Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babyzuzana
21. aug 2009

dala som si 2x paralen, ale hned na to ma vzdy natiahlo a obimala som misu, tak ani neviem ci zabral

lucim
21. aug 2009

aspi ahOOOOOJ, aj tysi mozes vziat ibalgin. 🙂

inneska
21. aug 2009

aspi.. 🙂 dobrá otázka, čo sa môže...ale ja by som si dala flector, ten máme doma.. 🙂

lucim
21. aug 2009

btw aj mna dnes bolela hlava ☹ ibac to rozchodil. este ze ho uz mozem.

inneska
21. aug 2009

lu..a flector?? sa môže?? 😕 neni to nejaký sajrajt?? 😕 mm to pije..aj ja som pred tým...ale super zaberá 😅

inneska
21. aug 2009

mňa zatial len raz bolela, ale prežili sme to aj bez medikamentov 🙂

aspine
21. aug 2009

uz jdu na nej 😉 diky za radu 😵

jinak my porad spime stejne....o pulnoci krmeni a pak vstava kolem pate....nic zatim nenatahuje 😠 😀

jo holky stava se vam ze by se pri kojeni mrnous vrtel a vztekal....pritom mliko tece v tom to neni....spis mi prijde ze ji boli brisko kdyz se napije, protoze po kojeni breci a asi po peti minutach chovani prestane....neni to pokazde, ale spis takhle navecer ☹
nemate nejaky tip jak ji pomoct?

babyzuzana
21. aug 2009

alex to bolo ako ze provokujes mna, ze moj david este taky zazrak pre mna nespravil

tu migrenu som dostala z tych poslednych noci ked bol vkuse hore, alebo spal tak max. 3/4 hodinu, cez den toho tiez nepospi

alexarisko
21. aug 2009

jezis tak mna nastastie hlava nezvykne nejak casto boliet, teraz len chrbat, prijala by som masaz ☹ jak ju stale kojim zhrbena ☹

babyzuzana
21. aug 2009

aspi mne to david robi tiez, pije, pije a potom sa zacne odtahovat, hnevat sa a chvilu mu trva kym sa opat ukludni a papka, neviem cim to je

inneska
21. aug 2009

aspi..aj erik toto sem tam robí...je taký, že aj chce bradavku, aj ju vyplúva...vtedy si ho hodím na pleco na odgrgnutie, alebo ho dám na bruško(tieto 2 polohy ho ukludnia) 🙂

alexarisko
21. aug 2009

Zuzik tak drzim velmi silno palce nech sa malicky trosku usmerni, ja som cez den totalne v kybli a noci boli tiez tazke, len malokedy sa totalne vycerpa cez den a potom v noci trosku prespi, ale zatial sa drzim a beriem to s humorom, kym je v poriadku, vydrzim pre nu aj mozne aj nemozne

alexarisko
21. aug 2009

aspi aj mne to robi mala, aj ja si myslim ze ju boli brusko, ale po chvilke sa ukludni a zaspi a potom ju uz neboli

babyzuzana
21. aug 2009

mna vcera bolela 2x, takze za 6 tyzdnov co mam dieta to celkom povazujem za uspech 😉

pod somnou na masaz 🙂 ja si uz 2 tyzdne hovorim, ze idem...

inneska
21. aug 2009

ja si myslím, že niekde v brušku alebo čreivkach majú nejakú bublinku, ktorá ich tlačí...našťastie erikovi stačí dať ho do spomínaných polôh, a o chvílu je v poho..a vôbec neplače, ani nemrká pri tom 🙂

inneska
21. aug 2009

kde sa nám lucim stratila?? 😕 šla sa hrať s kačičkami 😀

lucim
21. aug 2009

aspi presne ako to opisujes sa nam to na vecer stava, beriem to uz ako normalnu sucast koliky. tiez ho davam na pleco, skusim ukludnit a pokracujeme neskor.
inn - flector je silny, a este k tomu na predpis, menej sa toho vie o vplyve na dieta cez mlieko.

alex, zakladne pravidlo - prilozit dieta k prsniku, nie prsnik k dietatu.

babyzuzana
21. aug 2009

inn a nebojis sa ho dat na brusko ked papal? ja mam pocit, ze keby som ho tak dala sa mi povracia...

alexarisko
21. aug 2009

Zuzik mas nejakeho dobreho masera? isla by som hned, za secky prachy

lucim
21. aug 2009

jojooooo, bola som pri kacickach uz som pyzamkova vonavucka a mam nove zistenie, tie kacicky su RYBICKY 😀

inneska
21. aug 2009

ale idem asi aj ja ... aj ked totálne sa mi nechce, ale patrilo by sa 😀

lucim
21. aug 2009

kocky, massage - ked som bola seknuta v tehu - zuzinaaa ma poslala k super maserkam - v kocke v ruzinove, vola sa to zdravicko.

alexarisko
21. aug 2009

Lucimecka to sa ti lahko povi ale ked ja prilozim malu tak sa mi zacne dusit celym prsom, zapcha sa jej nos a secko tak radsej prikladam prsnik

Zuzik aj ja dam niekedy po papani na brusko ked si mala nevie na pleci odgrgnut, grgne tak

alexarisko
21. aug 2009

lucimka berem ta za slovo a idem kuknut, ma to i net stranku? heh a teda takeho zaujimaveho cloveka ktory si pomyli kacku s rybkou som este nestretla 😀 hezkyyyy

inneska
21. aug 2009

lu...mm ho kupuje bez predpisu, vždy všetky magistry ukecá 😅

zuz...nebojím sa dať, ak ho bolí a je tam niečo navyše, alebo neičo čo tam nepasuje, tak nech to ide von... 🙂

lucim
21. aug 2009

alex, mala je uz pevnejsia, mozno by sa uz lepsie prisala, ty nemas take maxi kozy ako ja , urcite ju neudusis. matej sa uz zacina pekne hlavkou natahovat za bradavkou . dnes som si to uvedomila.

babyzuzana
21. aug 2009

nemam, na masazi som bola raz v Aulandii ked este fungovala v Auparku a tam som bola fest naha (nesmelo sa tam ist v plavkach, dostavali sa take mini plachty) a masiroval ma taky maly fuzac, no potes panboch ked som ho zbadala

chcem ist do sabai, mam na to odporucanie a poukazku

lucim
21. aug 2009

aaalex - ked je to gumenne, plava to na hladine, ci je to kacka, alebo rybka 😝 😝 😝

inneska
21. aug 2009

idem sa sprchnuť 🙂

alexarisko
21. aug 2009

Zuzik 🙂 chodila som sa tam kupat 🙂 ale na masazi u fuzaca som nebola 😀 ake to bolo??? hmhmhm?

Lucimecka, vyskusam, ja som si zase vsimla ze ked ju mam na chrbte a iba jemne ju trosku nadvihnem za rucicky taky centik , tak hned spevni hlavu a ide hore, uzasne, ale moc to neprehanam,nech nieco nepokaslem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre