Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babyzuzana
3. nov 2009

baby chodte urcite, je to skvele
mne sa to strasne lubilo a david sa tam tvaril ako king 😎 strasne som sa na nom zabavala, taky bol chutnucky v tej vode. sme v tom kruzku styria, dve dievcatka a dvaja chalani a david tam velkostou schoval 7 mesacne dievcatko 😉 chclapcek je o 3 dni mladsi a ma teraz 6500 g 😉
inak krasne, ciste prostredie, je to wellnes centrum jedneho hotela
spievali sme pesnicky, chodili dokola, tocili sa vo vode, fakt prijemna sranda

adka12
autor
3. nov 2009

no teraz ani ja nikde s malou nechodím a asi ani nebudem kvoli tej chrípke, sa toho dosť bojím čo z toho bude. Takže nejdem nikde, kde je veľa ludí ani ja a už duplom nie s malou...

babyzuzana
3. nov 2009

baby ja trajdam kazdy den niekde, som presvedcena, ze pre imunitu je to lepsie ako byt zababuseny doma

adka12
autor
3. nov 2009

zuzi aj my chodíme, ale len von sa kočíkovať a k rodine na návštevu

babyzuzana
3. nov 2009

jaj tak, som to potom nepochopila 😉

lucim
3. nov 2009

zuzi a aj tebe potom bol unaveny a spal dlhsie? 😉 som rada, ze je davidko spokojny. hurrraaa. 🙂 my sme tam boli tiez ako vy, 2+2, mates jednoznacne najvacsi a to 1 dievcatko je rovnako stare ako on,dalsie 2 o mesiac mladsie.

adka12
autor
3. nov 2009

ako 2+2?

lucim
3. nov 2009

2 chlapci + 2 dievcatka 🙂

adka12
autor
3. nov 2009

aháááááá 😀

babyzuzana
3. nov 2009

my sme cca 3 aj pol mesiaca - chalani a jedno dievcatko 7 mesiacov a druhe 4 aj pol mesiaca
a spanok?
som ho musela do 2 presviedcat aby zaspal 😒 som bola fakt hotova a to sme dosli o 12 home
no a spal skoro 2 aj pol hodiny, takze super a odvtedy je hore 😉

lucim
3. nov 2009

zuz mne je teraz hore, ale total kludny, kuka tu na mna z druheho gauca a hladka ovcu julišu

jennna
3. nov 2009

my už spinkáme, dnes jej to trvalo trošku dlhšie....ale to zato, že môj mm "trieska" so všetkým... od kedy mám malú... tak mám také "ostré" uši, že by som vraždila pri každom šuchnutí.... júúúj

babyzuzana
3. nov 2009

no som sa nastvala, ze tebe kuka z gauca v klude a moj sa vecne vlaci na rukach tak som ho velicenstvo dala vedla mna na gauc, hrazdicka a uz spustil stazovanie spojene s placom aua aua auaaaaaaaa auaaaa auauauauauauaaaa
joooooj to je neskutocny "varuskar"

adka12
autor
3. nov 2009

jenn 😀 😀 😀

jennna
3. nov 2009

zuzi...stane sa ti, že niekedy prichádzaš aj o nervy,??? lebo ked má dianka sem tam zlú chvíľku... tak ja som hotová....

lucim
3. nov 2009

sorry boli ma hlava.... a zuz to nebola provokacia, iba opis, a uz oziva 😨 😉

babyzuzana
3. nov 2009

ja som strasna optimistka a vela, velmi vela vydrzim, tak asi ta sklamem ani nie 😉
ale priznavam, ze sa mi 2x stalo, ze som ho uz v zufalstve ked bol velmi zly tak zvlastne chytila, s takou silou, ako keby nervom, ano to priznavam, ale to je vsetko ☹ 😉

josifek
3. nov 2009

Zdravím všechny mamulenky a chválím videjka i ostatní dovednosti a posílám cmuky 😵 😵 😵 😵 😵

jennna
3. nov 2009

zuzi..to chápem.... veľa som pozerala na tých náučných reláciách... že sa to môže stať... a že ked bejbinko plače...a nič nezaberá a mamička už prichádza o nervy, tak treba dieťatko nechať na bezpečnom mieste a na nejaký čas odísť z miestnosti.... a predýchať a oddýchnuť si...ukľudniť sa.....

obdivujem ťa..klobúk dolu...neviem ako by som to zvládala ja...
dakujem Pánu Bohu, že sme ako sme.... klop klop...

majkas
3. nov 2009

ahojte,

my furt bojujeme so zaspavanim. som chcela napisat ze dneska bola uz posledna instancia kocik, kde som ju ukolisala a zaspala, asi po 20 min sme ju prelozili do postielky a do 5 min bola zase hore.... tak uspavaci kolotoc znova.... teraz uz spinka po kolisani na rukach....

niekedy si uz pri tom kolisani na rukach hovorim ze aspon budem mat dobre svaly 😀 ked sa mi ju aj nepodari ukolisat lebo obcas je to uz fakt na ... fakt vas vsetky obdivujem ktore toto zazivate dlhsie

u nas nefungju ani hracky, ona len chvilku poolizuje potom s tym tak prudko potrieska vedla seba a pusti. na trochu dlhsie ju zaujme taka knizka-klavir ale to zas musim drzat nad nou a je to dost tazke. ked to dam pred nu a ju na brusko tak to zacne olizovat a to nechcem lebo to ma dost ostre hrany tak aby sa neporanila

tak mame vesele dni...

jennna
3. nov 2009

majka... v tomto treťom štvrtom mesiačiku sa prejavujú asi rôzne problémiky....

hádam sa to u vás už čoskoro polepší.... nepýtala si sa na ten sirup???

voskovka
3. nov 2009

ahojte,ryby rybky rybičky 😀
dnes sme boli na sone obličiek,kanaliky sa mu upravili všetko v normeeee....jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí
zajtra ideme skontrolovať krv na tu pečen,snad bude ok.
som dnes zostala prekvapena ked mi nefrologička kazala pretahovať predkožku(čo mi pediatrička zakazala do roka)
by ste mali vidieť kolko bielej špinky tam mal...a to mame rovnaku hygienu ako pri prvom....
ona že ked mam známe,nech im odkažem čo maju chlapčekov lebo že s toho sa davaju rozna zapaly a môže byť aj neskor neplodny....
tak som zostala jakoš krava jalová....tak pretahujeme že stači raz do dna....hm?? 😕
idem na aukcie...mam na plane jednu vyhrať nech stoji čo stoji....he he...

jennna
3. nov 2009

ahoj voski... tešíme sa dobrým výsledkom....

jennna
3. nov 2009

idem off. dievčatá...papa

majkas
3. nov 2009

sorry som si naordinovala Ordinaciu jak mozgovy relax a ide reklama

jennka jaky sirup?

a kuki toto som si nasla na vianky, dufam ze sa cena velmi nevysplha http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1482842

babyzuzana
3. nov 2009

majkaaas never si bicepsy nebudu 😉 ja to mam od narodenia s davidom a svaly ziadne 😎
a to este byvam na 3 poschodi bez vytahu 😀 😀

majkas
3. nov 2009

zuziii, ale sak ty mas len kozu a kosti tak to pretoooo 😀 😵 😵 😵

babyzuzana
3. nov 2009

majkas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
maji vy ste nechceli ist plavat?

majkas
3. nov 2009

hej povodne sme chceli ale ked som vidlea tie blavacke ceny tak ma to trocha preslo.... mozno pojdeme neskor, vy tootestuejte ze kde je dobre a tak pojdeme. A vy vlastne kam chodite?

babyzuzana
3. nov 2009

z tych cien som sokla aj ja, ale ja som nepatrala ake su ine moznosti, toto sa mi velmi lubilo, navrh dala alexarisko, tak sme isli
je to v devinskej www.plavaniedeti.sk a kona sa to v tomto welllnes http://www.whotel.sk/wellness-studio/
fakt super prostredie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre