Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
3. nov 2009

somsa zabudla na farme.... 😅 ...ze uz som riadna gadžovka 😀 😀 😀

lucia32
3. nov 2009

ja mám posadené a čakám na kukurku 😝

traktor
3. nov 2009

a mne sa stratili vsetci susedia...ta to co? 😅

lucia32
3. nov 2009

traky umývala si sa dnes? 😝
No možno si veľa hnojila 😀

traktor
3. nov 2009

neumyvala, cakam na dazd...vy to tak nerobite? 😀 😀 😀 😝 ..tak teraz som sa zabudla na aukciach... 😀

traktor
3. nov 2009

baby je mimibazar, baby bazar a este viete o niecom? som chodila na jeden a som zabudla ako sa vola.. 😅 ...ja uz neviem co so mnou je.... 😀 😀 😀

traktor
3. nov 2009

a dnes je vikend? ze tu nikto nie je.... 😀 😅

josifek
3. nov 2009

Ahojky sluníčka my byli venku 😀 😀 😀 😀 vymrzly jsme a malá to opět prospinkala 😀 😀 😀 😀

josifek
3. nov 2009

Traky nevím jen o aukru 😉

lada82
3. nov 2009

ahoj holky, jen hlasim, ze Davidek ma dnes 2.narozeniny, ale jsou i s manzelem v nemocnici uz od vikendu :((
ja marodim doma, Betynka se jedina drzi, ma jen trochu sopliky... ach joooo

josifek
3. nov 2009

Laduško malému k narozeninkám pusinečky a pofoukání na brzké uzdravení , a vám všem také a malá ať se dál drží zdravá 😵 😵 😵 😵

brinzulka
3. nov 2009

vsetkym vsetko dobre 😵

my sme boli na sono klbikov..uja doktora zaujimali same hluposti..o 3mesiace znova..vo stvrtok zasa ockovanie...pri tom..ako ma tata dovolenku..nejak na PC nie je cas

lucim
3. nov 2009

my sme uz plavci http://www.facebook.com/album.php?aid=22276&id=... 🙂 🙂 🙂

ahojteeeee, o chvilu vas docitam, len sme vsetci hladniiiiii

lucim
3. nov 2009

luci ani, vase babule rastu do krasy a hlasivky im urcite rastu tiez 😀

oslavenci, ale vas je, vsetk&m velke mliecne cmuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵

ladi, to zdravicko, fuuuuu, nech poslucha, malinkemu tiez gratulujem.

traky tak kde si to po novom zase na aukciach? 😉

mia fuuuuuuuuuu aby tiez uz nebolelo.

babyzuzana
3. nov 2009

cafte flakacky
mne sa docitavat nechce, nevladzem 😢
som mala hroznu noc, spala som asi 4 hodiny, budiz vydrzim, ale rano kuknem z okna a tam sajgon a my 1. lekcia plavania, hovorim si ok ved len prebehneme do auta...
Vychystali sme sa, sadli do auta a auto ani naznak, vybita bateria 😒 😒
Skoro ma slahlo, nevedela som co robit, nechcela som prist o druhu lekciu plavania tak som volala taxik (ani len cislo som nemala)...
Kym dosiel taxik David stihol dat 20 minutovy "koncert".
Ked sme konecne dorazili na plavanie meskali sme 20 minut a ked sme sa ocvachtali som zistila, ze nemam mobil!!! Nechala som ho v taxiku!
Kym som sa dopatrala k mobilu presla asi pol hodina.
Mobil sa nasiel a taxikar mi ho doniesol a teda nas aj odviezol domov.
Tato sranda ma vysla na 21 euro 😖 😠 ☹
Stres, stres ☹

babyzuzana
3. nov 2009

a som sama, napiekla som si prave plech croissantov, kto dojde? 😉

jennna
3. nov 2009

zuzííí...ked sa s..e... tak sa s..e.... si si užila teda deň, mňa by už viezli na psychiatriu....

babyzuzana
3. nov 2009

ahoj jani
minule som ta uz nestihla ked si sa pytala na tu flasku...
mne maly nikdy nezoberie s vodickou a to mozem aj pol hodiny kruzit, takisto nezoberie hocijaky cajik a ked si pisala, ze jej nechuti skus nejaky iny, ale granulovane, tie su sladke, ale predpokladam, ze uz si skusala 😉 a ako? michael sa kona? 😉

jennna
3. nov 2009

zuzka...skúsim tie hipp šťavičky, len musím zbehnúť do tesca.... ale ja by som bola rada, keby sa naučila piť vodičku...

na MJ ideme zajtra... už sa hrozne teším, dúfam, že do toho nič nepríde!!!!

booože pozeráte správy na jojke o tom uchylákovi pedofilovi?

adka12
autor
3. nov 2009

Ahojte maminy, chcem sa opýtať bystričaniek, či nechcete chodiť s drobcami plávať?

babyzuzana
3. nov 2009

hipp stavicky ani nepoznam, mrknem na to aj ja
ja telku nepozeram, mam sice pustenu markizu, ale to je len kulisa 😉 v jednej ruke mam Davida, druhu striedam na tukanie do klaves a tlacenie croissantov 😉
ja by som chcela ist na coco chanel, ale neviem neviem ☹
ked som bola na stednej som o nej mala dokonca prednasku vramci prace na slovencinu a tak som ohurila slovencinarku, ze spravila prednasku pre celu skolu 😀 😅

jennna
3. nov 2009

adka... ja by som rada, len ja sa nemôžem močiť v bazénoch veľmi.... ale asi by som to riskla... a kde to??? daj dáke infošky, by som porozmýšľala....

zuzi...inak tie kroasááánty by som si dala....mňam... no chválim ťa za šikovnosť.... možno by som po tvojej prednáške konečne zistila, kto to coco chanel vlastne je???? 😀 😀 😀

lucim
3. nov 2009

zuz jenka to vystihla, ked sa s... ☹ 😉
ale nepises, ako sa vam pacilo plavanie, nam velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 co na to davidko? a posli croissant, mnamky.

jenn v tych detskych specialnych bazenoch je kontrolovana voda velmi velmi, aj pravidla su tam prisne pre maminy. aspon v TT to tak je.

adka12
autor
3. nov 2009

Jennka neviem toho veľa, ešte som nevolala tej pani čo to robí, ale od kamošky viem, že chodili do dixonu 2x týždenne asi mesiac a pol a stálo to 2800sk.
Ja sa tiež nerada vymáčam v bazénoch kvoli ženským veciam, ale pre malú všetko a verím, že by jej to len prospelo na svaly, lebo je dosť lenivá...
A vodu miluje 😵

adka12
autor
3. nov 2009

Baby a dávate sa očkovať proti chrípke? AKý máte nato názor. Škoda, že tu nie je naša pani doktorka 🙂

adka12
autor
3. nov 2009

Lucim a aké pravidlá sú tam pre maminy?

jennna
3. nov 2009

adi..znie to dobre... tak pozisťuj a daj vedieť... aj mňa to veľmi láka

adka12
autor
3. nov 2009

Ok Jennka, zajtra zavolám tej pani a napíšem IP alebo na FB.
A Dianka už papá?

lucim
3. nov 2009

osprchovat vsetko s tuhym mydlom, nie gelom, tesne pred, potom ti podaju babo, osprchovat aj to, nechodit so ziadnymi chorobami , bez makeupu ... a ta voda je solena morskou solou

jennna
3. nov 2009

lucim...tie pravidlá sa mi páčia!!!!

adi...skúšame len tak olizovať.... zemiakovú kašičku dva krát, prvú kašu asi tri krát.... jogurtík, a vlastne všetko kašovité čo jem ja a nie je to veľmi korenené, tak jej dám oliznúť... nech objavuje chute...
musím sa vybrať na nákupy a pokúpim jej niečo...už som dlho nebola nikde mimo domu...iba na tie náušničky a to sme trielili domov....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre