• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
dala som si 2x paralen, ale hned na to ma vzdy natiahlo a obimala som misu, tak ani neviem ci zabral
21. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi ahOOOOOJ, aj tysi mozes vziat ibalgin. :slight_smile:
21. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi.. :slight_smile: dobrá otázka, čo sa môže...ale ja by som si dala flector, ten máme doma.. :slight_smile:
21. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
btw aj mna dnes bolela hlava :frowning2: ibac to rozchodil. este ze ho uz mozem.
21. aug 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..a flector?? sa môže?? :confused: neni to nejaký sajrajt?? :confused: mm to pije..aj ja som pred tým...ale super zaberá :sweat_smile:
21. aug 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa zatial len raz bolela, ale prežili sme to aj bez medikamentov :slight_smile:
21. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz jdu na nej :wink: diky za radu :dizzy_face:

jinak my porad spime stejne....o pulnoci krmeni a pak vstava kolem pate....nic zatim nenatahuje :angry: :grinning:

jo holky stava se vam ze by se pri kojeni mrnous vrtel a vztekal....pritom mliko tece v tom to neni....spis mi prijde ze ji boli brisko kdyz se napije, protoze po kojeni breci a asi po peti minutach chovani prestane....neni to pokazde, ale spis takhle navecer :frowning2:
nemate nejaky tip jak ji pomoct?
21. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex to bolo ako ze provokujes mna, ze moj david este taky zazrak pre mna nespravil

tu migrenu som dostala z tych poslednych noci ked bol vkuse hore, alebo spal tak max. 3/4 hodinu, cez den toho tiez nepospi
21. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis tak mna nastastie hlava nezvykne nejak casto boliet, teraz len chrbat, prijala by som masaz :frowning2: jak ju stale kojim zhrbena :frowning2:
21. aug 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi mne to david robi tiez, pije, pije a potom sa zacne odtahovat, hnevat sa a chvilu mu trva kym sa opat ukludni a papka, neviem cim to je
21. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi..aj erik toto sem tam robí...je taký, že aj chce bradavku, aj ju vyplúva...vtedy si ho hodím na pleco na odgrgnutie, alebo ho dám na bruško(tieto 2 polohy ho ukludnia) :slight_smile:
21. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik tak drzim velmi silno palce nech sa malicky trosku usmerni, ja som cez den totalne v kybli a noci boli tiez tazke, len malokedy sa totalne vycerpa cez den a potom v noci trosku prespi, ale zatial sa drzim a beriem to s humorom, kym je v poriadku, vydrzim pre nu aj mozne aj nemozne
21. aug 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi aj mne to robi mala, aj ja si myslim ze ju boli brusko, ale po chvilke sa ukludni a zaspi a potom ju uz neboli
21. aug 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna vcera bolela 2x, takze za 6 tyzdnov co mam dieta to celkom povazujem za uspech :wink:

pod somnou na masaz :slight_smile: ja si uz 2 tyzdne hovorim, ze idem...
21. aug 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím, že niekde v brušku alebo čreivkach majú nejakú bublinku, ktorá ich tlačí...našťastie erikovi stačí dať ho do spomínaných polôh, a o chvílu je v poho..a vôbec neplače, ani nemrká pri tom :slight_smile:
21. aug 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sa nám lucim stratila?? :confused: šla sa hrať s kačičkami :grinning:
21. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi presne ako to opisujes sa nam to na vecer stava, beriem to uz ako normalnu sucast koliky. tiez ho davam na pleco, skusim ukludnit a pokracujeme neskor.
inn - flector je silny, a este k tomu na predpis, menej sa toho vie o vplyve na dieta cez mlieko.

alex, zakladne pravidlo - prilozit dieta k prsniku, nie prsnik k dietatu.
21. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn a nebojis sa ho dat na brusko ked papal? ja mam pocit, ze keby som ho tak dala sa mi povracia...
21. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik mas nejakeho dobreho masera? isla by som hned, za secky prachy
21. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojooooo, bola som pri kacickach uz som pyzamkova vonavucka a mam nove zistenie, tie kacicky su RYBICKY :grinning:
ale idem asi aj ja ... aj ked totálne sa mi nechce, ale patrilo by sa :grinning:
kocky, massage - ked som bola seknuta v tehu - zuzinaaa ma poslala k super maserkam - v kocke v ruzinove, vola sa to zdravicko.
21. aug 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucimecka to sa ti lahko povi ale ked ja prilozim malu tak sa mi zacne dusit celym prsom, zapcha sa jej nos a secko tak radsej prikladam prsnik

Zuzik aj ja dam niekedy po papani na brusko ked si mala nevie na pleci odgrgnut, grgne tak
21. aug 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimka berem ta za slovo a idem kuknut, ma to i net stranku? heh a teda takeho zaujimaveho cloveka ktory si pomyli kacku s rybkou som este nestretla :grinning: hezkyyyy
21. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu...mm ho kupuje bez predpisu, vždy všetky magistry ukecá :sweat_smile:

zuz...nebojím sa dať, ak ho bolí a je tam niečo navyše, alebo neičo čo tam nepasuje, tak nech to ide von... :slight_smile:
21. aug 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, mala je uz pevnejsia, mozno by sa uz lepsie prisala, ty nemas take maxi kozy ako ja , urcite ju neudusis. matej sa uz zacina pekne hlavkou natahovat za bradavkou . dnes som si to uvedomila.
21. aug 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam, na masazi som bola raz v Aulandii ked este fungovala v Auparku a tam som bola fest naha (nesmelo sa tam ist v plavkach, dostavali sa take mini plachty) a masiroval ma taky maly fuzac, no potes panboch ked som ho zbadala

chcem ist do sabai, mam na to odporucanie a poukazku
21. aug 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaalex - ked je to gumenne, plava to na hladine, ci je to kacka, alebo rybka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa sprchnuť :slight_smile:
21. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik :slight_smile: chodila som sa tam kupat :slight_smile: ale na masazi u fuzaca som nebola :grinning: ake to bolo??? hmhmhm?

Lucimecka, vyskusam, ja som si zase vsimla ze ked ju mam na chrbte a iba jemne ju trosku nadvihnem za rucicky taky centik , tak hned spevni hlavu a ide hore, uzasne, ale moc to neprehanam,nech nieco nepokaslem
21. aug 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok