni sa to vratilo do normalu

reilyy
2. okt 2009

ja by som zobudila zabiaka kebyze zapnem kanvicu 😝 musi stacit rajec

lucim
2. okt 2009

majkas diky za mailiky 🙂 a cmukam tamarku. 😵

majkas
2. okt 2009

ja tiez caro 🙂 aj ked nie teraz 🙂

nejako ma zmaha, idem sprchen a chrapen.
dobru nocku vsetkym a neze sa na nozcnej prepracujete 😉

vendulacky
2. okt 2009

tak jsem vám mákla na farmách 😉

innes, máš zralý jahoooodyyyyyyy

..a koukám, že naše brinzulka se dala na rejži 😀 😀 To hubne?? 😀 😝

majkas
2. okt 2009

luci 😵 my podobne cmukame mateja 🙂

vendulacky
2. okt 2009

rei, zabiják... 😀 😀 to ani prdět nemůžeš vid? 😀 😀

lucim
2. okt 2009

ven vsimla som si, dakujem, uz ti prisiel sek za pracu? 🙂 pri ryzi sa dobre spi, ja vas mozem pozvat na polnocne paradajky a zajtra na vino. 😝

majka brubruuu 😵

reilyy
2. okt 2009

😀 ven, prdim do postele, tlmic 😀 aj pohlcuje pach 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre