Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

aspine
2. nov 2009

kochi mame Opel Astra od minuleho tydne 🙂
a srazik jeste neprobehl 😖 cekame na tebe 😀 zrovna dneska jsem psala Vendy kdy to konecne spachame takze ted kdyz uz jste zdrave, tak samozrejme s vama 😉
ale Lucka se mi vubec neozvala.....tak nevim nevim 😒

lucim no to bys mela 😉 Matko ti jeste nevynadal? 😀

nase mala si v posledni dobe pri kojeni dava prestavky aby se podivala kolem sebe a pak zase pokracuje 😀 anebo kdyz nekdo mluvi tak se na nej chvili diva a pak se zase otoci a pokracuje.....anebo to je jeste lepsi kdyz ja koukam nekam jinam a pak se podivam na ni a ona kouka na me 😀 tak to se zacnu smat a ona taky 😵 no proste nadhera 😵

jo mala je zlaticko, ale ona si zas neco vymysli abysme se nenudili 😀
ale v kocaru zatim zaspava uplne super....tak doufam ze ji to dlouho vydrzi 😅

lucim
2. nov 2009

matko najlepsie spi v autosedacke. minule aj potom ... vybrala som ho, isli sme zaplatit to plavanie a on vsetky instrukcie prespal. ale aj kocik zabera, ale iba za jazdy.

kochanski
2. nov 2009

lucim; Maty je kouzelný 😵 . Jak tam spinká s tou hračkou...to je opička? Vypadá mazlivě

jj, tak to žvatlání u jídla taky znám a nejlepší je, když se Zuzi najednou na mě zadívá s bradavkou v puse, přestane papat a začne se culit 😀 . Jsou prostě k sežrání ta naše robátka. A taky se můžu potento smíchy, když se těší na papání a úplně vykulí oči na kozu, zašilhá (pardon, zaostří🙂) a s pusou otevřenou do rohlíku se začne sápat na bradavku 😀

já mám fusak trojkombinaci od emitexu a ten je do hlubokého, sporťáku i do autosedačky. Sehnala jsem ho na MMB za 700,- v krásně oranžové co nám ladí ke kočáru...no nekup to 😉

aspi; ja s Vami budu telepaticky na sraziku 😉
jj, s tím koukáním na mě když já koukám jinam to taky znám...je to hrozná prdel s těma drobkama 😀

naše veveruška doma přes den nespí skoro vůbec. Maximálně tak 30 minut a to většinou, když usne u prsu a pak ji přendám do postýlky, tak pak ještě chvilku vydrží, ale jak zjistí že je jinde tak je zle. V kočáru většinou usne. Taky to dělám jako jennka, že většinou jí tam úspěšně uspávám, když před tím tak 2 hoďky bdí. Ale většinou spí třeba tak 30-45 minut, pak se na chvíli probere a kouká nebo trochu protestuje a pak zase usne....teda za předpokladu, že se celou dobu jede nebo alespoň nějak drncá 😅 .Běda jak zastavím 😀 . Ale teď jsme našli zlepšovák v podobě vložné tašky z náhradního kočárku. Jednak se v ní dobře přenáší, ale když se v ní doma chvíli houpe, tak dokáže taky vytuhnout 😉 . Ale v noci spí bez problémů. Teď už pravidelně usíná po koupání mezi 8 - 8,30 hod, pak se budí tak kolem 1, daůší papání je většinou kolem 5 a pak už to jsou intervaly tak po půl hodině až hodině....takže abych se vyspala, tak jí ošálím tím, že jí dám k sobě do postele a při krmení jí tak uspím. To pak vydrží třeba do 10-11 hodin. Rekord máme 12,30 😅 ...ale to bylo s delší nespací pauzou kolem 8 ráno. No, pak má spát přes den, když spí většinu času v noci a dopoledne co 😉

lucim
2. nov 2009

kochi zuzinka musi byt fakt zlata 🙂
a ten fusak, super kupa, vazne. my sme dostali taky starsi, bez tych zarezov na popruhy do sportaku a my uz ideme jazdit v tom, takze kupujem novy.
v noci ti pekne spinkava, a aj to prespate dopoludnie poznam. 😉
aky mas teraz uces? 😉

lucim
2. nov 2009

jo a ta hracka je ovecka, uz aj samy ma taku ... a aj teraz s nou spi. ma zensku do postele. 😝

kochanski
2. nov 2009

luci; stejně až teď člověk pochopil ty řeči zkušenějších matek, že by za to svoje mrně dýchaly co 😉 ? Někdy když mi usne v náručí, tak jí pozoruju...toho mého spícího andílka a jsem úplně naměko 😅
určitě seženeš na mmb nějaký super fusáček
účes? Mám takové šikmé mikado...vpředu hodně dlouhé a dozadu kratší. Tmavě hnědou jako základ a do toho nějaké prosvětlení. Ale doma nosím 90% času čelenku 🙂

no jo, ovečka....já už ani nerozeznám zvířectvo. To je se mnou špatný 😀 . Je krásná, ale Matýsek je samozřejmě hezčí 😉

lucim
2. nov 2009

uz som zohnala fusak, zajtra pred plavcom ho kupujeme. 🙂
a su to najvacsie poklady, to mas uplnu pravdu. ja som na makko stale. 🙂
to musis mat pekne tie vlasky, ja stale rovnako, cosi postupne, cierne.
a aku hracku ma zuzinecka najradsej?
dnes sa mi zase nejak nechce zalahnut, ale mala by som.

aspine
2. nov 2009

kochi jo ten pocit je uzasnej 😵 a krasny je taky to kdyz prijdu k postylce a ona se diva nahoru na ten svuj kolotoc a povida si jen tak pro sebe 😵 anebo kdyz se brzy rano na mne usmeje jak v poledne 😀 to by ji clovek dal uplne vsechno 😵

devcata jdu delat hajiiii dobrou 😵

kocji rada jsem te zas videla 😉 a ukaz se castejc! Paaa

lucim
2. nov 2009

dobru noc dievcatka, kochi, prid castejsie, aspi, aj na teba sa tesim. 😵

inneska
2. nov 2009

už tu asi nik nieje...erik zaspal pred pol hodinkou(ešte som vešala prádlo) stále sa krútil, tlačil(dnes kakal 4x), mrnkal, plakal...už som nevedela ako ho dať, ani na rukách, ani ležať, ani na brušku...ale aj sa smial do toho...nakoniec som ho zobrala na ruky bez perinky na ležato a uhojdala...zaspal od únavy...neviem čo mu bolo...žeby zúbky?? aj som mu pozerala, ale ked neviem ako majú tie ďasienka vyzerať...zajtra idem do lekárne na infant, tak asi kúpim aj nejaký ten gélik na zúbky...

tak idem konečne zalahnúť...brú... 🙂

kochanski
3. nov 2009

zuzi měla nejdřív jako první oblíbenou takovou látkovou hračku z kanafasu...něco jako kašpárek. Říkali jsme mu kanafásek a teď už několik týdnů je favorit pyramidka od lamaze co má zavěšenou nad postýlkou na kterou se vydrží řehnit pěkně dlouho a pěkně jí žvatlá nesmysly 😵 . A taky se jí líbí hrazdička od lamazu co jsem jí koupila původně do kočárku, ale nakonec slaví úspěchy na houpátku

jo a jak jste řešily ty hračky do auta, tak já scháněla clonu na okno a nakonec jsem koupila clonu od lamaze (to vyadá, jak kdybysme jiné hračky ani neměly 😅 ) na ketré jsou připevněné tři hračky co vydávají různé zvuky a docela se jí to líbí 🙂

aspi; tak tak 🙂

dobrou kočičky, slibuju, že teď už juknu častěji 🙂

innes ahoj 🙂 . Já taky před chvílí dokrmila a uspala tak ještě straším, ale už zalehnu. Tos měla teda dneska šichtu chudinko. Že by už tak brzy zoubky? No možné to je. A teplotku neměl? Chůďátko malé...když oni si neřeknou co jim schází , tak to je pak těžký viď?

no půjdu, papapa, cmuk, cmuk, cmuk

lucia32
3. nov 2009

prvááá 😀
Dobré ránko...my sme nôcku zvládli na jedničku, síce bola malá hore o pol 12, o 3 a 5...ale bez plaču a v pohode...nožička neopuchla ani nesčervenela 🙂

inneska
3. nov 2009

ráničko 🙂

zatial ešte spíme 😎 zobudil sa mi o 6 a odtedy spinká...teplotku nemal...len večer mu ostalo jedno líčko a konček nošteka červené, nevie čo to malo znamenať..aj to líčko a noštek mal teplejšie ako zbytok tváričky..teraz neviem, zrovna na tom líčku leží 😀 (je vytočený do boku) a noštek červený neni 🙂

lu..super, že to tak naty zvládla 😉 posielame cmuk 😲

lucia32
3. nov 2009

inn...ahoj...trošku som dočítavala, čo ste tu včera popísali...

josifek
3. nov 2009

Krásné pochmurné raníčko přejeme všem
Luci no je to šikulka 😵
Inesko Foto máte užasné a Neměl jen líčko a nosík otlačený třeba od ručičky?
A oslavenečkům:Oliverkovi,Emmičce,Jakubkovi,Lindušce,Leušce a Veroničce vše nej k 4 měsíčkům 😵 😵 😵 😵 😵 a cmuky od Karamelky

lucia32
3. nov 2009

Naša mala minule celé líčko červené, čo sa s tatom bláznili a on ju muchlal a strniskom jej vymuchlal fľak 😝

lucia32
3. nov 2009

Josi ahoj...
Tak ja sa pridávam a všetkým oslávencom len to NAJ ♥♥♥

inneska
3. nov 2009

ahoj josi..dakujem za pochvalu 😉 otlaačené to nebolo..nemalo z čoho...a svietilo mu to min, 4 hodiny, keby je to otlačené, tak by to už zmizlo...a on vôbec ani neležal, stále sa krútil, že nebol čas sa vôbec niečo otlačiť 😀 uvidím aký bude dnes večer...cez deň bol dobručký 🙂

lu...tak to by som chlapa kopla do ... aj s jeho strniskom 😝

a gratulujeme všetkým oslávenčekom 😵 😵 😵 😵 josi ich krásne vymenovala všetkých 😉 😉 😉

josifek
3. nov 2009

Inesko a a nemá to od plenky co má pod hlavičkou to měla naše Karamelka když sebou mlela a zmizlo to až po půl dnu 😉
Luci no to bych mu dala strniště , chlap má být krásně hladce oholen 😀 😀 😀 Když máme na chalupě Dědu tak se holí 2x denně aby se mohl muchlovat s Karamelkou 😀 😀 😀 😀

lucia32
3. nov 2009

No bolo to už také týždňové ochlpenie 😀 , ale aj tak pichľavé 😝 ...jej sa to hrozne páčilo, chichotala sa jab malý blázonko...sme si ani neuvedomili, že jej to podráždi líčko 😅

inneska
3. nov 2009

už je hore milosť pán 😀 😀

josi, ma teraz napadlo, že to mohol mať ako keby oškreté od plienky...lebo sa včera stále točil na bruško a ked na ňom bol, tak hlavičkou robil šipky do plienky...teda že tváričku zaboril do plienky a mrvil sa ..tak sa mohol silnejšie šuchnúť a ostalo to tam...

josifek
3. nov 2009

Luci no je to ženská 😀 😀 😀 😀 😀 ale já miluji hladké mužske tváře 😀 😀 😀 😀 😀
Inesko no myslím že je to od toho 😉

inneska
3. nov 2009

sme sa prebalovali...bola nádielka 😀 aj teraz má červenšie to líčko, ale spinkal na ňom 🙂

ja tiež hladučkú tváričku...strnisko sa mi páči, ale iba na foto..resp. ked sa nemusím dotýkať 😀 raz som z takého strniska mala zoškretú bradu 😀 😀 som mala 18...

josifek
3. nov 2009

Inesko můj tatínek a dědulka byli vždy oholení a voněli po lékořici , to my zůstalo a naštěstí manžel je to samé 😉 a moji bráškové také jen hladké líčka 😀 😀 😀 😀 takže si myslím že až Karamelka vyroste bude mít také ráda hladce a voňavě oholené chlapy 😀 😀 😀 😀

lucia32
3. nov 2009

Ja milujem také odstaté strnisko 🙂 😝
Som sa trochu tralalákala po aukciách...ach jo 😝 Ale nič už neberiem, bo včera som sa dohodla s polosegrou, že po malej prinesie...som nevedela či neposunula švagrinke po mužovi...ale nie...lebo vraj oni si kúpia...tak nech, aspoň my ušetríme 😀

lucia32
3. nov 2009

Môj M sa neznáša holiť, a ja som si na jeho chlpstvo zvykla 🙂 , niekedy zhodí srsť až po mesiaci...vtedy mi príde taký čudný 😕 😀

josifek
3. nov 2009

Luci já včera jěště vzala jednu větší kombinézku kdyby náhodou 😉 se malá rozhodla bít větší a nebo byla zima dlouhá 😀

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4238446

lucia32
3. nov 2009

Mia...neprovokuj s tými cenami 😝 ...ale je krásna a za tú cenu 😀

josifek
3. nov 2009

Luci je nová a malá má jen 68 zatím velké ale nikdy nevím že 😉 a cena bohužel tak vyšla 😀 😀 😀 😀

zaba2707
3. nov 2009

dobry den vsetkym 🙂 skoro ma piclo dnes rano ... kuknem z okna a tam si snezi akoby sme uz mali prezute pneu na zimne 😀 a my este nem mame ... koncom tyzdna maju prist este len objednane zimne pneu ... hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre