• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
dosť sa o tom píše v téme nosenie detí
20. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočenky. Tak jak je? My máme za sebou celkem úspěšně šestinedělí. Ještě že už je to za námi :grinning: . Malá už celkem spolupracuje...teda pokud zrovna není vedro jako dneska :angry: . To pak nechce spát. Vytuhla mi až v 7 na mé posteli chvíli před tím než jsme chtěli jít koupat...tak půjde dneska spát na čuníka, protože jí nehodlám budit :grinning:.

Vůbec nestíhám počítač, tak jen doufám, že se všechny máte skvěle a drobečkové prospívají. Alespoň na Vás často myslím , když nemůžu být s Vámi on-line :wink: . Ale možná se blýská na lepší časy, protože drahoušek vyměkl ve věci koupě noťase...takže možná budu mít notíka a budu moct být s Vámi třeba i během kojení i když jen s jednou volnou rukou, jupííí :slight_smile: . Tak držte pěstičky ať si to manža nerozmyslí :wink:

no nic, musím mu vyklidit pole aby se mohl učit. Tak dobrou berušky a pozdravujte svoje zlatíčka :slight_smile:
20. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nosim krpca v klokankovi
20. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei, ja neodsudzujem, Kiku som aj ja nosila v klokanke :wink:
20. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teraz je už šatka a bude ergonomický nosič
20. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja viem, je pravda ze je v tom dost poskrucany, preto kupujem satku
20. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monr: aha, to som nevedela. ja len, že sem-tam by som ho tam dala, lebo mi je ťažký
20. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme dnes boli v lekarni v klokankovi
jajo neviem aku mas klokanku, niektore su urcene uz od narodenia, ine neskor.
pekna vaha :slight_smile:
mon ale kazdy na teba pekne pozera, alebo vyjavene :slight_smile: ked som sa prvy krat presla po dedine, bola som cela v modrom - ako na fotke a jeden si myslel, ze ako to, ze som zase tehotna :grinning: tak som podisla blizsie a uz videl ako to je :grinning:
ten nosic je peknucky. :slight_smile:
rei, tie 2 voľné ruky sú k nezaplateniu
20. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby sa mi dali ruky odmontovat bolo by naj....bo bez nich nevie zit...tukam jednym prstom, hojdam
20. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kochiiiiiiiiiiiiiiiiii cmuk, aj malickej, to som rada ze si sa ozvala a ze sa mate fajn. ss notasom drzim palceky, aj matejove :slight_smile:
20. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, mne tiež zo začiatku tipovali, potom si zvykli, dneska mi akurát 2 detičky hovorili, že aká je malá v tom zlatá
idem asi spat, nikdy neviem ake prekvapko bude v noci
paaaaaaa
rei, dobrú nôcku
20. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei, ja jednou rukou pridrzam dudlik, ked sa prebera, potom chvilku stelujeme, popripade cuc vodu a zase zaspi, uz to par vecerov neboli az take krute stavy. :slight_smile:
20. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monr: díky. pozriem, ale dnes už nie. som už hotová. idem zdriemnuť. maličký spí. teraz večer bol nejaký nervný, tak som zvedavá, že dokedy ma nechá.

majte sa. príjemnú noc
20. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaji, dobrú
20. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei, jajo, tak ak teda idete, sladke sny :dizzy_face:

mon, divne tehotenstvo, ked ti z brucha trcia nozicky :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, akú vodu dávaš?
20. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si napísala super, keď som viazala KsK vonku, tak som občas aj nohy schovala :slight_smile:
20. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prevarenu lucku. kvoli tej matkovej vecernej zahe. iba vecer ked sa krci alebo place. proste teraz sa nam fakt osvedcila kombinacia dudlik voda, ale predtym este nosit a tancovat a spievat. dnes iba 3 pesnicky :wink:

ale dnes sme isli vecer domov, zavolali na nas horni susedia , aj som ho tam nakojila, pohodka, a matko sa zapol,... :astonished: aspon vedia, ze tie revy obcas vecer sa nedaju len tak vypnut, suseda skusala vselico, mojkat, recnit, chodit, nedal sa ukecat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dávaš ju teplú?
ja som rozmýšľala, raz za týždeň dám tak 10 ml čajíka. a už len raz denne UM. :slight_smile:
20. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nohy schovane sme dnes mali pri mraziacich boxoch :wink:
20. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo keď fúka vetrík, tak schovám nohy, keďže ju tam nosím len v krátkorukávovom body, a to sme obe spotené ako myši
20. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte ponožky má :grinning:
20. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, uz ju teplu nedavam, snazila som sa, ale u nas to sluzi ako prva pomoc, takze ju mam nachystanu .... a priznavam, ja co som sa tak branila flaske, som na nu matka naucila, lebo ked je cely fialovy od revu, tak ta lyzicka sa fakt neda trafit do pusy. dnes vycucol 20 ml asi na 4x. snad uz teraz bude spinkat.
20. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snáď hej,
ja dávam to UM rovno z fľašky, a inak veselo cucá z didku. vôbec jej to nevadí. tú vodinku aj ja skúsim, tiež kupujem lucku, niekedy aj UM z nej spravím.
20. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe tie ponozky nenapadne zhadzuje? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok