Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
6. okt 2009

sudokrem ... zuz preco sa pytas? mate zapareninky?

inneska
6. okt 2009

som farmila a idem do sprchy a potom sa vám budem plne venovať 😉

babyzuzana
6. okt 2009

prave ze nemame, 2x sme mali ked tak vela kakal, 1x som zmenila sudokrem za pytiol, 2x som prestala pouzivat vlhcene a umyvat zadocek pod vodou a je to ok
my tych kremov na zadocek mame do aleluja 😎 sudokrem, pytiol, rybaciu mast, cicalfate krem, dermalibour creme 😀

traktor
6. okt 2009

ja pouzivam tiez vlhcene obrusky, kupujem v tescu modry balicek my babys sensitive a kremik pouzivam nivea baby - krem na zapareniny a striedams indulona baby- a mame krasnu ritulku 😀 ....a kaka tiez viackrat za den ...v noci nie vtedy sa neda nicim rusit 😀

babyzuzana
6. okt 2009

my pouzivame pampers sensitive

josifek
6. okt 2009

my myjeme pot tekoucí vodou a venku používáme ubrousky od nivei, nebo Huggis a mažeme bepanthenem 😉 ale jen občas né pořád. Celou noc nekákáme ale zato ráno máme nadílku, takže přebalím v 22.-23 hod podle toho jak se vzbudí a pak až ráno a to je jen počůraná 🙂

traktor
6. okt 2009

nam sa osvedcili tieto, to som len tak nahodou kupila/ na zaciatku som aj ja mala tie pampers/, sme boli v tescu a mamicky kupovali jak dive tak som aj ja vzala vyskusat...a su fakt dobre....modre su tiez na citlivu pokozku... 🙂 , ja uz bez nich nemozem byt...nech ziju vlhcene obrusky 😀 😀 😀 😀

babyzuzana
6. okt 2009

oo aj bepanthen mame, na ten som zabudla 😉

lucim
6. okt 2009

zuz dobre mate nakupene, ten pytiol nedavaj stale, len ked je problem.

obrusky my pouzivame rozne, vsetky nam sedia, a co sa tyka cistenia, mam pocit ze najlepsie boli johnsonove.

som sa odmlcala, lebo som s drahym riesila vianocny darcek pre dedkov a babky, ideme urobit nastenny kalendar, odtialto. www.happyfoto.sk
smetam skusali strkat fotecky, bude to super.

traktor
6. okt 2009

ani ja nekremikujem stale...ked si spomeniem ....

inneska
6. okt 2009

ja používam babylovácke obrúsky, zelené alebo biele, oboje sú fajn 🙂 a na riťulu mám teraz rybilku 🙂 a kopec vzoriek(sudocreme, bepanthen, nivea, indulona) 😀 a tiež máme krásnu a spokojnú riťulku 🙂

josifek
6. okt 2009

My ani nekrémujeme celé tělíčko pokaždé jen někdy a to natíráme excipial U Lipolotio 😀 jinak jsme krásní bez mazaní 😀 😀 😀 😀

inneska
6. okt 2009

aj nám v podstate vyhovujú všetky obrúsky, aj krémiky 🙂 len čo som mala vzorku obrúskov od johnosonu, tak tie mi desne smrdia 😝

traktor
6. okt 2009

josi aj ja to pouzivam je to super...uzasna pokozka , nam to dala dokyna ked sa matko trosku vysipal na zaciatku/ som zjedla cokoladu/ a odvtedy som tomu verna.... 😉

traktor
6. okt 2009

no ono je to tak ze teraz im este vsetko vyhovuje...papaju nase mliecko, pripadne umele...potom pride prikrm...kakanie aj pisanie bude agresivnejsie, tak potom uz moze aj ritka vymyslat 😀 😀

josifek
6. okt 2009

Traky já to používám už mnoho let u syna a měkdy když mám suchou kůži já a tak jsem hned od začátku začala používat ale jen občas ne každý den a je fakt perfektoš.Můj doktor je s tím spokojený říká že to stojí stejně jako jiné krémy ale je to 100% lepší 🙂

lucim
6. okt 2009

my sa kremujeme atoderm mlieckom, mala som este z lekarne.
ideme sa s drahym hrat s tym kalendarom, tak sa odmlcime.... 🙂

inneska
6. okt 2009

ja som vlastne erika ešte ani ničím nenatierala...pokožku má krásnučku, tak mu ju ničím nejdem mazať 🙂

josifek
6. okt 2009

Lu krásné hraní 😉
Inesko my mažem jen když přijedeme z chalupy tam je jiná voda 😀

aspine
6. okt 2009

zdravime 😵
holky dekujem za podporu a zitra jdeme na to 🙄
dneska jsem mluvila s kamoskou a ta rikala ze na tom byli taky a ze sestra ktera ty testy delala tak jim rekla ze to nejspis nic nebude protoze kdyby jo tak uz by nejaky nesrovnalosti zjistili v porodnici pri testu krve z paticky 😉 tak jsem se trochu uklidnila 😅
ale stejne nam drzte palce a urcite to pomuze 😉

luci taky jsem myslela na kalendar k vanocum pro babicky a dedecka 😉

my mazeme telicko modrou Indulonou, oblicej cervenou a prdylku ubrouskama od Pampers a Bepanthenem 🙂

traktor
6. okt 2009

no ja to natieram po kupani/ ale nie stale...spojim to z masazou telicka, takze je lepsie ked je niecim natrety... 😉

traktor
6. okt 2009

aspin myslime na vas...nic to nebude....marketka je krasne zdrave babulko 😵 😵 😵

aspine
6. okt 2009

traky ja vim a diky 😵 uz aby jsme to meli za sebou 😕

inneska
6. okt 2009

aspi..určite budeme na vás myslieť 😉 a je fajn, že ťa sestrička upokojila...uvidíš, že to dopadne dobre, inak ani nemôže 🙂

traky...maťko ma full service, aj s masážou 😉

babyzuzana
6. okt 2009

pridala som si do albumu nove fotocky, tak mrknite ak scete
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

josifek
6. okt 2009

sluníčka jdu okoupat vodu a pak zalehnout 😉 Přejí krásnou nocinku a sladké sníčky 😵

inneska
6. okt 2009

aspi...a ráno kedy idete? kedy na vás začať myslieť 😉

josifek
6. okt 2009

Babyzuz krásné fotečky malí je krásný a ten šibalský kukuč 😉
Aspi držíme pěstičky 😵 😵 😵 😵

inneska
6. okt 2009

jú, davidenko je krásnučký 😵 😵 😵 cmuk

josi...papa a dobrú nocku 😉

aspine
6. okt 2009

dekujeme jste zlate 😵
jsme objednani na 10.30 a trva to pry kolem 45min. A ani nevim jestli budou vysledky uz zitra anebo budeme muset cekat 😕

baby je to zlaticko 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre