Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
3. nov 2009

sorry za odlmku, som bola znova cicikat...

no vyzera to celkom dobre, porozmyslame

lucia32
3. nov 2009

ahojte babule, Naty už spinká a ja sa tu hrám na " švadlenku"

majkas
3. nov 2009

hi luci, a co sijes?

inneska
3. nov 2009

ahojte 🙂

tak už spíme..dúfam, že už až do noci 😅 asi sa unavil, aj my sme mali plavko 😀 ale s tatinom vo velkej vani 😀

luci...ste perfišní v tom bazéniku 😵 z maťka je malý potápkar 😀

majka...super darček, ked využiješ...ja by som nie 😝

zuzi...no tak aspoň to pozitívum, že sa davidkovi páčilo 😉

traktor
3. nov 2009

teraz cosa stalo, ...no normalne nechapem...ale som tapa...

traktor
3. nov 2009

lucia to doteraz si sa babrala s kukurkou? 😀 😀 😀

traktor
3. nov 2009

ahoj in ahoj majka 😵 😵

voskovka
3. nov 2009

zdravim po druhykrat...aukciu sme vyhrali,super.....ahoj inn,majkas,traki,lucia... 😵

lucia32
3. nov 2009

Majkas...malej sa rozpárala vrecúško a kedže je veľa hodín, tak rúčo strúčo...poobede sme boli na jednej návštevke, tak sa skôr nedalo...malá polovicu prespala a polovicu premrnčala 😝 , ale boli sme len 2 hodky 🙂

babyzuzana
3. nov 2009

ahoj inneska, som tu dlhsie nebola a ked som bola si si vsimla ze nam potvrdili ten reflux? napriek tomu, ze v porodnici sme ho nemali... 😉
asi by ste mali ist aj vy na to sono, alebo uz ste boli?
a Davida som si prave prelozila do postielky, spinka
inaaak kakali sme nakoniec v sobotu, nad hlavu to ale nebolo, tak normal by som povedala

majkas
3. nov 2009

ahojte a zaroven ahojte, idem kuki odsudene

lucia32
3. nov 2009

ja idem na Housíka 😀
Traky ...kukurica stále rastie...
A tebe sa čo stalo?
Zuzi, voski... 🙂

mifinka
3. nov 2009

Hojec, Voski, ted nedávno jsem se na tu předkožku ptala.. A ona mu to jako nějak vyčistila před tebou? Protože já tady na konvi o tom četla diskuzi že tam se chytá binec.. MM mu to občas přetáhne, na radu kámošky co má kluka, doktor taky říkal že do roku nee...

traktor
3. nov 2009

luci IP , chapes 😀

traktor
3. nov 2009

lucia ja som si najprv precitala ze cakas na kukuru...ja reku, co ide daky film...a to ty len farmarcis... 😀 😀 😀

traktor
3. nov 2009

aj nam kazali nepretahovatdo roka, aj pri patkovi to tak blo...tak nepretahujem....

traktor
3. nov 2009

a kde ste vsetky, uz spite?

inneska
3. nov 2009

vybavovala som IP 🙂

voski a čo si vyhrala?? 😉

zuzi..nezaregistrovala som ....a teraz ako?? čo s tým? 😕 ja som začala dávať ten nutriton, potom sa nemohol vykakať...sa tak trápil, že mu ho už nedám..radšej nech grcká, ako ked sa nemohol vykakať...

majka..papa, aj my pozeráme 😉

traky...ty náš motko 😀 je nemusím preťahovať, neni čo 😅 ale paťkovi som preťahovala...toho sajrajtu tam mával stále dosť...

traktor
3. nov 2009

in ale dolezite je ze nakoniec na vsetko pridem 😀 😀 😀

babyzuzana
3. nov 2009

no co s tym? asi vydrzat
polohujem od narodenia, mam polohovat ovela viac, klinovy nestaci 😒 ked mi ukazali ako mam polohovat tak mi prislo az zle, ved david v tej polohe skoro stal...
po jedeni davat na pol hodinu na pravy bok, dala som mu zvysenu polohu aj do kocika
ale on sa nosi od narodenia, stale je po stojacky skoro
inak mam z toho zly pocit, nie je to zle pre chrbatik? vkuse take zvysene polohy

inneska
3. nov 2009

zuzi....no práveže ked erik leží, tak vtedy negrcká..ked si ho zoberiem na ruky, alebo ´posadím´ na koleno, tak to vtedy ide z neho...takže my musíme len ležať 😀 bo vtedy sa mu asi stlačí bruško a ide to..ak leží, tak je v klude a negrcká 🙂

traky...to je najdôležitejšie 😉

babyzuzana
3. nov 2009

inn my grciame v kazdej polohe, je jedno ci je na rukach, ci lezi, ci je na brusku... 😒 ☹
je to nepredvidatelne u nas ze kedy... ale vlastne stale...

inneska
3. nov 2009

zuz, tak to máte asi horšie 😒 ja mám istotu, že v leže mi gckať nebude 😅 (iba vtedy, ak nezačne dvíhať hlavičku do sedu ) 😀

idem zalahnúť...dobrú nocku 🙂

traktor
4. nov 2009

dobre ranko 🙂 , vsetkym co oslavuju vsetko naj naj naj... 😵 😵

voskovka
4. nov 2009

dobre ranko....zabila by som susedov...v noci zasa nejaky ožran zvonil na zvončeky...idiot...
akurat pojdem nalepiť drobcovi sačok na moč,aby sa vycikal kym dojdeme k dokine na krv...
potom sa ozveme....pekny dnik...

josifek
4. nov 2009

Krásné promrzlé raníčko sluníčka přejeme a cmuky všem
Laurince od Laurajany vše nej ke 3 měsíčkům a Nely-Anničce od Haasy ke 4 měsíčkům cmuky cmuk 😵 😵
Teda traky tak po ránu už šmejdíš co by jsi kupila 😀 😀
Vosky držíme palušky na výborné výsledky 😀 😀 😀 😀

samayka
4. nov 2009

ahojte mamulienky.

idem si po radu... to že nespíme po nociach už neriešim... ale mám pocit že tá žabka naša si zvykla, že keď nebude spať v noci, že to dospí dopoludnia. myslíte že ju mám nechať vytrápiť a nedať ju hajať? nie je na to maličká? v tej knihe čo tu kolovala to písali, ale o deťoch starších, takých tých vychcancoch malých... neverím že ona to robí úmyselne, ale nejak jej ten režim otočiť musíme...
ale aj tak som slaboch, asi to nedokážem... tak napríklad dnes buntošila od druhej každú pol hodinu a o pol šiestej už bola definitívne hore.. a teraz zalomila. len som ju chytila na ruky a už hajalo, tak som ju rovno uložila do postielky a ona sa pritúlila k macíkovi a sladko zachrupčala...
no a to sme boli včera plávať, unavená bola strašne... zalomila mi hladná, tak som ju zobudila - natlačila sa a potom hneď zaspala. spinkala len hodinu - do piatej a aj tak sme mali problém ju potom osmej dostať do hajan... o jedenástej sme papali prvý krát a od druhaj kolo kolo mlynské...

ale plávanie sa nám páčilo. myslím že aj jej.. hlavne všetky hračky čo plávali naokolo a viseli nad bazénikom a boli porozkladané všade okolo... zlatučká bola

lucim - parádne fotky, vidno že aj matejko si to užíval... náš tato pôjde s nami plávať 17teho, tak tiež čosi pofotíme a nejaké videjočko spravíme.

no a ešte prajem všetkým krásne ránko a oslávencom všetko naj.. aj tým včerajším - ale vás bolo 🙂))))))))) 3. 7 bol jeden z najplodnejších dní, že? čo na to kronikárka? spočítaš to ani?

lucia32
4. nov 2009

Ránko...ako sa máme?
My sme sa dnes vyspinkali, beruška naša malá spinkala 🙂
Josi ahoj....
Voski ahoj...stáva sa 😝 , obliať vodou z balkóna 😠 😀 Čo včerajšia aukcia? Som sa chcela opýtať o čo zaujímavé si sa bila do krvi 😲 😀
Traken čau 🙂

lucia32
4. nov 2009

Trak to bolo pre mňa? Zlatá si...ale je to krab 😀 Tie sú lacnejšie, lebo sa nedajú rozložiť na hojdikalku 😝

Samy...knihu som čítala aj ja, pomôže asi len zmena režimu...kúpeš ju večer? skús ráno, možno sa niečo zmení...nejaké násilné držanie hore asi u tak malého bábätka nebude mať zmysel...ja by som to vyskúšala s tým kúpaním ráno...s tým nič nepokazíš 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre