Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kochanski
20. aug 2009

Ahoj kočenky. Tak jak je? My máme za sebou celkem úspěšně šestinedělí. Ještě že už je to za námi 😀 . Malá už celkem spolupracuje...teda pokud zrovna není vedro jako dneska 😠 . To pak nechce spát. Vytuhla mi až v 7 na mé posteli chvíli před tím než jsme chtěli jít koupat...tak půjde dneska spát na čuníka, protože jí nehodlám budit 😀.

Vůbec nestíhám počítač, tak jen doufám, že se všechny máte skvěle a drobečkové prospívají. Alespoň na Vás často myslím , když nemůžu být s Vámi on-line 😉 . Ale možná se blýská na lepší časy, protože drahoušek vyměkl ve věci koupě noťase...takže možná budu mít notíka a budu moct být s Vámi třeba i během kojení i když jen s jednou volnou rukou, jupííí 🙂 . Tak držte pěstičky ať si to manža nerozmyslí 😉

no nic, musím mu vyklidit pole aby se mohl učit. Tak dobrou berušky a pozdravujte svoje zlatíčka 🙂

reilyy
20. aug 2009

ja nosim krpca v klokankovi

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reilyy
20. aug 2009

🙂 ja viem, je pravda ze je v tom dost poskrucany, preto kupujem satku

jajona
20. aug 2009

monr: aha, to som nevedela. ja len, že sem-tam by som ho tam dala, lebo mi je ťažký

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reilyy
20. aug 2009

sme dnes boli v lekarni v klokankovi

lucim
20. aug 2009

jajo neviem aku mas klokanku, niektore su urcene uz od narodenia, ine neskor.
pekna vaha 🙂
mon ale kazdy na teba pekne pozera, alebo vyjavene 🙂 ked som sa prvy krat presla po dedine, bola som cela v modrom - ako na fotke a jeden si myslel, ze ako to, ze som zase tehotna 😀 tak som podisla blizsie a uz videl ako to je 😀
ten nosic je peknucky. 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reilyy
20. aug 2009

keby sa mi dali ruky odmontovat bolo by naj....bo bez nich nevie zit...tukam jednym prstom, hojdam

lucim
20. aug 2009

kochiiiiiiiiiiiiiiiiii cmuk, aj malickej, to som rada ze si sa ozvala a ze sa mate fajn. ss notasom drzim palceky, aj matejove 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reilyy
20. aug 2009

idem asi spat, nikdy neviem ake prekvapko bude v noci
paaaaaaa

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
20. aug 2009

rei, ja jednou rukou pridrzam dudlik, ked sa prebera, potom chvilku stelujeme, popripade cuc vodu a zase zaspi, uz to par vecerov neboli az take krute stavy. 🙂

jajona
20. aug 2009

monr: díky. pozriem, ale dnes už nie. som už hotová. idem zdriemnuť. maličký spí. teraz večer bol nejaký nervný, tak som zvedavá, že dokedy ma nechá.

majte sa. príjemnú noc

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
20. aug 2009

rei, jajo, tak ak teda idete, sladke sny 😵

mon, divne tehotenstvo, ked ti z brucha trcia nozicky 😀 😀 😀

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
20. aug 2009

prevarenu lucku. kvoli tej matkovej vecernej zahe. iba vecer ked sa krci alebo place. proste teraz sa nam fakt osvedcila kombinacia dudlik voda, ale predtym este nosit a tancovat a spievat. dnes iba 3 pesnicky 😉

ale dnes sme isli vecer domov, zavolali na nas horni susedia , aj som ho tam nakojila, pohodka, a matko sa zapol,... 😲 aspon vedia, ze tie revy obcas vecer sa nedaju len tak vypnut, suseda skusala vselico, mojkat, recnit, chodit, nedal sa ukecat. 😝

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
20. aug 2009

nohy schovane sme dnes mali pri mraziacich boxoch 😉

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
20. aug 2009

nie, uz ju teplu nedavam, snazila som sa, ale u nas to sluzi ako prva pomoc, takze ju mam nachystanu .... a priznavam, ja co som sa tak branila flaske, som na nu matka naucila, lebo ked je cely fialovy od revu, tak ta lyzicka sa fakt neda trafit do pusy. dnes vycucol 20 ml asi na 4x. snad uz teraz bude spinkat.

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
20. aug 2009

aj tebe tie ponozky nenapadne zhadzuje? 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre